צמחי ליל כל הקדושים טרריום אקווריום חלוק מלאכותי דלעת גדר רפאים

טרריומים שאינם מיועדים לבעלי חיים אלא לצמחים הם טרנדיים ומעטרים יותר ויותר בתים. ניתן לשתול כל מיני צמחים בכוס שקופה. זה טוב במיוחד למיני צמחים שאוהבים לחות, מכיוון שהלחות נשמרת טוב יותר בכוס. ומה עוד, סידור כזה פשוט נראה יפה. טרריום כזה יכול לקשט את הבתים בכל עת של השנה או להרכיב אותם לאירועים מיוחדים. בהתאם ליל כל הקדושים, ברצוננו להראות לך הוראות ועוד כמה רעיונות לטרריום צמחי ללא בעלי חיים שאתה מוזמן לחקות. שלב את הצמחים עם כל קישוטי ליל כל הקדושים כדי ליצור את מצב הרוח המושלם.

טרריום צמחים – רעיון DIY עם הוראות

צמחים terrarium הוראות ליל כל הקדושים סחלבים זכוכית diy

צבעי צמח כהים הם כנראה המתאימים ביותר עבור ליל כל הקדושים. לאחר מכן ניתן לשלב אותם עם צמחי ביצה, למשל. בעת הבחירה, הקפד לבחור צמחים בעציצים בקוטר של לא יותר מ -10 ס”מ. קשה להכיל צמחים גדולים מדי בכלי הזכוכית הקטן יחסית. מיני הצמחים המשמשים הם רק דוגמאות וניתן להחליף אותם באחרים. אתה מחליט בעצמך איזו צורה וגודל תבחר לכלי כאשר אתה בונה את טרריום הצמח בעצמך. אתה צריך:

 • ברומליה כהה (קריפטנתוס)
 • פלפל גמד כהה (Peperomia caperata)
 • סחלב בצבע כתום או צהוב (סליפ ליידי)
 • סחלב שני, קטן יותר, בצבע אחר
 • שרך אזוב (אריתרופוס סלגינלהאו שיחי חוט (מוהלנבקיה)
 • מלכודת נוגה או צמח טורף אחר
 • אזוב שינה (היפנום)
 • אזוב ספרדי (Tillandsia usneoides)
 • ענף בעל צורה מעניינת (הוא צריך להתאים דרך הזכוכית)

צמחים טרריום הוראות ליל כל הקדושים אקווריום ברומליאד

חומרים ועזרים נוספים:

 • זכוכית טרריום
 • מדף פלסטיק לתחתית מיכל הזכוכית
 • צבת ארוכה
 • מנורות תה LED
 • אורות פיות המופעלים באמצעות סוללות
 • ינשוף או דמות עורב ועכביש
 • פיפטה צלוי להשקייה

איך להכין טרריום צמח לקראת ליל כל הקדושים?

צמחים טרריום ליל כל הקדושים עשה לעצמך טחב ונוס מלכודת

ראשית הכניסו את מגש הפלסטיק לטרריום הצמח. אם פתיחת הטרריום לצמחים מעט צרה יותר, סביר להניח שיהיה צורך לכופף מעט. היזהר לא לשבור את הפלסטיק. המדף אוסף את המים כשהם נשפכים כך שכל המיכל לא יצוף. כעת מסדרים את הצמחים בכוס וליתר דיוק במגש הפלסטיק. התחל עם הברומליאד או הצמח הגדול ביותר כאשר אתה שותל את הצנצנת. זה צריך להיות באזור האחורי. מול זה הם בינוניים-גבוהים ומול זה שוב מיני הצמחים הנמוכים ביותר.

אתה יכול גם לשים את הצמחים הקטנים ביותר (למשל מלכודת הוונוס) בזווית. אז תהיה לך מבט טוב יותר עליהם מאוחר יותר והם גם יכסו מעט את הסירים האחוריים. כאשר סידור המפעל מוכן, תסתכל על העבודה שלך. עכשיו אתה עדיין יכול לזוז ולהחליף או להרים עלים שנלחצים על קיר הזכוכית. וודא שיש אינטראקציה נחמדה. צמח הטרריום צריך ליצור את הרושם שהצמחים גדלו שם בעצמם. ואז לכסות את הפלסטיק עם אזוב השינה. אתה יכול גם להשתמש בטחב מלאכותי במקום בטחב אמיתי.

