אם אתה רוצה להתחפש לשודד ים, קאובוי, מקסיקני, אביר, מוסקטרי או מאפיוסי משנות העשרים לקרנבל או ליל כל הקדושים, הזקן הוא תכונת הבחנה חשובה. לשפמים קטנים עדיף ציור על הדבקה, כי זקן כזה לא יכול ליפול ולהיראות מציאותי לא פחות. במאמר של היום תמצאו רעיונות לזקן מסוגים שונים שהם פשוט חלק מהתלבושת וגם קל ללבוש אותם. עם אלה טיפים לאיפור ליל כל הקדושים אתה תצליח ללבוש את הזקן המושלם!

טיפים לאיפור ליל כל הקדושים-איפור-זקן-איפור

טיפים לאיפור ליל כל הקדושים – צורת הזקן

שפם-איפור-תבניות-מקסיקני-צרפתי

לעמים שונים ולגילאים שונים היו גם כללים שונים לגבי מי יכול לחבוש זקן. במקרה של יוונים ורומאים, לכמרים ולסנאטורים היה זקן מלא, מעוצב ומטופח, בעוד שלעבדים ולאנשים בכלל לא היה זקן כלל. במאה ה -16, אנשי צבא בצרפת לבשו מה שנקרא הנרי קוואטר או זקן ותיש. אם התחפושת כבר מודאגת, עדיין עליך לקבוע בערך איזו צורה צריכה להיות לזקן בעידן זה.

טיפים לאיפור ליל כל הקדושים – הקוסמטיקה שאתה צריך

פיראט-איפור-ילד-זקן-קאג'ל-קרנבל

יש כמובן כמה דרכים להתאפר על זקן. לשם כך אתה צריך פריטים וכלים קוסמטיים שונים כגון איפור קרנבל שחור וחום (עדיף על בסיס מים), ספוג זיפים, ספוגים קוסמטיים, צללית, מברשות דקות ועיפרון קוהל..

איפור קאובוי – הוראות ורעיונות לקרנבל, ליל כל הקדושים & שיתוף

איפור פיראטים ליל כל הקדושים או מרדי גרא: רעיונות לנשים, גברים וילדים

ילדים מתאפרים למרדי גרא כרעיונות פופולריים לגיבורי על & הוראות

איפור זקן בן 3 ימים עם ספוג זיפים

טיפים לאיפור ליל כל הקדושים זקן-איפור-זיפים-ספוג-זקן בן שלושה ימים

הזקן המזדמן לשלושה ימים קל יחסית לגידול אצל גברים, אבל אם אתה רוצה לתת לנשים ולילדים את המראה הגברי באמצעות איפור, אז ספוג הזיפים מושלם. בעזרת הספוג עם הנקבוביות הפתוחות, ניתן להמציא זיפים בעלי מראה מציאותי, מה שמעניק למראה את אותה מנת גבריות נוספת.

איפור זקן של ג’ק ספארו עם קוהל

ג'ק-דרור-זקן-איפור-קאג'ל-מקל צמה

ג’ק ספארו היה אחד מרעיונות התחפושת הפופולריים ביותר בשנים האחרונות. זקנו הוא סמל למרד ופראות ומשרה קסם מזדמן. אתה יכול להמציא את השפם עם קוהל, אבל עבור התיש הקלוע אתה צריך להשתמש בזקן מזויף.

השפם המעוות של קפטן הוק 

טיפים לאיפור ליל כל הקדושים רעיון וו קפטן זקן

עוד פיראט איקוני בעל שפם מפוסל ומטופח להפליא – קפטן הוק מפיטר פן! צור קווים עדינים למחצה עד לפינה החיצונית של הפה ומשך את התלתל כלפי מעלה בעזרת נדנדה. אם תרצה, אתה יכול גם לצייר עז על הסנטר.

איפור חיוך אנונימי 

ליל כל הקדושים-איפור-עצות-שפם-אנונימי-ורוד-לחיים

ה- V for Vendetta, המכונה גם מסכת גיא פוקס, התפרסם באמצעות הסרט בעל אותו שם, אך גם קבוצת הפריצה אנונימוס עונדת את אותה המסכה בסרטוני הווידאו שלהם. היא כבר הפכה לסמל של מחאות נגד פוליטיקאים ושלטון מבוסס. השפם הגרפי והזקן המשובח ניתנים לזיהוי וקל ללבוש אותו מיד.

הזקן המוזר של סנקה קריין

טיפים לאיפור ליל כל הקדושים seneca-crane-bart-make-up

הזקן המסותת דק של הדמות Seneca Crane במשחקי הרעב מאופיין בצורה מיוחדת ואפילו יש לו דף מעריצים משלו בפייסבוק! פליימייקר העליון ידוע כבדרן מושלם ובחוגי אופנה. היו מדויקים מאוד עם המברשת על הלחיים, כך שתצליחו ליצור את הגלים המסוגננים הללו.

