פנטומים הם אמנים אמיתיים של מחוות והבעות פנים. הם מרתקים בשליטת הגוף המושלמת שלהם, מניעים אותנו לתת לדמעות הצחוק להתגלגל ואנחנו מתרגשים מהתרגשות. מאפיין ההבחנה החשוב ביותר של הפנטה הוא ציור הפנים בשחור לבן שלו, שהופך את הפנים למסכה ומשפר את הבעת פניו.

איפור פנטומימה איפור הארליקין עשה זאת בעצמך ליל כל הקדושים

תחפושת פנטומימה למרדי גרא ולאלווין היא תכליתית להפליא וגם מהירה להכנה. האם תרצה להיות פנטומימייה או הארלקין לקראת ליל כל הקדושים או מסיבת הנושא הקרובה? לאחר מכן לעגל את התחפושת המושלמת שלך עם איפור אטרקטיבי. להלן תגלו כיצד תוכלו להתאפר כהרלקין או פנטומימה ולמצוא המון רעיונות מעוררי השראה בתמונות.

הוראות איפור פנטזיה

תחפושת איפור פנטומימה נשים הוראות פשוטות

אפילו איפור לא מנוסה מתחיל יכול בקלות ליצור פנים אקספרסיביות ואמיתיות. בכמה צעדים ובמאמץ מינימלי, תוכלו להשלים את תחפושת הפנטומימה שלכם ולהיות הכוכב בקרב החוגגים. ציור פנים זה מאפשר לך גם אפשרויות פרשנות רבות, כך שתוכל להעלות איפור ייחודי ליל כל הקדושים.

איפור תחפושת פנטומימה הפוך את ההוראות לקלות

במצורף תוכלו למצוא הוראות פשוטות כיצד למרוח איפור פנטומימה, אותו תוכלו לשנות בהתאם לדמיון היצירתי שלכם. ראשית עליך לצייר קו סביב פניך בעזרת עיפרון הלבן האיפור, כך שתתאר כמעט את מסכת הליצן. קחו ספוג איפור ומלאו את האזור המתואר בפריימר איפור לבן. בסופו של דבר אתה אמור לקבל פנים לבנות באופן אחיד. למניעת מריחת הפריימר ניתן למרוח אבקה שקופה.

איפור ליצן לנשים – 2 הוראות והמון השראות מצמררות!

איפור ליל כל הקדושים לחצי פנים: 50 רעיונות איפור יצירתיים לנשים וילדים

תלבושות קרקס לקרנבל-עשה זאת בעצמך רעיונות לקרנבל

מאפר את העיניים

רעיונות לציור פנים לאישה לקרנבל טיפים לאיפור אלגנטי ליל כל הקדושים

ברגע שאתה מרוצה מהתוצאה, תוכל לשים איפור על העיניים. בעזרת אייליינר שחור או עיפרון איפור, צייר קו עבה על העפעף העליון. יש להצביע על אייליינר בצד. לאחר מכן צייר גם אייליינר רחב מתחת לעיניים, שגם מתחדד בסוף. מברשת משופעת יכולה לשרת אותך היטב. לאחר מכן, צייר משולש מתחת לאחת מעיניך והשתמש במברשת דקה כדי להאריך את קצהו עד לקרע אחד או יותר. אתם מוזמנים לתת לדמיון להשתולל ובמקום זה לצייר מעוין, צלב או לב.

תחפושת קרנבל לצבע פנים לאיפור פנטומימה

מתחת לעין השנייה, ציירי ריסים ארוכים. אם אתה רוצה לתת לעיניך יותר ביטוי, אתה יכול למרוח מסקרה שחורה על הריסים שלך או להדביק ריסים מלאכותיים. השתמש במברשת ומייקאפ שחור כדי לעקוב אחר הגבות שלך בשחור. פה אדום בוהק הוא חלק מאיפור הפנטומימה המושלם. צייר לב על השפתיים ומלא אותו באיפור אדום או שחור. לחלופין, אתה יכול לצבוע את השפתיים שלך עם שפתון אדום או עם צבע פנים שחור.

