טיפים לאיפור לאירועים חגיגיים שפתיים אדומות מעושנות

אנחנו רוצים להיראות עוד יותר יפה וזוהרים לקראת החגים. הנה כמה טיפים לאיפור לאירועים חגיגיים, שתוכל לנסות לסילברסטר או למסיבת קוקטייל מיוחדת.

טיפים לאיפור לאירועים חגיגיים

1. ריסים מלאכותיים

טיפים לאיפור לאירועים חגיגיים

הדביקו על ריסים מלאכותיים כדי למשוך תשומת לב ולגרום לעיניים שלכם להיראות גדולות יותר. לריסים המלאכותיים תמיד יש הצלחה מובטחת. אם אתה רוצה להפוך את העיניים שלך גדולות ואקספרסיביות יותר, אתה אפילו לא צריך עזרה מקצועית. אתה יכול גם לעשות זאת בעצמך בבית. תחילה יש למרוח איפור ולאחר מכן להדביק בזהירות את הריסים.

2. עיניים נוצצות

טיפים לאיפור לאירועים חגיגיים זהב איפור עיניים נוצצות

אם אתה רוצה להוסיף עוד זוהר ונצנצים לאיפור שלך, השתמש בצלליות נוצצות בזהב או בכסף. היזהר בשימוש בהם. אנחנו רוצים להיראות יפים ומבריקים כמו שלגיה, לא כמו מלכת השלג, נכון?

טיפים לאיפור לאירועים חגיגיים – עיניים אקספרסיביות

3. איפור עיניים מעושנות

עיניים מעושנות טיפים לאיפור חום לאירועים חגיגיים

חשבת כבר זמן רב מתי לנסות את העיניים המעושנות הקסומות האלה. כעת אתה חופשי להתנסות. צבעים כהים כמו אפור, חום, שחור וסגול מעניקים למראה עומק.

4. עור מבריק מבריק

להמציא אבקת רוג'ה מבריקה חגיגית בפנינית

האם אתה רוצה לנצנץ אפילו יותר חגיגי? אז חובב דה טינט או סומק עם ברק פנינה הוא רעיון טוב. המבנה והתכנים זהים למוצרים המקובלים. ההבדל היחיד הוא החלקיקים שיהפכו את הפנים שלך לזוהרות יותר. אפקט נוסף – העור נראה חלק וצעיר יותר.

5. שפתיים אדומות

טיפים לאיפור לאירועים חגיגיים מברשת שפתון אדומה מאט

רעיון האיפור החגיגי הזה אינו חדש. שפתיים אדומות לא יצאו מהאופנה מאז השנה שעברה, הן ללבוש יומיומי והן לאירועים מיוחדים. ועכשיו זה הזמן לממש את הרצונות הפרועים ביותר שלך ולמרוח שפתון בגוון אדום תואם.

קונטור והדגשת הפנים: הוראות וטיפים מקצועיים