עשה זאת בעצמך שמלת לבבות שמלת התלבושות כרטיסי משחק עליון חצאית טוטו לבנה

מלכת הלבבות היא דמות מתוך הספר “אליס בארץ הפלאות” מאת הסופר והמתמטיקאי לואיס קרול. היא מונרך בעל מזג רע אשר קרול עצמה מתארת ​​כ”זעם עיוור “ואשר יכול לגזור עליו מוות במהירות ולו עלבון. הציטוט המפורסם ביותר שלה, שחוזר על עצמו פעמים רבות, הוא “להיפטר מהראש!” היא משתמשת בפלמינגו חי לדייסים ובקיפודים חיים לכדורים בקרוקט.

הפוך את תחפושת מלכת הלבבות בעצמך

הכינו שמלת מיני משלכם בקלפי משחק

מלכת הלב נקראת קלף מחפיסת קלפים מאת אליס, אך איכשהו היא מסוגלת לדבר והיא שליט הארצות בהיסטוריה. ואלמלא מלך הלבבות השקט יותר, היה לה גם ראש של אליס. היא אישה שאתה לא רוצה להתעסק איתה. מלכת הלבבות ידועה בעולם כאחד השליטים המפחידים ביותר בהיסטוריה הספרותית. אז זה רעיון מצוין לתחפושת ליל כל הקדושים. היום נראה לכם כיצד תוכלו להכין שמלה מכרטיסי משחק לתחפושת מלכת הלבבות בעצמכם. אבל אתה יכול גם ללבוש אותו לאירוע אחר.

עשה זאת בעצמך מחוך שמלת התלבושות מחוך התלבושת מחוץ לכתף

הדבר החשוב ביותר בתחפושת הוא קלפי המשחק. סופר קל לעשות מזה מחוך. בשילוב עם חצאית טוטו והאביזרים התואמים, המראה מושלם! המחשבה הראשונה שלך עשויה להיות לקנות מחוך מבד זול ואיכשהו לצרף אליו את הכרטיסים. לרוע המזל, זה לא יעבוד כמו שהם היו רוצים. במקום זאת, אתה יכול להעלות מחוך מתוך סרט דביק! הוא מיוצר בדיוק לפי המידות האישיות שלך ומבנה גופך. ניתן להשתמש בשיטה זו גם ליצירת צורת שמלה.

הכינו מחוך תלבושות מלכת הלבבות משלכם מתוך קלפי משחק עם שרוך

וריאנט זה עם שרוך (שמוצג בתמונה זו) הוא מאוד פרקטי. בדרך זו תוכל להשתמש שוב במחוך במועד מאוחר יותר. קל יותר גם להלביש ולהוריד את המחוך הנוקשה מבלי לשבור אותו.

אתה צריך:

2 גלילי נייר דבק בצבע לבחירתך

מספריים

חולצה ישנה או חולצת טריקו (לא חובה)

עוזר (אופציונלי)

הכינו מחוך תלבושות מלכת הלבבות משלכם מתוך קלפי משחק וקלטת

קבל עוזר, זה יהפוך את הכל להרבה יותר קל. לבשו חזייה מתאימה וחלק עליון ישן ומתאים. ההתאמה עדיפה, עם מעט חומר רופף, אחרת יופיעו מספר קמטים בעת הסוואה. החלק החיצוני צריך להיות חלק ככל האפשר. אבל אתה יכול גם להשאיר את החלק העליון.

אתה יכול גם לנסות שיטה זו לתחפושת של ילד.

סרט להתלבש ילדים עשו לעצמכם

התחל בעטיפת הקלטת אופקית. עבודה מלמטה למעלה, מהירכיים ועד החזה. עטוף את עצמך בחוזקה, אך לא עד לנקודה שבה זה נהיה לא נוח. זכור, תצטרך לשים תחתיו מספריים מאוחר יותר. חשוב מכך, נסה לשמור על הקלטת אחידה וחלקה.

המשך להקלט עד שאתה (או העוזר שלך) מגיע לקו החזה. לאחר מכן קח פיסת טייפ נוספת ועיצב את מחשוף הלב.

