פנים בריאות, קורנות וללא רבב – איזו אישה לא רוצה את זה? למרבה הצער רק מעטים מאיתנו מתברכים בעור חרסינה ואחרים צריכים כל הזמן להיאבק בכל מיני בעיות עור, כגון נקודות שחורות או עיגולים כהים. לכולם יש גם נקבוביות. אך בעוד שהם כמעט ואינם נראים בחלקם, נשים רבות עם נקבוביות גדולות וגלויות מעצבנות ומנסות כל מיני קרמים להסתיר אותן בהצלחה. גם אם מוצרי יופי רבים מבטיחים לנו שלצערנו נקבוביות גדולות אינן יכולות להיעלם באורח פלא. החדשות הטובות, עם זאת, הן שהן יכולות לפחות להיראות כאילו הן אינן. כל מה שאתה צריך זה טיפוח העור וטיפים לאיפור. היום נתמקד באחרון ונסביר לך איזה איפור לנקבוביות גדולות יגרום לפנים שלך לזרוח שוב!

איזה איפור לנקבוביות גדולות? כך אמורה להיראות השגרה המושלמת!

מה מרכיבים נקבוביות גדולות טיפים לאיפור עור בעייתי

איפור לא תמיד קל כמו שזה נראה במבט ראשון. יישום פריימרים, יסוד, צלליות וכו ‘הוא אומנות של ממש ונותן לנו את ההזדמנות להדגיש את תווי הפנים שלנו או להסתיר כל כתם. זה נהיה מסובך במיוחד כשאנחנו רוצים להמציא נקבוביות גדולות יותר – או שהאיפור מתיישב בנקבוביות או מדגיש אותן עוד יותר. גוון הצבע, העקביות והדרך שבה אנו מיישמים את המוצרים יכולים גם להדגיש שלא לצורך את הנקבוביות הלא אהובות. בנוסף, הנקבוביות נראות גדולות עוד יותר כשהן סתומות בלכלוך. אז לפני שאתם מתחילים להתאפר, וודאו שהפנים שלכם נקיות ונקיות. השתמש בקרצופים ובטונרים לפנים לניקוי עמוק ולחות העור.

איזה פריימר לנקבוביות גדולות?

אשר מייקרים לנקבוביות גדולות טיפים לאיפור לעור שמן

הקסם האמיתי באיפור נקבוביות גדולות קורה בשלב הראשון של השגרה שלכם! שמעתם על מה שמכונה “ממזער הנקבוביות”? מדובר בפריימרים שקופים דמויי ג’ל המורחים על עור נקי וממלאים את בלוטות החלב מבלי לסתום אותם לחלוטין. זה הופך את הפנים ליפות וחלקות ודקות, כך שיש לך משטח אחיד למריחת האיפור. פריימרים לנקבוביות גדולות מסייעים גם במניעת התבססות והדבקות של העור על העור למשך שעות. כדי להשיג זאת, עליך להשתמש בפריימר רק במשורה וללטף אותו בעדינות באצבעותיך בעור – לעולם אל תקרם!

איזה בסיס לנקבוביות גדולות?

נקבוביות גדולות איפור קטן יותר לעור בעייתי

איך אני משלים להסרת נקבוביות גדולות? עם הבסיס הנכון, כמובן! הקרן היא אחד ממוצרי האיפור הפופולריים והנפוצים ביותר, ומסיבה טובה. הוא מכסה כל פגם ונותן לעור את הזוהר הנוסף שכולנו רוצים. עם זאת, בסיס עבה מאוד יכול להתיישב בנקבוביות ואף לגרום לנו להיראות מבוגרים ועייפים יותר. זה בעצם יכול לגרום יותר נזק מתועלת, וזה בדיוק מה שאנחנו רוצים להימנע ממנו, נכון? גוון הצבע לא חייב להיות בהיר מדי ולא כהה מדי וצריך להיות בעל אפקט מחצלת.

איך אני מתאפר על נקבוביות גדולות טיפים לאיפור לעור שמן

באיזה בסיס אתה צריך להשתמש לאיפור עם נקבוביות גדולות תלוי בעיקר בסוג העור שלך. בקיץ ולנשים עם עור שמן, מומלצת אבקה רופפת, שהיא סופר קלה על העור ועדיין מסתירה את האזורים המבריקים בצורה מושלמת. אם יש לך עור יבש או רגיל, עדיף להשתמש ביסודות נוזליים ללא שמן. הם מסתירים את הנקבוביות הגדולות בצורה מושלמת, אך עדיין גורמים לעור להיראות פחות דמוי מסכה וטבעי.

איזה פריימר לנקבוביות גדולות טיפים בעייתיים לאיפור העור

בעת המריחה: אין למרוח את הבסיס באצבעותיך! כי אם אתה רוצה להמציא נקבוביות גדולות יותר, אתה בהחלט צריך להשתמש במברשת. המשמעות היא שניתן לפזר את המוצרים באופן שווה יותר על הפנים ולעבוד עמוק יותר לתוך הנקבוביות. זה עובד הכי טוב עם מברשת עם זיפים יציבים ומעט משופעים. פשוט למרוח את הבסיס ממרכז הפנים בתנועות קטנות ומעגליות כלפי חוץ והבסיס שלך לאיפור נקבוביות גדולות מוכן!

הגדר את האיפור לנקבוביות גדולות עם אבקה

אשר מייקרים נקבוביות גדולות ואקנה מסתירים טיפים לאיפור

האם כבר מרחת את הפריימר והבסיס בצורה מושלמת? גדול! עכשיו שום דבר לא מפריע לך לאיפור הנקבוביות הגדולות! הדגשים יפים, ברונזרים ואודמים מסיימים כל מראה בצורה מושלמת ומעניקים לפנים שלנו מימד נוסף. עדיף להשתמש במוצרים בצורת אבקה לשם כך, כי מרקמים שמנת ומנצנצים מגבירים את הברק של העור ומתיישבים בנקבוביות.

איזה איפור מסתיר נקבוביות גדולות בעור בעייתי ואיזה בסיס

רצוי להגדיר את המבטאים במקום בו העור אינו שומני: על עצמות הגבות והרקות. לאחר מכן יש למרוח אבקת פנים שקופה כדי להגדיר את האיפור במקום. כדי לגרום לנקבוביות להיראות קטנות יותר, טפחו בעדינות את האבקה לתוך העור בעזרת פוף אבקת.

טיפים לאיפור עור שמנוני לקיץ איזה איפור לנקבוביות גדולות