וריאציות פנים לפנטה ללא לבן

פשוט ליל כל הקדושים איפור פה עיניים ציור פנים ללא לבן

בהתאם לאופן שבו אתה מחבר את תחפושת הפנטומימה שלך, אתה יכול לשנות את ציור הפנים שלך בהתאם. אם אתה רוצה את האיפור הכי עדין שאפשר, פשוט הדגיש את העיניים והפה שלך בצבע שחור. אפשר גם מייקאפ פנטומי ללא לבן. הנכם מוזמנים למרוח מייק אפ על סמוקי עיניים ולהוסיף משולשים קטנים לעפעפיים התחתונים.

איפור פנטומימה גבירותיי קרע שפתון אדום עדין

אם אתה רוצה להוסיף נופך דרמטי לאיפור שלך, תוכל למרוח צללית אדומה מתחת לעיניים. בדוק את הרעיונות הבאים לפנים של פנטומימה וצור איפור ייחודי שלך. גם מבוגרים וגם ילדים יכולים לבחור את המראה הזה לקרנבל או ליל כל הקדושים ולהתאפר או להתאפר בהתאם.

איפור פנים קרנבל גבירותיי איפור הארליקין ללא לבן

איפור פנטומימה פנים לב אישה דיסקרטית

פנטומימה איפור הדרכה אישה תחפושות רעיונות קרנבל ליל כל הקדושים

תחפושת מיים ליל כל הקדושים לאיפור קרנבל

karneval schminke kinder pantomime make up ideas kind הגון

תחפושת פנטומימה איפור פנים אישה

דמעות פנים ציור פנטומימה עצוב

איפור פנים הארלקיין אישה קרנבל ליל כל הקדושים

איפור רעיונות מקוריים בפנטומימה אישה

איפור פנטומי של ליל כל הקדושים

התמונות הבאות מהוות הוכחה ברורה כיצד ניתן להפוך את מראה הפנטומימה הפשוט לפנטומימה אימה עם מעט משיחות מכחול, התזות דם וצלקות. אם אתה רוצה לחמוק לתפקיד של פעמון אימה שקט במסיבת ליל כל הקדושים ולהפיץ אימה ברחבי האזור, תמצא השראה גדולה לאיפור בגלריית התמונות שלנו.

ליל כל הקדושים קרנבל איפור רעיונות פנטומימים עצובים

אם אתה רוצה לקחת על עצמך את התפקיד של פנטומי עצוב בהלווין, תוכל להתנסות בצבעים, צורות וגוונים בציור פנים. לדוגמה, אתה יכול להקיף את העיניים עם עור לבן על ידי משיכת הסגלגלים סביב העיניים מעט כלפי מטה. אתה יכול גם להשיג את המבט העצוב והמיואש משהו עם זוויות הפה שלך מעוקלות כלפי מטה.

אתה יכול לשלב רכיבים רבים אחרים במייקאפ ליל כל הקדושים לשינוי המרהיב שלך. עדשות מגע צבעוניות נראות מפחידות והופכות את אימת ליל כל הקדושים למציאותית יותר. עשה כמה כתמים אדומים סביב עין אחת או לבש עליה דם מזויף. ציירו שני קווים דקים משתי זוויות הפה לכיוון האוזניים. ניתן להשיג אפקט מיוחד ומפחיד תוך זמן קצר בכלל.

פנטומימה איפור גבירותיי צלליות עיניים פה סגול איפור קרנבל ליל כל הקדושים

איפור פנים לפנטומימה אישה ליל כל הקדושים איפור רעיון

איפור הארלקיין

מיני פומפונים צבעוניים עיניים איפור פה איפור הארלקיין אישה דיסקרטית

תחפושת הארלק היא גם רעיון מצוין לתחפושת קרנבל או ליל כל הקדושים. כמובן שאסור לפספס כאן את האיפור המתאים. בעזרת דוגמאות התמונה שלנו וטיפים לאיפור ליצנים אתה בהחלט תגלם את ליצן ההרלקין בצורה ייחודית. אופיינית לדמות ההרלקיין היא תחפושת הטלאים הצבעונית, שלמעשה הפכה עם השנים לתחפושת בדוגמת יהלום..

