מתאר נכון כמתחילים מתאפרים קים קרדשיאן מתאר

קונטורינג התפרסמה על ידי קים קרדשיאן כשם בית באמנות האיפור. לא רק הם, אלא גם מפורסמים וכוכבים רבים נשבעים בטכניקת האיפור הזו. המטרה היא לשכלל באופן אופטי את צורת הפנים והפרופורציות ולהציג אותן בצורה יתרון. לדוגמה, גוונים כהים ובהירים יותר מעלים עצמות לחיים גבוהות יותר, אף צר יותר או שפתיים מלאות יותר. עם זאת, זה עובד נהדר אם אתה מיישם במיומנות את המוצרים המתאימים ומשיג מראה מושלם, ללא כל אפקט מסכה. עצות האיפור שלנו חושפות כיצד להתאים את הפנים שלך בצורה נכונה.

קונטורינג בצורה נכונה: כיצד פועל המתאר?

מתאר נכון את המתחילים איפור צורת פנים צללית בהירה

עם קווי מתאר, מבטאים בהירים וכהים תמיד נקבעים. זה מדגיש חלקים מסוימים בפנים, מדגיש אותם יותר ומסתיר אחרים. לשם כך הוא נהנה ממשחק האור והצל. כדי להשיג את האפקט הזה נדרשים שני מוצרים לבחירתך. בין אם אבקת קונטור או הסוואה, בחר את המוצר הנכון בהתאם לסוג העור שלך. אתה צריך לפחות גוון בהיר אחד וכהה המתאים לעור הפנים שלך. עם זאת, הם צריכים להיות בהירים וכהים יותר מגוון העור שלך. לעור יבש מומלץ להשתמש בעקביות נוזלית ולעור שמן יותר – אבקה. החשוב מכל, הגוון הבהיר מכיל חלקיקים מחזירי אור המחזקים את האפקט הרצוי.

מתאר כראוי סט איפור למתחילים איפור אבקת הסוואה

אבקה מהירה וקלה יותר לעבודה, ושיטה זו טובה יותר למתחילים. אפילו אנשי מקצוע ומאפרים עובדים עם הסוואה. על מנת לשלוט בטכניקה, נדרש קצת תרגול, אך הכל מצליח בכמה ניסיונות. כדי שהפנים לא ייראו בסופו של דבר מעוותים, עליכם לשים לב לצורת הפנים האישית והטבעית. אחרת מושגת האפקט ההפוך והתוצאה היא צללית לא טבעית, לעתים קרובות מוגזמת.

קונטורינג נכון: הבסיס והמוליכים

מתאר נכון מוצרי איפור למתחילים

לא משנה אם אתה הולך להשתמש באבקה או הסוואה, אתה צריך למרוח בסיס ללא רבב. לשם כך, השתמש בבסיס קרם או נוזלי בגוון העור שלך, בהתאם לסוג העור שלך. ניתן להסתיר כתמים קטנים בפנים ובעיקר סביב העיניים בעזרת קונסילר. כדי ליישם כל מוצר ולמזג אותו בצורה מושלמת נגד העור, אתה צריך גם את האביזרים הנכונים. הכלים הפופולריים ביותר בהם משתמשים אנשי מקצוע ווולוגרים כוללים את בלנדר היופי ומברשות האיפור. יש גם אפשרות לעבוד עם האצבעות. לכל השיטות יש יתרונות וחסרונות. כאן נסכם בקצרה מה מתאים יותר למה ולטעויות האופייניות שאתה עושה בעת איפור בעזרת הכלי המתאים.

מתאר כראוי למתחילים החלת אביזרי איפור כלי אפליקטורים

  • בלנדר יופי: זהו ספוג בצורת ביצה ומתאים בצורה מושלמת ביד ולמיזוג. מכיוון שהספוג פשוט סופג את האיפור, יש להרטיב אותו לפני השימוש. המוצר מעובד לתוך העור על ידי טפיחה ולא רק ניגוב מעליו. זה יכול לקחת יותר זמן מלכתחילה. הוא מתאים במיוחד לערבוב ולהחלת בסיס נוזלי.
  • מברשות איפור: יש מגוון מברשות איפור. כל צורה מתאימה ליישום ספציפי. כלל עבודת המברשת הנכונה חל על כולם: תמיד בכיוון אחד וממרכז הפנים כלפי חוץ. קח כמות קטנה של המוצר וחלק אותו דק מאוד.

קונטור בצורה נכונה למתחילים להתאפר למרוח תערובת להפיץ איפור

  • יישום ביד: מריחת המוצר ביד אינה מבזבזת אותו בפועל. עם זאת, על ידי שפשוף רב, ניתן לטחון את הפיגמנטים ובכך לא להשיג אפקט כיסוי. מומלץ למרוח את המוצר במנות קטנות ישירות על העור ולעבד אותו כלפי חוץ.

