גוון שפתיים ניוון גוון צבע עור

איפור עדין בניואנסים טבעיים גורם לפנים להיראות רעננות ולמראה העור המטופח-מה שנקרא מראה עירום מתאים היטב לשימוש יומיומי במשרד, כמו גם לקוקטיילים ומסיבות. מגע הצבע העדין מדגיש את העיניים והלחיים, בעוד השפתיים מודגשות יותר עם גוון מעט שקוף. ממש במגמה – מוצרי יופי כמו קרן, קונסילר וצללית מאט. אך גולת הכותרת המוחלטת השנה נקראת Lip Tint – מקל טיפוח השפתיים עדין ביותר בלבד, בעל מרקם מעט קרמי, מעניק לעור לחות ויכול לשמש כסומק ללחיים. במאמר נספר לכם כיצד מורחים איפור שפתיים, במה הוא שונה מכתמי שפתיים וכיצד גווני השפתיים משולבים כראוי בתפיסת האיפור הכוללת..

גוון השפתיים – שילוב של גלוס ושפתון

רעיונות לאיפור גוון שפתיים שיער אדום בהיר ניואנס

Lip Tint הוא תערובת מרגשת של מבריק ושפתון. המוצר מוצע ברובו בצורת ג’ל, בעל מרקם פחות אטום ודביק בהשוואה לשפת הגלוס, דואג לעור כמו מזור וצובע את השפתיים בניואנסים טבעיים (המשתנים בין ורוד עדין לפוקסיה לאגוזי לוז). מכיוון שגווני השפתיים מספקים לעור לחות, הם נסבלים טוב יותר מאשר שפתונים. הם נמרחים כאל מזור עם האצבע או באמצעות מוליך כגון Lip Gloss על שפתיים יבשות וחשופות.

כתם שפתיים וגוון שפתיים בהשוואה – טיפים והוראות איפור

גוון שפתיים מראה עירום טיפים איפור צבע עור

כתמי שפתיים הם מוצרים מיוחדים שהם עמידים במיוחד. למרות שהם נמרחים עם האצבע או עם מוליך, בדומה לגוון שפתיים, הם מסובכים למדי לשימוש. אנו בוחנים מקרוב את תהליך האיפור של שתי הגרסאות.

שלב ראשון – הכנת השפתיים – ראשית, חלקיקי עור קטנים מוסרים בעזרת קילוף. לאחר מכן ניתן ליישם מזור כמוצר טיפוח.

שלב 2 – גוון השפתיים נמרח באצבעות. כתם השפתיים מוחל גם באופן שווה עם האצבע, תחילה על השפה העליונה, ולאחר מכן על השפה התחתונה. המוצר מתייבש מהר מאוד, ולכן יש למחוק את כל הכתמים / בליטות במהירות האפשרית.

שלב 3 – הניחו לכתם של השפתיים להתייבש

4. אם תרצה, מרחי גלוס על כתם השפתיים.

ההבדלים בין גוון שפתיים ומוצרים אחרים במבט חטוף:

גוון שפתיים רעיונות מראה רעום עור ורוד

שפתון – בעל הידבקות טובה, מגוון רחב של צבעים עם גוונים מאט או מבריק לבחירה. עמיד לאורך זמן, מכסה היטב את השפתיים. מדגיש את השפתיים.

שפתון – מטפל בעור, מגוון את השפתיים בעדינות, שקוף. מתאים כהגנה מפני מזג אוויר לעור רגיש או לסובלים מאלרגיה.

מבריק שפתיים – לרוב צריך להיות מאופרת, לרוב עמידה במים, מכילה חלקיקים מנצנצים המעניקים לשפתיים ברק נוסף.

גוון שפתיים עין חתול רעיונות

גוון שפתיים – מעט שקוף, צובע את השפתיים קצת יותר מאשר שפתון, אך הן נראות טבעיות יותר מאשר כשהן מורכבות עם שפתון. אינו נמשך זמן רב, חייב להיעשות מספר פעמים ביום, אך אינו מותיר עקבות. לוח הצבעים מוגבל לניואנסים עירומים.

כתם שפתיים – מחזיק מעמד זמן רב (עד 6 שעות), אינו כתם, קיים בצבעים רבים. מייבש את העור.

למראה העירום, בדרך כלל רק גוון השפתיים מתאים.

טיפים לאיפור למראה עירום-יפה באופן טבעי עם איפור עדין

שפתיים של קוקטייל גוון שפתיים, כמובן, איפור, מדגישות בעדינות את העיניים

אומנם, כל אישה אוהבת להיראות יפה במהלך היום, כמובן. המראה העירום כביכול מבוסס בדיוק על הרעיון של יופי טבעי. לא פעם מניחים שמונעים כמעט לחלוטין ממוצרי האיפור – לא נכון! משתמשים במוצרי איפור, אך התוצאה הסופית צריכה להיראות טבעית.

