איפור-עצות-משקפי עיניים-מסגרת שחורה-מסקרה-אדום-ליפגלוס

אם אתה מרכיב משקפיים, עליך לדעת מה עליך לחפש בעת מריחת מייקאפ כך שלך איפור עיניים נראה טוב אפילו למרות הדיופטרים. לעתים קרובות נעשות טעויות, אך עליך בהחלט להימנע מהן אם אתה רוצה שהעיניים שלך ייראו יפות ובעיקר טבעיות.

מה כדאי לקחת בחשבון בעת ​​שימוש באיפור עיניים בשילוב עם משקפיים

ורוד-ליפגלוס-שחור-אייליינר-הדגשת-משקפיים

1. במקרה שהעיניים שלך מכוסות באייליינר כמו איפור עיניים אם אתה רוצה להדגיש, עליך לשקול את הדברים הבאים: בחר צבע לאייליינר בהיר אחד או שניים בגוונים מהמסגרת. עם זאת, אם מסגרת המשקפיים שלך בהירה מאוד, בצע את ההפך, אז בחר גוון אחד או שניים כהים יותר. נשים רבות מאמינות שעליהן לבחור צבע לאייליינר המתאים למסגרת, אך הדבר יגרום לכך שהעיניים כמעט לא יראו מבעד לזכוכית.

צבעים תואמים של הצללית

משקפיים מודרניים-עם-בעלי חיים-דוגמאות-רעיונות לאיפור עיניים

2. עכשיו אתה לא צריך לחשוב שזה אפל מאוד איפור עיניים מועיל. המשמעות היא למשל שאפקט עיניים מעושן אינו בחירה טובה אם אתה מרכיב משקפיים. שימו לב שהמשקפיים מטילים צל על העיניים. מסיבה זו, עליך לבחור תמיד צבעים בהירים יותר לאיפור העיניים.

עיצוב-משקפיים-צבעוניים-עיניים-איפור-טיפים-פרקטיים

ריסים נפחים מתחת למשקפיים

3. שכח מזה איפור עיניים לא עוצמת הקול של הריסים! כן, בדרך כלל אינכם רגילים להשתמש במסקרה מרחיבה, אך במקרה זה עליכם לשקול מחדש. כידוע, הדיופטים גורמים לעיניך להיראות קטנות יותר. אתה יכול לפצות על האפקט השלילי הזה עם ריסים יותר נפחים. אבל גם אל תגזים! כמו כן, בכדי לגרום לריסים שלך להיראות טבעיים ככל האפשר, השתמש במסקרה חומה במקום בשחור.

אייליינר-איפור-עיניים-עגולות-משקפיים-אדום-שפתון

מסגרת משקפיים מודרנית עם עדשות עגולות

4. למסגרת המשקפיים יש גם תפקיד מרכזי באיפור האייליינר. עם מסגרת מאסיבית יותר, האייליינר גורם אוטומטית לעיניים להיראות קטנות יותר. לעומת זאת, מסגרת דקה מאוד בשילוב עם אייליינר עבה מובילה איפור עיניים לגרום לעיניים להיראות גדולות באופן לא טבעי. באופן עקרוני, עליך לזכור שלא צריך להיות ניגוד בין המסגרת לאייליינר.

משקפיים-מרכיבים-איפור-עצות-אייליינר-הדגשת-גבות

הסתר עיגולים כהים

5. העיגולים הכהים הם גם נושא בפני עצמו. אם אתה מרכיב משקפיים, יש לקחת בחשבון כמה דברים גם כאן. מכיוון שהמשקפיים מטילות צל נוסף, כדאי להימנע משימוש באיפור על המכסה התחתון. אז במקום קאג’אל, השתמש בו לשם כך איפור עיניים רק עט תיקון, שצריך להיות בעל צבע צהבהב באופן אידיאלי. זוהי הדרך הטובה ביותר לכסות את העיגולים הכהים.

רעיונות-איפור עיניים-אייליינר-חובשי משקפיים שחורים

6. עדיף להשתמש בשפתיים כמבטא ולא כמבטא איפור עיניים להגזים. אז אם אתה מרכיב משקפיים דיופטר, בחר צבע תוסס לשפתייך או שפתון מבריק בצבע ניטרלי.

עיניים-איפור-סגול-ניואנסים-טיפים-משקפיים-מסגרת שחורה

7. זה איפור עיניים והמשקפיים – הגבות, הנחשבות למסגרת הפנים, מהוות מבטא חשוב. הם מרחיבים את מסגרת המשקפיים ומעצבים בנוסף את הפנים. מכיוון שהם מושכים פחות תשומת לב מהעיניים, הנמצאות מאחורי המשקפיים ומהוות מבטא חשוב, ודא שהן מטופחות ומעוצבות היטב.

עצות להדגשת-איפור-עצות-למשקפיים לנשים

הוראות-לאיפור-עין-נשים-עם-משקפיים-מסגרות עיצוב

משקפיים-עם-דיופטר-עיצוב-עשה-עצות-לאיפור