אישה ליצן הארליקון ג'וקר פה עיניים צבעוניות ליל כל הקדושים איפור

איפור הארלקיין בדרך כלל אינטנסיבי, צבעוני ומורכב יותר מאיפור פנטומימה. זה לגמרי תלוי בך אם אתה מצייר את הפנים שלך באיפור במה לבן או פשוט מבסס אותו במייקאפ בהיר ואטום. אם אתה רוצה להתאפר כהרלקין, אתה צריך להדגיש באופן ניכר את העיניים. אתה תהיה המושך את העין של ציור הפנים שלך.

רעיונות לאיפור ליל כל הקדושים איפור צבעוני

ניתן גם להשתמש בתבנית המעוינים מתחפושת הליצן לאיפור. בעזרת עיפרון קוהל שחור או צללית ומברשת איפור דקה, אתה יכול לצייר את קווי המתאר של יהלום סביב העיניים שלך. לאחר מכן מלא את המעוין בצבע לבחירתך וצור ניגודים גדולים. ניתן לצבוע את הגבות באדום לפי הצורך ולקשט אותן בקווים דקים.

איפור ליל כל הקדושים מגוון

אישה עם איפור לקראת ליל כל הקדושים כעיניים הרלקות איפור פה שחור לבן אדום

כאשר מיישמים איפור ליצן הארלקיין, יש כמובן מספר אינסופי כמעט של וריאציות איפור. מסיכת חצי שחורה שחורה עם צללית דו-גונית נראית גם אותנטית. אתה יכול להתאים את הצבעים של מסכת ההרקלין שלך לאלה של התחפושת שלך או, כמובן, לבחור שילובי צבעים לפי תוכן ליבך. אדום, צהוב, כחול וירוק מופיעים בתחפושת הארלקיין האופיינית.

מסכת עיניים הארלקיין שחור צללית שחור אדום שחור

גם איפור העיניים השחור והאדום מוכן תוך זמן קצר ויהווה את גולת הכותרת של ציור הפנים שלך ליל כל הקדושים. התחל במריחת מייק אפ אדום על האזורים האלכסוניים בעפעפיים העליונים והתחתונים. צובעים את שאר האזורים בהתאם בצללית שחורה. אתה יכול לעקוב אחר הגבות באדום. מרחי אייליינר ומסקרה שחורים. הדבר היחיד שחסר למראה קסום לחלוטין הוא מסכת חצי העין השחורה.

אישה בתלבושת שחורה אדומה וטיפים לאיפור קרנבל ליל כל הקדושים

אם אתה רוצה להעניק למייק-אפ של ליל כל הקדושים Harlequin טאץ ‘מצמרר, אתה יכול להשתמש באותם רכיבי איפור כמו במייקאפ של פנטומימה. פה גדול, מבט ברזל, קרעים מדממים, שיניים ענקיות, פצע פתוח או צלקת ענקית הופכים את תלבושת ליל כל הקדושים שלך למפחידה ממש.

תחפושת פנטומימה גבירותיי זהב אדום שחור קרנבל שחור ליל כל הקדושים

איפור harlequin כחול שחור לבן פנים קרנבל ליל כל הקדושים

ליל כל הקדושים צבע פנים עיניים פה פנטומימה

אבני חן עיני הפה הארלקיין מהוות קרנבל

ליצן פנים איפור harlequin איפור עשה זאת בעצמך

אישה איפור הארליקין נצנצים עיניים סגולות פה ליל כל הקדושים

ליצן איפור הרלקין איפור רעיונות עשה זאת בעצמך

פנטומי מתאפר על גבר

איש איפור פנטומימה כתלבושת ואיפור ליל כל הקדושים

יש משהו ממש מפחיד כשגבר מצטייר בפנטומימה. מראה האיפור והדמות של ליל כל הקדושים מעניק לך מראה מסתורי, בתנאי שלא רק תיצור את גברים האיפור הפנטומימים הנכונים, אלא גם תתאמן על התנועות המדויקות האלה. עם זאת, הוא שייך לגברי האיפור בפנטומימה גם כשמדובר במתחילים. כך שתוכלו לבצע איפור לבן בעצמכם ולכסות את פניכם בצבע נפוץ זה. לאחר מכן תוכל להדגיש את עיניך וגבותיך בצבע שחור כאלמנטים מנוגדים.