הכינו שמלת תחפושות של מלכת הלבבות משל כרטיסי משחק

חותכים בזהירות את המחוך. העבודה מלמעלה למטה לכיוון הפופיק שלך קלה יותר כשאת לבד. אם יש לך עוזר, מוטב שהוא יחתוך מלמטה למעלה. היזהר לא לפגוע בעצמך או לחתוך את התחתונים! הניחו את המחוך והתחילו את השכבה השנייה של רצועות אנכיות כדי להחליק כל מהמורות ולגרום לה להיראות יפה.

הפוך שמלת לבבות משלך לתחפושת קלפי משחק

לאחר מכן קח אקדח דבק חם והתחל להדביק את קלפי המשחק. מכאן האפשרויות די אינסופיות. חפיפו את הכרטיסים כדי לכסות את הקלטת לחלוטין ולהתנסות בצבעים ועיבודים שונים.

מאחור, סמן היכן אתה רוצה את החורים לשרוך. לאחר מכן חוררים את החורים מימין ומשמאל בעזרת חור. העבירו סרט סאטן דק דרך החורים ונסו את המחוך.

חצאית הטוטו לתחפושת מלכת הלבבות

עשה זאת בעצמך חצאית טוטו תלבושות מלכת הלבבות אדום לבן שחור

ברגע שהמחוך מהקלפים ועד תחפושת מלכת הלבבות מוכן, אתה יכול להתחיל עם חצאית הטוטו. במאמר זה, הראנו כמה מדריכים פשוטים למתחילים. ניתן להכין טוטו גם ללא תפירה. לשם כך אתה צריך רצועת גומי ורצועות טול באדום, לבן ושחור. זהב גם משתלב בצורה מושלמת עם שילוב הצבעים הזה. למראה ערפדי, אתה יכול להמר רק על אדום ושחור.

מדוד תחילה את היקף המותניים שלך וחתך את הגומי. לתפור את הקצוות יחד כדי ליצור טבעת. עכשיו התחל את חתיכות הטול כדי לקשור את הסרט מסביב. עדיף לקשור את הסרט סביב אובייקט גלילי. מקפלים רצועת טול לשניים ומניחים אותה מתחת לגומי. לאחר מכן משכו את הקצוות הארוכים של רצועת הטול דרך הלולאה בקפל. עבדו בעוד רצועות טול עד שכל הסרט יכוסה ואתם מרוצים מהתוצאה.

אביזרים תואמים לתחפושת מלכת הלב

הכינו מחוך תלבושות מלכת הלבבות משלכם מתוך קלפי משחק עם חיתוך לב

על מנת לשכלל את תחפושת מלכת הלבבות, חשוב על אילו פרטים נוספים אתה יכול להשתמש. חגורה, למשל, יכולה להדגיש את המותניים. גרביונים מפוספסים וחולצת טריקו מתחת למחוך מחזיקים אותך חמים וחמים. אביזרים אופייניים לתחפושת מלכת הלב הם צווארון גדול וכתר בשיערך.

הכין בעצמך פאה בצורת לב אדום

הפוך את מלכת הלב לפאה בעצמך משושנים מלאכותיות אדומות

תחפושת מלכת הלבבות של הלנה בונהם קרטר מסרטו של טים ברטון “אליס בארץ הפלאות” הייתה מורכבת להפליא, כמו גם התסרוקת והאיפור שלה. אם אתה מעריץ את הפאה שלה בצורת לב אדום, אז אתה יכול לנסות את הרעיון המיוחד הזה של DIY. ורדים מלאכותיים אדומים רבים מודבקים על חתיכת קרטון בצורת לב, המחוברת לאחר מכן לפס.

השמלה העשויה קלפי משחק מתאימה גם לאירועים רבים אחרים כגון קזינו ומסיבת נושא בלאס וגאס. תחפושת מלכת הלב יכולה גם להיראות רומנטית מאוד אם היא נשמרת רק באדום ולבן. תן לדמיון שלך להשתולל!

התלבש מכרטיסי משחק בעצמך עשה רעיונות

הכינו בעצמכם שמלה מכרטיסי משחק לקראת ליל כל הקדושים

הכינו שמלה מכרטיסי משחק תחפושת מלכת הלבבות בעצמכם

הפוך חצאית טוטו משמלת ערב לתחפושת מלכת הלב שלך

הפוך בעצמך מלכת לב לצווארון מתוך קלפי משחק