מתאר כראוי כלי איפור למתחילים מברשת נקייה

בין אם מברשות, ספוגים ומריחים, יש לנקות את כל האביזרים שבהם אתה משתמש לאיפור באופן קבוע. אחרת ינבטו חיידקים ווירוסים, מה שעלול להוביל לדלקת עור ואקנה. ניתן להשתמש בחומרי ניקוי מיוחדים בפחי ריסוס לניקוי, בעזרתם פשוט מרססים את המברשת ואז מנגבים אותה במטלית יבשה. אפשרות נוספת היא לשטוף את האפליקטורים עם סבון עדין ומים חמים עד שאין שאריות. אין להכין את המברשות הרטובות עם ידיות עץ לייבוש, אלא לתת להן לעמוד אופקית. מומלץ לנקות את כלי היופי לאחר כל שימוש. אם אין לך עור רגיש, תוכל לבצע את ההליך מדי שבוע.

מתאר נכון: כך זה עובד!

מתאר את המתחילים כראוי תוך איפור הדגשות צלליות פנים

  1. בסיס: מרחי בסיס ואולי קונסילר.
  2. דוגמנות עצמות הלחיים: התאמן מתחת לעצמות הלחיים עם גוון כהה של אבקה או הסוואה. זה מדגיש את עצמות הלחיים וגורם לפנים להיראות מוגדרות יותר.
  3. ייעל את צורת הפנים: בהתאם לצורת הפנים, האזורים הבעייתיים מוסתרים. אז מרחו את האבקה הכהה או ההסוואה לאורך צידי הנחיריים, לאורך קו השיער, הסנטר, משני צידי המצח. שים לב תמיד לפרופורציות הפנים שלך ואפס אופטית את האזורים הלא מחמיאים.
  4. הדגישו יתרונות: כעת חשבו על היתרונות שלכם בעזרת הגוון הבהיר. לעתים קרובות גשר האף, אמצע המצח והסנטר, מתחת לעצמות הגבות ומעל הלחי מואר.
  5. מיזוג: מיזגו את הניואנסים הבהירים והכהים של איפור זה לזה בתנועות מעגליות. בסופו של דבר, מעברים נוספים לא צריכים להיות גלויים.
  6. תיקון: השלב האחרון הוא תיקון האיפור, במיוחד אם אתה רוצה שהוא יחזיק מעמד לאורך זמן. השתמשו באבקת קיבוע מיוחדת לשם כך.מתאר כראוי הוראות איפור למתחילים להחיל מוצרים

מתאר נכון בהתאם לצורת הפנים

הידיעה על צורת הפנים שלך חשובה מאוד בעת מתאר. לכן, עליך לקבוע את צורת הפנים שלך לפני איפור. אתה יכול לקבוע זאת על ידי סירוק השיער לאחור ועמידה מול המראה. כעת השתמש בעט כדי לעקוב אחר קווי המתאר של הפנים על המראה. איזו צורה גיאומטרית הגיחה?

קווי מתאר נכון מתחילים איפור צורת פנים פנים אליפסה

פנים אליפסה: אורכו של הפנים וחצי כשהוא רחב. פרופורציה זו נחשבת לאופטימלית, כלומר אידיאל של יופי. אתה יכול להמשיך כמתואר לעיל: מתחת לעצמות הלחיים, מתאר את קמט העפעפיים ודפנות האף, הדגש מתחת לגבות ועל עצמות הלחיים.

מתאר נכון המתחילים מתאפרים לצורת הפנים זוויתית ארוכה

פנים מוארכות / צרות: המצח גבוה והסנטר נמשך מאוד. כאן אתה צריך להדגיש יותר מאשר מתאר ולהשתמש רק במספר צללים.

מתאר נכון את המתחילים מתאפרים לפני ואחרי צורת הפנים

פרצוף מרובע: המצח והלסת ממש רחבים והפנים נראים מעט זוויתיים. בעשותך זאת, עליך לעבוד יותר עם הצללים ולתאר כראוי את הלסת, הרקות ועצמות הלחיים שלך. נקודות עיקריות משמשות מעל לעצמות הלחיים ומתחת לגבות.

קווי מתאר נכון מתחילים איפור צורת פנים זוויתית

פנים בצורת לב: הפנים מצטמצמות לכיוון הסנטר וזה נראה משולש או בצורת לב. הסנטר, הרקות וקו השיער מתוחים והאזור שמתחת לגבות ומעל לעצמות הלחיים מואר מעט.

מתאר נכון המתחילים לובשים צורת פנים עגולה

פרצוף עגול: הפנים רחבות כמו ארוכות ובעצמות הלחיים בקושי מורגשות. כאן, כמו בפנים הזוויתיות, משמשים במיוחד קווי מתאר. אתה צריך לעבוד עם צללים מתחת לעצמות הלחיים, על הרקות והלסת. מרחו סימון מתחת לגבות ועל עצמות הלחיים.

מתאר נכון המתחילים מיישמים איפור קובעים את צורת איפור הפנים