עצות לאיפור קיץ לעיניים 2014 צבעי כתום ורודים

כדי להשלים את סגנון היומיום או המסיבה שלך, אתה צריך איפור מושלם. גם בלי סטייליסטית מקצועית, היו מעודכנים וגלו מה איפור טרנדים 2014 האביב והקיץ הם.

איפור טרנדים 2014 – שפתיים כתומות

טיפים לאיפור שפתיים 2014 צבעי קיץ

החדש ביותר איפור טרנדים 2014 באשר לשפתיים, הצבעים כתומים וורודים. אתה יכול לבחור בין ניואנסים שונים, כגון צבעי ניאון בהירים או צבעי אלמוגים עדינים לקיץ. לא משנה מה אתה מעדיף, השפתון הכתום הוא בהחלט חובה. מעריצים של צבע זה הם דונה קארן, DKNY, פרבל גורונג, סמרטוט&עצם ו- Dsquared2. במקרה שאתה משתמש בצבע חזק יותר, עליך לשים לב כי העיניים חייבות להיות בהירות ועדינות יותר.

הדגישו את העיניים

הדגש טיפים לאיפור נצנצים אייליינר שחור

שאנל וג’ייסון וו מדגישים את המראה הקסום והנשי באמצעות צללית נוצצת והופכים אותו לטרנד העליון של איפור טרנדים 2014 לַעֲשׂוֹת. ברק זה יכול להיות מיושם על המכסה העליון במקום אייליינר או במקום הקוהל מתחת לקו הריסים התחתון. לשם כך יש למרוח תחילה פריימר ולאחר מכן צללית ואייליינר. רק אז מגיע תורה של הצללית הנוצצת. הרטיבו את המברשת לפני המריחה. בדרך זו אתה נמנע לאחר שיש נצנצים על כל הפנים לאחר מכן.

איפור טרנדים 2014 – עור מבריק

איפור עצות רעיונות קיץ 2014 עור שפתיים ורודות

הטרנד החדש פירושו סוף לסולריום, כיוון שעור טבעי ואיפור טבעי הם מודרניים כיום. לעונת האביב / קיץ 2014, צבע העור שלך צריך להיות טבעי ומבריק ככל האפשר. בחרו את הפריימר הנכון, איפור קליל, האדימו את לחייכם ומרחו מייק אפ עדין עם קוהל ומסקרה. במיוחד מייקל קורס ודולצ’ה&גבאנה אוהדים את האיפור הזה.

מגמות איפור 2014 – מראה ערבי

קיץ 2014 טרנדים לאיפור איפור

בגלל זכויותיהן של נשים ערביות, מבטה הוא החטא האופנתי היחיד שמותר להן לעשות. ועיניה לא היו כה אקספרסיביות אלמלא הקוהל. הוא גם חלק מהטרנדים לאביב ולקיץ הקרוב. כפי שמראה ורסאצ’ה, הוא גם מספיק טוב לעיניים. מרחו אותו ומרחו אותו מעט כלפי חוץ בעזרת האצבע או המברשת.

איפור אקווה

טרנדים לאיפור קיץ 2014 עצות טריקים כחול

הניואנסים של צלליות סגולות ובהירות גם הם מודרניים השנה, אך צבעי האקווה בפרט הם ביניהם מגמות איפור 2014. צלליות בכחול קובלט או טורקיז מעניקות לעיניים קסם מיוחד והן אידיאליות לאיפור ערב. טרנד זה פופולרי במיוחד בקרב ג’ורג’יו ארמאני ומארק ג’ייקובס.

מגמות איפור 2014 לאביב ולקיץ, שפתיים דרמטיות בצבעים אדום ובורדו הן גם מודרניות, כמו גם איפור מסוג “עיני חתול”, בהן האייליינר פועל עוד קצת.

ניתן להדגיש את העיניים הכחולות והחומות בעזרת צללית כתומה

להמציא צללית כתומה ורעננה

יפה באופן טבעי – שפתון ורוד

טיפים לאיפור עונת הקיץ הטריים לפנים

צללית מוזהבת לערב

טיפים טריקים רעיונות 2014 נוצצים כסף מוזהב

שמלות בצבעים עזים ותסרוקות אטרקטיביות לקיץ

צבעי קיץ 2014 צבעי כחול ורוד צהוב