החלת אייליינר טריקים מושלמים באמת

קו קטן עם אפקט גדול – אייליינר! הוא מדגיש באופן מושלם את העין ונותן הבעה עזה. הוא נחשב לקלאסיקה באיפור עיניים והוא מושלם לשימוש יומיומי כמו גם לאירועים מיוחדים. מריחת אייליינר היא משימה לא פשוטה והיא אחת מהתחומים העליונים של אומנות איפור. עם זאת, עם קצת תרגול ויד יציבה, בהחלט תוכלו לצייר אייליינר יפהפה. אנו חושפים כאן כמה טיפים וטריקים כיצד לשלוט בעקומה הנכונה בעת מריחת אייליינר.

מריחת אייליינר: בחירת המוצר המושלם

יישום כוכבי אייליינר סוגים עצות טריקים

בין אם זה קצר או ארוך, עבה או דק, דרמטי או קלאסי, זה עניין של טעם. אייליינר יפה מסוגל “לפתוח” את המבט ויזואלית ולגרום לעיניים להיראות גדולות יותר. עם זאת, גם ההיפך אפשרי – לגרום לעיניים להיראות קטנות יותר אם הצורה אינה תואמת את זו של העיניים. כדי להבטיח שתיישם את האייליינר בצורה נכונה, תוכל לפנות לייעוץ ממאפר או פשוט להתנסות בצורות אייליינר שונות. באופן כללי, ככל שהעין פתוחה יותר כך האייליינר יכול להיות עבה יותר. עיניים בצורת שקד נראות הכי טוב עם כל וריאציה של אייליינר. בעיניים עגולות, האייליינר צריך להיות מעט דק יותר ולבסוף לחבר את הקצוות הפנימיים והחיצוניים של העפעף. בהתאם להעדפותיך האישיות, תוכל לבחור בין אייליינר נוזלי, עיפרון או קוהל וג’ל למראה המושלם. השתמש באייליינר הנוזלי לאייליינר דק ודק. אם אתה רוצה להדגיש את העיניים בצורה דרמטית יותר, קח את העיפרון. אתה מורח את האייליינר עם עקביות ג’ל בעזרת מברשת צרה מיוחדת שנחתכת בזווית קלה. זה גם מאפשר לצייר קווים עבים יותר. גרסה זו מושלמת לאיפור עיניים מעושנות. ניתן להשיג אייליינר גם בצבעים שונים. השחור, שאגב, הולך עם כל צבע עיניים, נחשב לקלאסיקה.

מריחת אייליינר: טריקים לאייליינר מושלם

יישום אייליינר טיפים נכונים טריקים סרט דבק

בעת מריחת אייליינר, רצוי לצייר את הקו בשתי משיכות. אל תעשה קווים וכו ‘, אחרת אייליינר לא יהיה ישר. בעת המריחה משכו מעט את המכסה כלפי מעלה ביד השנייה כך שהעור יתכווץ. התחל בקו דק מאוד מהפינה הפנימית של העין למרכז. לאחר מכן צייר קו מהפינה החיצונית של העין למרכז וחבר את שני הקווים יחד. בסופו של דבר הקו יכול להיות קצת יותר רחב. על מנת להגדיל באופן ויזואלי את העין ולהעלות את המראה של מה שנקרא עין חתול, האריך את אייליינר בזווית העין החיצונית בקו אלכסוני כלפי חוץ, לכיוון בית המקדש. זה יכול להיות קצת יותר עבה, אבל אל תגזים עם האורך והעובי. הזווית חשובה מאוד למכה או לתנופה אחרונה. קצה הגבה משמש להתמצאות. אתה יכול לקחת פיסת טייפ ולחבר את המכסה התחתון לקצה הגבה. כך מקבלים את התנופה הנכונה.

מריחת אייליינר כוכבים דיטה פון טיז תסרוקת קלאסית 50s

מרחו אייליינר והבטיחו את המראה המושלם! על פי המוטו הזה, כוכבים ומאפרים שמבטיחים את המראה המושלם שלהם מחליטים על איפור עם אייליינר מושלם. זה יכול להיות מגוון בהתאם לאירוע, התלבושת וכמובן צורת העין. קבל השראה מ -38 המראה של סלבריטאים. כמו כן, נחשוף כמה טיפים וטריקים לאייליינר המושלם.

מריחת כוכבי אייליינר השחקנית קארן גילאן סרט סרט

כדי שהאייליינר שלך יחזיק מעמד יותר, מעצבי איפור ממליצים להסיר את השמן מהעפעף. זה עובד בקלות רבה עם רקמה קוסמטית. אם העור שלך משמן במהירות, עליך למרוח בסיס צללית או מעט אבקה. לאחר מכן תוכל להמשיך למרוח אייליינר.