זקנו של איירון מן נקרא זקן בלבו

איפור זקן-אישה-איש ברזל-עז

האם אתה רוצה להתחפש לגיבור על? אז אתה יכול להחליק לתפקיד של טוני סטארק, הידוע עדיין בשם איירון מן. זקנו המעוצב בצורה מעניינת מאוד חשוב לתפקיד. זקן הבלבו הוא שילוב של זקן, רצועת סנטר וזקן בצל.

איפור זקן מקסיקני

ליל כל הקדושים-טיפים לאיפור-מקסיקני-שפם-סוכר

מסכת המוות המקסיקנית הפכה בשנים האחרונות ללהיט בכל הזמנים של ליל כל הקדושים. האיפור מתאים לא פחות לילדים, גברים ונשים. אבל אם, כגבר, אתה פשוט רוצה לתת לדפוס הפרחוני נופך גברי, ואז הוסף עוד שפם תואם! אם אתה רוצה להתחפש למקסיקני קלאסי, עליך לשים שפם גדול, הנקרא גם שפם הרוס.

טיפים לאיפור ליל כל הקדושים – אביר ומוסקט עם גדי

אביר-זקן-איפור-ילדים-מבוגרים-צורות

הזקן של ואן דייק וויקטור עמנואל משתלב מצוין עם תחפושת האביר או המוסקטר. סוג הזקן הראשון נקרא על שם הצייר הפלמי מהמאה ה -17 אנתוני ואן דייק והוא שילוב של זקן ושפם. אולם בגרסה זו, שניהם אינם מחוברים זה לזה. צייר רצועת זקן אנכית דקה מתחת לסנטר ושפם מסובב במיומנות והשלם את מראה המוסקט!

אבירים ממציאים זקן וקסדות כסף לילדים

אביר מתאפר על זקן וקסדה של ילדים

איפור זקן קאובוי

קאובוי-איפור-זקן-זקן-זקן-שפם-ילד

קאובוי אמיתי צריך גם זקן אדיר כדי לזכות בכבוד במערב הפרוע! בעזרת הספוג הקוסמטי תוכלו לפתוח את כל אזור הסנטר חום בהיר או לצייר זקן הנריקווטר סביב הפה..

איפור זקן של אסטריקס

טיפים לאיפור ליל כל הקדושים אסטריקס-שפם-איפור-בלונדיני

לגותים, לגאלים ולוויקינגים היו זקנים ארוכים קשורים בקשרים וצמות. אבל בשביל התחפושת של אסטריקס לא צריך זקן ארוך כדי להדביק אותו. ניתן לצבוע שפם בקלות עם צבע צהוב וחום.

איפור זקן סופר מריו

איפור זקן סופר מריו לילדים במרדי גרא

מריו, שנוצר על ידי Shigeru Miyamoto כקמע של נינטנדו, הוא דמות משחקי וידיאו ידועה במיוחד, אולי המפורסמת ביותר בכל הזמנים. להתחפש לסופר מריו למסיבת ליל כל הקדושים או קרנבל זה בכלל לא קשה. כל מה שאתה צריך זה חליפת כחול, חולצה אדומה עם שרוול ארוך, כובע אדום עם האות M בחזית וכמובן שפם שחור גדול! השתמש בתבנית שלהלן לאיפור!

תבנית זקן לאיפור סופר מריו

טיפים לאיפור ליל כל הקדושים לסגנון שנות ה -20 

זקן-איפור- 20s-gangster-mafioso- שפם דק

התחפושת של המאפיה כוללת גם את השפם הקטן, שהיה סימן ייחודי של אל קאפונה. זה יכול להיות מורכב עם קוהל שחור וצריך להיות רחב בערך כמו האצבע הקטנה שלך.

פאות הצד הארוכות היו אופייניות לשנות השבעים

זקן-איפור-שנות ה -70-צלעות-ארוכות-עבותות

אתה זוכר את סדרת הטלוויזיה האמריקאית “שבעת השבעים”? אחת הדמויות הראשיות שם הייתה סטיבן הייד, שזכתה לכבוד מיוחד על ידי האחרים על קרירותו. לא היה לו זקן, אבל היו לו תלתלי בר ופיאות צד ארוכות – התוספת המושלמת לתחפושת שלך משנות ה -70.

השתמש בתבנית שפם

עצות לאיפור ליל כל הקדושים תבנית איפור שפם

אם אתה מתקשה לצייר ביד חופשית, אתה יכול גם להשתמש בשבלונה לצבוע את השפם המושלם. בין אם קלאסי או מודרני, מצחיק או רציני, ישנם סוגים רבים של זקן שיכולים להתאים למראה ליל כל הקדושים או הקרנבל שלך.

תבנית שפם להדפסה

שפם-תבנית-צורות-שונות