רעיונות נהדרים של הרגע האחרון לבית קישוט ליל כל הקדושים

כמה ימים עד ליל כל הקדושים ואין לך תוכניות קבועות? אתה עדיין לא יודע אם תצא למסיבה ב -31 באוקטובר או שאתה תשב לבד בבית מול הטלוויזיה? למה שלא תזמין כמה חברים הביתה? גם אם אין זמן להכנות נהדרות, אנו חושפים 20 רעיונות סופר-אחרונים לליל כל הקדושים אותם תוכלו לחקות בקלות ללא מאמץ..

רעיונות סופר-אחרונים לליל כל הקדושים: קישוט פשוט, מהיר ויעיל

רעיונות מדהימים ברגע האחרון ליל כל הקדושים מעטר לקשט את הבית

חסרים לכם רעיונות לקישוטים אטמוספריים או למעדנים מצמררים שתוכלו להכין במהירות ולהציע לאורחים שלכם בחגיגת ליל כל הקדושים? אתה לא שם לב כיצד ניתן ליצור מראה יעיל ללא מאמץ רב? אנו מעשירים אותך עם 20 קישוטים ורעיונות סופר-אחרונים של הרגע האחרון לקראת ליל כל הקדושים.

רעיונות סופר-אחרונים לקישוט ליל כל הקדושים: קישוטי שולחן אפקטיביים

רעיונות סופר -אחרונים של נברשת שולחן אוכל בעיצוב ליל כל הקדושים

אם אתה רוצה לחגוג בקטן, אתה לא צריך לקשט את כל הבית. מספיק מעט מבטאים במקום בו האורחים יבלו את רוב זמנם. אז הגיוני לרכז את קישוט ליל כל הקדושים בפינת האוכל או בסלון. אתה יכול גם לקשט את דלת הכניסה ואת אזור הכניסה באופן יצירתי. ניתן להגיע לתוצאות מעולות אפילו עם מעט משאבים והרבה יצירתיות.

עכביש ענק תלוי על הנברשת

רעיון נהדר ברגע האחרון הוא לתלות עכביש פלסטיק ענק על הנברשת. אתה יכול למצוא אותם בכל חנות קרנבל טובה. רגליהם גמישות ומאפשרות אפשרויות קישוט רבות. אתה יכול בקלות ליצור קורי עכביש מקצת חוט. בנוסף, תוכלו לרכוש מספר עכבישים מפלסטיק קטנים יותר וכך להגדיר מבטאים נוספים בחדר.

רעיונות סופר של הרגע האחרון לחיקוי ליל כל הקדושים: עטלפים עשויים נייר שחור

סופר רעיונות ברגע האחרון אגרטל נייר עטלף לקישוט ליל כל הקדושים

אתה יכול גם להכין חלק גדול מקישוט ליל כל הקדושים בעצמך. לא צריך הרבה חומרים או כלים נהדרים לשם כך. לאגרטל יצירתי עם לילדות ליל כל הקדושים אתה צריך כמה זרדים דקורטיביים, אגרטל קונבנציונאלי שכנראה יש לך בבית, נייר בנייה שחור, עיפרון והדבקה דו צדדית. ראשית ציירו תבנית עטלף ולאחר מכן גזרו מספר עטלפים מהנייר השחור. כעת מלאו 1/3 מהאגרטל בחול לאחיזה טובה יותר. לאחר מכן מסדרים בו את הענפים יפה. בעזרת נייר ההדבקה הדו-צדדי אתה מחבר את עטלפי הנייר לענפים ולבסוף אתה מכסה את החלק החיצוני של האגרטל בפיסת נייר שחורה.

לקשט צנצנת פעמונים או טרריום לקראת ליל כל הקדושים

רעיונות סופר -אחרונים פעמון זכוכית לקישוט ליל כל הקדושים

קל מאוד לחקות את הרעיון הסופר-אסט-ברגע הזה אם יש לך צנצנת פעמונים או טרריום. אתה עדיין צריך חתיכת קלקר ופריטים דקורטיביים קטנים לבחירתך. חותכים את הקלקר לגודל צנצנת הפעמון או הטרריום. אתה בונה על זה את הסידור היפה שלך. אם תרצה, תוכל להוסיף גם מחרוזת אורות המופעלת באמצעות סוללות ומבטאים קטנים אחרים.

קישוט דלעת לקראת ליל כל הקדושים

סופר רעיונות ברגע האחרון דלעת קישוט ליל כל הקדושים קלה

כנראה קישוט ליל כל הקדושים הפשוט ביותר שתוכלו להכין לעצמכם ברגע האחרון ותמיד להיראות אטמוספרי הם הדלעות. הדברים הבאים חלים: ככל שיותר, יותר טוב. זנים קטנים וגדולים או שונים תמיד נראים נפלא בסתיו. אלה יכולים להיות ממוקמים גם מחוץ לבית, למשל מול דלת הכניסה. בנוסף, אתה יכול לעצב את הדלעות באופן דמיוני ביותר: לגלף, לצבוע, להדביק, לקשט וכו ‘. אז אל תבזבז עוד זמן וסע במהירות לשדה לידך, שם תוכל להשיג דלעות דקורטיביות לבחור בעצמך..