אייליינר קלאסי

למרוח כוכבי אייליינר רטרו אל פנינג נשי

האייליינר הקלאסי, העבה באופן שווה ולא ארוך במיוחד, מתאים לכל אישה ומתאים רק לכל אירוע. אז הוא תמיד בחירה טובה. אם אתה רוצה להתנסות, הדבר הטוב ביותר לעשות הוא להמציא את הגרסאות השונות ולשקול אותן באיזו הזדמנות הן מתאימות.

מריחת כוכבי אייליינר ג'יג'י חדיד צעיר טרי

הגרסה הקלאסית עוברת מעט מעבר לפינה החיצונית של העין והיא דקה יחסית. הוא מתאים לכל צורת עיניים ומצויר קרוב מאוד לקו הריסים. אז אם תמרחו גם קצת מסקרה הריסים מעובים אופטית והמראה אקספרסיבי יותר. זהו המראה המושלם ליום.

החל אייליינר כוכבים שושן קולינס נפח תסרוקת רטרו

אם תיתן לאייליינר להיגמר עוד קצת ועם עקומה יפה בסוף, העין תגדל ויזואלית. הצורה האלגנטית הזו של אייליינר יכולה להאריך 0.5-0.8 סנטימטרים טובים מעבר לפינה החיצונית של העין. המומנטום צריך לזרום כלפי מעלה ואף פעם לא כלפי מטה.

מרחו כוכבי אייליינר lily collins נפח מראה רטרו וינטאג '

אם יש לך עיניים בצורת שקד, תוכל לנסות את הווריאציות השונות של קווי האייליינר. התחל תמיד באייליינר דק בפינה הפנימית של העין והוא יכול להתרחב מקו הריסים. לפינה החיצונית של העין, משוך נדנדה קלה כלפי מעלה.

מרחי כוכבי אייליינר emmy rossum שפתון אדום shclicht classic

לפעמים קשה להעביר את הנדנדה ישר מעבר לפינה החיצונית של העין. פיסת קלטת יכולה לעזור, כפי שהזכרנו קודם. עם זאת, אסור להסיר זאת לפני שהאייליינר יבש. אתה יכול גם להשתמש במפה, פיסת נייר או אפילו סרגל.

החל אייליינר כוכבים פרידה פינטו הפרידה האמצעית חלקה

אם קשה לך לצייר קו אחד על פני המכסה כולו בעזרת אייליינר או עיפרון, נסה ליצור כמה נקודות קטנות על קו הריסים ולאחר מכן לחבר אותן.

החל אייליינר כוכבים alexa chung פשוט רגיל

אם היד שלך רועדת, אין שום סיכוי שתוכל למרוח את אייליינר המושלם. יד יציבה נחוצה לשם כך. מעל הכל, אתה צריך לקחת את הזמן שלך ולא למהר. מתחילים יכולים להשתמש במראה קוסמטית ולהניח אותה ליד השולחן. חשוב שתוכל לתמוך במרפק שלך ובכך לקבל אחיזה טובה.

מרחו אייליינר בהתאם לצורת העין

החל אייליינר כוכבים שמלת פאייטים בסגנון ספרדי zoe zalanda

בכל הנוגע לאיפור, העיקר להדגיש את היתרונות ולהסתיר את הפגמים. קטן, גדול, ערוך עמוק, בצורת עיניים וכו ‘-כל עין נראית אחרת. אז אתה צריך להתאים את צורת האייליינר לעין.

החל אייליינר לעיניים קטנות

החל אייליינר כוכבים אפקט עיניים חתול תלתלים שמלת קטיפה ורודה

בעת החלת אייליינר לעיניים קטנות, תחילה עליך למרוח על העפעף צללית בהירה או אבקת בהירה יותר מגוון העור. אז הנדנדה בזווית החיצונית של העין אמורה לשמש הרחבה טבעית של קו המים. עדיף לסמן את האזורים הספציפיים לפני מריחת אייליינר.

מריחת אייליינר כוכבים cloe moretz מעיל פצצה אדום יומיומי יומיומי

טריק לגרום לעיניים הקטנות להיראות גדולות יותר הוא להשתמש בצללית מנצנצת, במיוחד בפינה הפנימית של העין. בנוסף, ניתן למרוח על קו המים עיפרון לבן או בצבע עור. בשום פנים ואופן אין להדגיש את קו המים התחתון או את המכסה התחתון בשחור.

החל אייליינר לעיניים גדולות

החלת אייליינר כוכבים אוליביה פאלרמו חליפה שחורה

לעיניים גדולות, אתה יכול למרוח אייליינר שחור על העפעפיים העליונים והתחתונים מבלי לגרום לעין להיראות קטנה יותר. ניתן להשלים באופן מושלם איפור עיניים מעושנות עם הלובן הזה.

מרחו אייליינר לעיניים בצורת שקד

מריחת כוכבי אייליינר candice sweanepool מראה יומיומי

כפי שכבר הזכרנו, עיני השקדים הן נקודת המוצא המושלמת לאייליינר מעוקל. קווי עפעפיים דקים ועבים נראים טוב לא פחות.