הארלקין מתאפר על גבר

תחפושות ליצן גברים של איפור הארלקים ואיפור לבן עשו זאת בעצמכם

למעשה לא קשה להבין מדוע ליצן או איפור הארליקין יכול לגרום לגברים להפחיד לקראת ליל כל הקדושים. אם אתה גם רוצה להקפיא עם זה דם של אנשים, אז אתה בהחלט צריך לנסות. למראות איפור ליל כל הקדושים כה משוכללים אתה צריך ציוד נוסף. במקרה זה תמצא פאה מתולתלת אדומה לשיער ליל כל הקדושים ותלבושות ליצן מתאימות לתלבושת.

איפור הארלקיין או איפור ג'וקי בעצמך

לאחר הצגת העולם עם הייצוג החדש של ג’וקר פילם, הוא הפך לאחד הרעיונות הפופולריים ביותר לאיפור ליל כל הקדושים. למרות שהדמות נחשבת לנבל, הפופולריות הבלתי פוסקת של ג’וקר שוברת את כל השיאים. כדי לעזור לך להשיג את המראה האיקוני הזה, הכנו מדריך מפורט.

הכיני בעצמך איפור ליל כל הקדושים הלבן

גבר עם חולצה משובצת עושה איפור פנטומימה עם או בלי משקפיים

המאפיין הבולט ביותר של איפור תיאטרלי זה הפנים הלבנות. כל הממימה חייבת ללבוש איפור פנטומי עם משקפיים או לא להבהיר את פניהם לפני החלת מגוון טכניקות אייליינר שחורות על העיניים. אז אם אתה עושה איפור לבן בעצמך, הקוסמטיקה הממוצעת של בית המרקחת לא מנוסחת בצורה זו. איפור כזה כדי לעמוד באורות חמים ופעילות יבטיח שפני הפנטה המושלמות שלך יישארו כך.

גברים פנטומימים עצובים למראה מתאפרים עם דמעות על הפנים

עבור המדריך שלנו, אתה רק צריך להיות בעל כישורים אמנותיים מינימליים ולהשתמש בשני צבעים בלבד, כגון שחור ולבן. אם גם את לובשת תחפושת פנטומימה, כדאי שתלבשי אותה לפני שתתחיל באיפור. באופן זה אתה מונע את התחפושת להתאפר עם חולצה מכופתרת מיושנת. כמו כן, התחל בפנים שרק נשטפו. מדי פעם, גזרו את השיער מהפנים כדי להקל על איפור.

הוראות

פנטומימה מאויירת גברים עם תחפושת ליל כל הקדושים

  • כדי להכין איפור בעצמך, אתה רק צריך לערבב אותו עם קרם ידיים וקמח בכלי או בסיר מתאים.
  • ראשית לאחר מכן, בעזרת הבסיס והאצבע של שמן לבן, צייר קו לאורך הלסת והסתובב על הפנים. שמור מרחק של כסנטימטר אחד מהשיער.
  • מלאו את כל הפנים בצבע לבן, וודאו שהצבע נשאר אחיד. כשהפנים הלבנות מכוסות, הקש על האזור כולו באצבעך, והחל את האבקה בעזרת מברשת שומן.

הרלקין מפחיד שמתאפר על גבר עם כובע ומשקפיים

  • לאחר מכן יוצרים גבול עם ספוגיות כותנה רטובות. השתמש בקיסם כדי לצייר גבות ושפתיים. אם הציור שלך נראה רע, אתה יכול פשוט לכסות אותו עם בסיס לבן.
  • קודם כל תתאפר על השפתיים והגבות. לשם כך, השתמש במברשת דקה ובצבע שחור או באייליינר בעיפרון.
  • ואז להתחיל בעיניים. אפשר לצייר אותם כדי לשקף רגש. צייר קו שחור לאורך העפעפיים העליונים והתחתונים של העין. ישנן מספר וריאציות של איפור עיניים, כולל קווים אנכיים קצרים ממש מעל ומתחת למרכז כל קו, “ריסים” גדולים שמושכים על כל עין, משולשים מוארכים מתחת לכל עין, או קרעים מתחת לעין. היזהר ונער את המברשת בצבע שחור והשתמש במפית.

הכיני בעצמך איפור ליל כל הקדושים והתחפש לפנטומימה

חפש מצמרר להתלבש ליל כל הקדושים כאיש פנטומימה