צמחי ליל כל הקדושים צמחי terrarium led נרות פיות אורות מלקחיים

בשלב הבא תזדקק לצבת ארוכה במיוחד שלך. אלה יעזרו לך להפיץ את אורות התה בכוס מבלי להזיז את הצמחים. השתמש באורות התה כדי להאיר אזורים כהים יותר בטרריום הצמח והכניס אותם כאשר הם מופעלים. אתה יכול להדגיש אזור אחר עם אורות הפיות. בדוגמה זו, מחרוזת האורות שימשה את הפלפל הגמדי, שנראה כעת זוהר.

צמחי ליל כל הקדושים טרריום ענפים מלאכותיים עיטור עכביש ספרדי

כעת קחו את הענף והכניסו אותו לצנצנת. לאחר מכן אתה מקשט את זה עם הטחב הספרדי. זה יכול “לטפס” בנחת מהכוס. לאחר מכן הניחו את הינשוף או העורב על שרשרת האורות והעכביש הדקורטיבי על הטחב הספרדי. עכשיו נראה שהטחב הוא קורי העכביש. עכשיו אתה יכול לשים את טרריום הצמח המוגמר של ליל כל הקדושים במקום שבו ניתן לצפות בו ללא בעיות והטרריום יכול לשמש כקישוט. רק וודא כי הוא אינו נמצא בשמש ישירה. הרטיבו את אדמת העציצים בעזרת הפיפטה, אך הימנעו מהשקיית יתר.

זכור כי הסחלבים יאבדו את פרחיהם לאחר זמן מסוים וכי מלכודת הוונוס דורשת טיפול קצת יותר מורכב, כך שתוכל להחליף אותו בסוגים אחרים של צמחים. כדי להסיר את הצמחים בבטחה מבלי לפגוע בהם, משכו אותם מהצנצנת הפוך.

צור טרריום צמחי

צמחי ליל כל הקדושים צמחים טרריום בשרניים ינשוף טורף diy השראה מפחידה

כפי שכבר צוין, אתה יכול להשתמש במגוון רחב של צמחים לטרריום. בשרניים גדלים גם בצנצנות בהנאה. גם צמחים טורפים בטרריום נראים אטרקטיביים ומתאימים במיוחד ליל כל הקדושים. אבל לא משנה אם אתם שותלים בשרניים או בוחרים צמחי טרריום אחרים, אזוב צריך תמיד להיות אתכם, כי הוא מושלם כחומר מילוי ולכיסוי דברים שאסור להיראות לעין, כמו עציצים..

צמחי ליל כל הקדושים צמח טרריום נוף גן טחב

אם אתה רוצה לבנות טרריום בעצמך או להקים טרריום לקראת ליל כל הקדושים, אתה יכול גם להשתמש בעיטורים שונים בהם היית משתמש גם עבור שאר עיצוב החדר. אז הצמחים שלך בכוס ישדרו באמת אווירת ליל כל הקדושים. ינשופים, עורבים ועכבישים כפי שהשתמשו בדוגמה למעלה הם רק כמה מהגרסאות האפשריות. צור נוף של אזוב בזכוכית, למשל, ולאחר מכן אתה מוסיף מצבות זעירות או מפיץ גלגלי עיניים מלאכותיים. ענפים חסרי עלים יכולים לייצג עצים שבורים וניתן להשתמש בחוט לקורי עכביש מלאכותיים.

אם אינכם מעזים להסתכל על צמחים אמיתיים למרות יופיים, ניתן להרכיב את עיטור ליל כל הקדושים האטרקטיבי גם מעשנים מלאכותיים. ניתן למצוא כאן גם מגוון רחב של צבעים. לדוגמה, ניתן להשתמש בדלעת שחורה מלאכותית באופן שאינו מתרחש בטבע. תוכלו למצוא בין היתר דגמי צמחים מלאכותיים מעניינים בחנויות לחיות מחמד.

צמחי ליל כל הקדושים רעיונות טרריום עשה זאת בעצמך גולגולת דלעת שחורה

השתמש בצמחים כמרכיב העיקרי ובדמויות ליל כל הקדושים רק כמבטאים כפי שנעשה בהוראות או להיפך, עיצוב כל נוף של ליל כל הקדושים והשתמש רק בצמחים פה ושם לרקע. אתה תחליט בעצמך! ואם אתם כבר בתהליך הכנת טרריום בעצמכם, תוכלו גם לנסות כמה ואף לתת כמה בחינם.