טרנדים לאיפור טיפים אייליינר שפתיים ורודות אייליינר מושלמות

ה טרנדים לאיפור 2013 הם זוהרים ונעים בין צבעוניים להפליא לטבעי. מומחי איפור מובילים ממליצים לשים את המבטא על העיניים לאיפור ערב. מאפרים מניחים על הדום את האייליינר השחור והסמיך, המדגיש את העפעפיים העליונים ונמשך חזק החוצה. עם זאת, העיניים המעושנות הקלאסיות נותרו להיט לעונת 2013. הצבעים האופנתיים לצלליות הם ניואנסים חמים כמו זהב וחום, ירוק וסגול.

טרנדים לאיפור 2013

טרנדים לאיפור 2013 אייליינר אייליינר לנה דל ריי

כשאתה בוחר באייליינר הדרמטי, השפתיים צריכות להישאר עדינות וטבעיות. גרסה טובה כאן היא השפתון הוורוד הבהיר או הניטרלי עם ברק קל.

כיצד להשיג את האפקט של עיני סמוקי

טיפים לאיפור טרנדים 2013 עיניים מעושנות אייליינר נוזלי

האייליינר שעל העפעפיים צריך להיות קרוב מאוד לריסים ויש להשתמש במספר (לפחות שלושה) גוונים של צבע הבסיס. אפור וחום הם לגמרי פנימה. הצלליות מוחלות בעזרת מברשת דקה. החל צבע כהה יותר על העפעף וערבב אותו עם צללים אחרים. החלת הצלליות לאחר האייליינר תעניק לעיניך מראה רך וחלק. רק כאשר אתה משיג אפקט דרמטי, אתה יכול לשים צללים מול אייליינר.

טרנדים לאיפור 2013 – צבע השפתון

טרנדים לאיפור 2013 אייליינר משורטט שפתיים אדומות בפה

אדום תמיד היה קלאסיקה, אך עבור טרנדים האיפור לשנת 2013, צבע השפתיים הנוכחי הוא יין חם עם תווי שוקולד. בין אם מט או קל במיוחד, כדאי שתדעו שצבע זה דורש שפתיים רכות לחלוטין. לכן, עדיף לקלף ולהזין את השפתיים לפני מריחת שפתון. אם אתה מעדיף צבע כהה יותר על השפתיים, אל תשכח להאיר את איפור העיניים שלך.

איפור טרנדים אייליינר צללית עיניים סגולה 2013 שתי שורות

ואל תשכח

לפני האיפור יש לנקות את הפנים עם חלב וטוניק ללא אלכוהול. יש למרוח קרם עור ולאחר מכן בעקביות את Fon de Teint, קונסילר במידת הצורך ולבסוף – אבקה כדי להשחים את כל הבסיס.

טרנדים לאיפור אייליינר נוזלי שפתיים אדומות וארוכות

איפור עיניים מהמם בקיץ-100 רעיונות לעיצוב מחדש