השלב הראשון לאיפור עירום מושלם הוא הבסיס – כי עור אחיד גורם לפנים להיראות רעננות. ראשית, כסו עיגולים כהים ואדמומיות בעזרת מקל קונסילר (המוצר מורח באצבעות ולאחר מכן מעורבב בעדינות). לאחר מכן יש למרוח בסיס בעזרת מברשת מיוחדת, למזג את הקווים בצוואר ומאחורי האוזניים בעזרת האצבעות כך שהאיפור לא ייראה כמו מסכה. לאחר מכן מוחל גימור לטווח ארוך – אבקה על כל הפנים. במקום סומק ניתן להדגיש את עצמות הלחיים בגוון שפתיים.

גוון שפתיים בחר ניואנס בצבע גוון אפרסק

בשלב השני העיניים מאופרות – ראשית הגדירו את הגבות באבקת גבות, ולאחר מכן מרחו את הצלליות בגוונים טבעיים. חוק הזהב חל כאן – החלת ניואנסים פסטליים קלילים על הפינה הפנימית של העין ועל דימוי העין הנעת כך שהעיניים נפתחות. יש למרוח בזהירות צללית כהה על קמט העפעף ולאחר מכן למרוח אותה בגוון הבהיר. לאחר מכן הדגישו את הריסים במסקרה – רצוי בצבע חום ניטרלי.

איפור גוון שפתיים איפור בצבעי פסטל לעיניים בדיסקרטיות

בסופו של דבר, השפתיים מודגשות בעדינות. תמיד כדאי למרוח מזור לפחות שעה לפני האיפור. אם תרצה, ניתן לאחר מכן למסגר את השפתיים בעיפרון מתאר שקוף – כך שצבע גוון השפתיים לא ייגמר. בסיום, גוון השפתיים נמרח בעצמך – באצבעותיך, מבפנים החוצה בתנועות טפיחה קלות. לְהַשְׁלִים!

הגדר מבטאים – עם המראה העירום מניחים מבטאים על העיניים, השפתיים צריכות להיראות טבעיות ככל האפשר.

בחר גוון עירום שיתאים לצבע

טיפים לאיפור שפתיים הנחיות מסיבת ניואנס עירום

הניואנסים העירומים צריכים להדגיש בעדינות את היופי הטבעי – לכן יש להתאים אותם לסוג העור.

גוון שפתיים צבע אפרסק עיניים כחולות צלליות

סוגי עור בהירים כמו השחקנית דקוטה פאנינג או הדוגמנית העליונה היידי קלום הם בעלי גוון כחלחל בהיר שנראה רענן וצעיר עם צבע גוון ורוד.

סוגי עור בינוניים כמו הדגם האייקוני ג’יג’י חדיד נראים טוב מאוד על צבע הפוקסיה – הגוון העדין משפר את אפקט ה”ברונזה “של העור.

שפתיים איפור מעט שקופות גורמות לעיניים קטנות להיראות גדולות יותר

נשים עם עור זית כמו מילה קוניס וסלמה האייק נראות הכי טוב בגוונים עירומים חומים וחומים כמו צבע אגוזי לוז..

גוון שפתון איפור שפתון עור כהה

נשים בעלות גוון חום בהיר כמו הזמרת ביונסה צריכות לבחור בצבע עירום עם שיעור אדום גבוה יותר, הצבע מדגיש בעדינות את השפתיים הן בחורף והן בקיץ כשהעור מעט כהה יותר.

נשים בעלות גוון חום כהה כמו השחקנית קרי וושינגטון יכולות להשתמש בגווני עירום כהים כדי לשמור על שפתיהם נראות טבעיות ורעננות.

טרנדים יופי לעונת האביב / קיץ 2018 – שפתיים

מעצבים רבים שלחו השנה את הדגמים שלהם עם גווני שפתיים על המסלול. ג’יבנשי, אלטוזארה ודיור הדגישו בעדינות את היופי הטבעי של הדוגמניות במראה עירום. אצל לאנווין המיקוד היה בעיני החתול המפתה, השפתיים נשמרו עדינות. אצל ולנטינו ומרני, העפעפיים זרחו בצבעי ניאון אופנתיים, בעוד השפתיים הודגשו בפשטות בניואנסים מאטים..

גוון שפתיים בגוון חוף במראה טיפים לאיפור מטפלים בשפתיים שלך