מרחי אייליינר צבעוני

מריחת כוכבי אייליינר שיער בלונדיני קצר מיילס סיירוס

אייליינרים מגיעים בצבעים שונים. כדאי בעצם להתאים את בחירת הצבע לצבע העיניים ולבחור אותה בהתאם לאירוע. אייליינר שחור מתאים לא פחות לכל צבע עיניים ולכל אירוע ולכן חל על קלאסיקות.

מרחו אייליינר כוכבים jourdan dunn עור כהה קלאסי

הגרסה החומה או האפורה היא בחירה זולה במיוחד לבלונדיניות או לנשים עם עיניים בהירות. קווי עפעפיים צבעוניים הם מכשיר סגנוני יפהפה, במיוחד בקיץ, ויכולים להדגיש את צבע העיניים בצורה יפה במיוחד.

מריחת כוכבי אייליינר ג'ניפר לורנס שפתון אדום

אם אתה מורח גם מסקרה אחרי האייליינר, לא צריך למרוח את כל הריסים בצורה אחידה, אלא להתרכז בעיקר באלו שבזווית העין החיצונית..

מריחת כוכבי אייליינר שיער בלונדיני קלאסי

לעיניים עמוקות, עליך להשתמש באייליינר בעל צורת עין חתול. כדי לחזק את האפקט, השתמש רק בצלליות נוצצות בשניים או, והכי חשוב, בשלושה גוונים. אתה עונד את הצללית הכהה בקצה העין ולכן אתה מותח את העין ויזואלית הלאה.

יש למרוח אייליינר לצניחת עפעפיים 

החל אייליינר כוכבים ריהאנה זוהר לבן אלגנטי

רצוי להימנע ממריחת אייליינר כהה על העיניים עם אייליינר נגד החלקה. במקרה זה, מומלץ לבצע איפור עם צללית בעיניים בניואנסים נוצצים ש”פותחים “את העין. גוון כהה מוחל על המכסה העליון ובקפל המכסה.

אייליינר לעיניים בולטות

מרחו כוכבי אייליינר המנדנדים קוקה רושה שחורה דרמטית

אם יש לך עיניים בולטות, בדרך כלל עליך להימנע משימוש בצללית עם אפקט נוצץ. החלקיקים המשקפים אור מאפשרים לעיניים להתקדם קדימה. כמו כן, לא מומלץ למסגר את כל העין באייליינר כהה. שים קוהל שחור בפינה החיצונית של העפעף התחתון בלבד.

להחיל מחוך אייליינר כוכבים שחורים

עם זאת, עם מראה האייליינר הנכון, אתה יכול להמציא כל צורה של העין. זה עובד הכי טוב אם אתה מתחיל עם אייליינר דק ומושך אותו יותר לעבר זווית העין שלך. לקבלת הגימור המושלם יש למרוח בנדיבות על הריסים העליונים כך שהעיניים יראו אפילו גדולות יותר.

מרחו אייליינר ותיצרו מראה דרמטי

החל אייליינר כוכבים אדל עדכון נפח בלונדיני

למסיבות וכאשר האירוע מאפשר מראה אקסטרווגנטי, ניתן למרוח את האייליינר עבה יותר או למשוך אותו כלפי מעלה בזווית החיצונית של העין, כמעט עד לגבה. אסוף השראה לאיפור אייליינר דרמטי מהכוכבים!

החל אייליינר כוכבים שמלה ורודה דרמטית שושן ורד דפ

למרוח כוכבי אייליינר ארוכים עבים סנדיס סנפאל שחורים

בזבזני

מרחו כוכבי אייליינר סלעי רוקי אולטרה

מריחת כוכבי אייליינר דרמטית קריסטן סטוארט

החל אייליינר כוכבים שמלה שחורה נצנצים ללא גב

מרחי אייליינר כוכבים קווים אקסטרווגנטיים מודרניים תסרוקת איפור zoe kravitz

מריחת אייליינר כוכבים טיילור סוויפט איפור דרמטי

מרחי אייליינר כוכבים ונסה nudgens תסרוקת בהשראת כוכב מלחמת הכוכבים

מריחת כוכבי אייליינר לילי ורד דפ זהב נחושת מנצנץ

איפור אייליינר ואיפור עיניים מעושן

החלת כוכבי אייליינר זוהר ארוך ציור האייל סטיינפלד

החל אייליינר כוכבים צלליות שחורות עיניים מעושנות יישום כוכבי אייליינר שחור צללית אדומה שמלה אדומה תסרוקת קלוע ענבר שמע

מריחת כוכבי אייליינר זוהר שיער חום זוהר ג'ירל

מריחת כוכבי אייליינר שיער קצר עין מעושנת zoe kravi

למרוח שמלת תחרה של אייליינר כוכבים חום סוקי waterhouse