רעיונות סופר של הרגע האחרון להלווין: כובעי מכשפות צפות

סופר רעיונות של הרגע האחרון כובע צף לקישוט ליל כל הקדושים

הכובעים הצפים האלה הם מדעי רקטות אמיתיים! בנוסף, ניתן להעתיק אותם ללא מאמץ רב. בהחלט תמצאו כובעי מכשפות בכל חנות בה יש תחפושות לקרנבל, מרדי גרא ולאלווין. תזדקק לשלושה או יותר כאלה וחוט שקוף. זה מאפשר לך לתלות את הכובעים מהתקרה. מרחק אידיאלי מהרצפה יהיה בסביבות 2 מטרים. אם אתה שם גם 1-2 מטאטאים של מכשפות בקרבת מקום, אתה יכול להעלות אווירה ממש מצמררת עם מעט מאוד משאבים.

רעיונות נהדרים של הרגע האחרון להלווין: קשטו בקלות את דלת הכניסה שלכם

סופר רעיונות ברגע האחרון קישוט ליל כל הקדושים

אם יש לכם כמה דקות פנויות לפני שהאורחים מגיעים, הם יספיקו לקישוט דלת הכניסה בנושא ליל כל הקדושים. כל מה שאתה צריך זה קלטת שחורה. כעת צור שתי עיניים רפאים על משטח מאט או על עטיפות מסמכים. לאחר מכן ניתן להסיר אותם בקלות ולחבר אותם לדלת הכניסה. אתה יכול להעלות חיוך מצמרר ממש על דלת הכניסה. עם עיטור דלת כניסה כזו, אתה בטוח יוצר אווירה טובה לאורחים שלך בכניסה.

רעיונות סופר-אחרונים לרגל ליל כל הקדושים: אריזה יצירתית של ממתקים

אריזת ממתקים ליל כל הקדושים רעיונות סופר -אחרונים

גם אם אתה לא רוצה לחגוג את ליל כל הקדושים בגדול, הילדים המקומיים בהחלט יצלצלו בפעמון הדלת שלך ויגידו “טריק או טיפול”. אז לפחות צריך לקנות ממתקים ולעטוף אותם יפה. כאן אנו מציגים שני רעיונות יצירתיים, סופר-אחרונים. אפשר לארוז הרבה סוכריות קטנות ודברים אחרים בשקיות דלעת קטנות. כל מה שאתה צריך בשביל זה הוא נייר טישו כתום ואולי דבק ירוק או סרט דקורטיבי. כעת חותכים עיגול מנייר טישו לכל חבילה ומניחים את הממתקים באמצע. לאחר מכן קח את הצד החיצוני ועטוף בצורה אחידה ככל האפשר כך שייווצר מעין גזע. ניתן לתקן את הידית בעזרת הדבק הירוק או הסרט הדקורטיבי.

סופר רעיונות של הרגע האחרון של ליל כל הקדושים

הרעיון השני לאריזה יצירתית של סוכריות על מקל והוא פשוט במיוחד. כל מה שאתה צריך זה מגבות נייר לבנות ואולי סרטים דקורטיביים דקים בשחור וכתום לקשור. אתה עוטף את הסוכריות על מקל כמו רוחות רפאים קטנות. קח מגבת נייר והניח פיסת נייר לבנה קטנה יותר באמצע, אחרת תוכל לראות רק דרך שכבה אחת. כעת הניחו את הסוכרייה באמצע וקשרו עם הסרט הדקורטיבי. לבסוף, השתמש בטוש שחור או בעט לבד כדי לצייר שתי נקודות לעיניים.

רעיונות סופר-אחרונים לתחפושות ואביזרים של ליל כל הקדושים

סופר רעיונות של הרגע האחרון תלבושות ליל כל הקדושים אביזרים לסיכות שיער עכביש

עדיין אין לך תחפושת לקראת ליל כל הקדושים? בלי פאניקה. כאן יש לנו 3 רעיונות סופר-אחרונים לאביזרים נהדרים, כי הם יוצרים לעתים קרובות מראה יעיל. אם אתה צריך ללכת מהר, קבל דבק סופר ודמויות פלסטיק של יצורים מגעילים כמו כל חרקים, חולדות או חלקי גוף לפי בחירתך. אתה יכול להפוך את אלה מאוד שובבים כסוג של אביזר.

סופר רעיונות של הרגע האחרון של תחפושות ליל כל הקדושים

ניתן להצמיד עכבישים קטנים מפלסטיק לסיכות שיער בעזרת הדבק העל ולעבד אותם לתוך השיער. אפשרות נוספת היא ליצור שרשרת מצמררת מעכבישי הפלסטיק. אבטח את העכבישים זה לזה ברגליהם, ולאחר מכן לסרט סאטן שחור. אתה יכול ליצור שרשרת אפקטיבית בעצמך על ידי הצמדת מספר דמויות פלסטיק לבסיס עשוי קרטון או מחומר חזק יותר. אלה צריכים להיות באותו גודל ולסדר אותם באותו כיוון כך שהם יראו בסופו של דבר מציאותיים.

סופר רעיונות ברגע האחרון תחפושת מסיבת ליל כל הקדושים שרשרת עכברים לבנה

כתלבושת, עדיף לבחור פריטי לבוש אך ורק בשחור או לבן. כך האביזרים המקוריים באמת מגיעים לשלהם ואתה נראה ממש יעיל. תן לעצמך מספיק זמן לפני המסיבה לאיפור דרמטי של ליל כל הקדושים, כי זה נותן למראה גימור מושלם.