רעיונות ומגמות איפור עיניים- אייליינר איפור אייליינר בערב

אייליינר הוא שיטת איפור קלאסית ואף פעם לא יוצאת מהאופנה. כרגע הוא פופולרי במיוחד. זה הופך את העיניים ליותר אקספרסיביות ומושכות. עם זאת, רוב הנשים מתקשות ליישם אותו. איך אישה צריכה לצייר נכון את האייליינר? להלן מספר עצות מועילות כיצד לבצע זאת בצורה הטובה ביותר.

צייר את האייליינר בצורה נכונה – מושלם לכל אירוע

טיפים לאיפור עיניים בהירות-ריסים מציירים אייליינר שחור כהלכה

אייליינר פופולרי הן כמייק אפ לחיי היומיום והן לערב. הסיבה לכך היא, בהתאם לצבע ולצורה, הוא מתאים לכל אירוע. האייליינר מעניק מראה אלגנטי ויחד עם זאת דרמטי, אך עדיין משתלב היטב עם האיפור העדין והטבעי. לכן, כאשר משתמשים בו נכון, הוא יכול להיות לא פולשני ומסוגנן.

משוך את האייליינר בצורה נכונה למראה מפתה

אייליינר איפור רטרו-אייליינר שחור כמו הוראות ציור

קלאסיקה היא “עיני החתול” שכוכבות הוליווד רבות נופלות עליהן בהופעות גדולות.

הוראות אייליינר

הוראות ציור אייליינר ורוד לעיצוב איפור ערב

כמובן שהאייליינר לא חייב להיות שחור. למסיבות עם החברים שלך, אתה יכול לנסות גרסאות צבעוניות יותר, כגון כחול, ירוק, כסף או זהב. הסר את אייליינר לפני השינה על מנת לאפשר לנקבוביות לנשום.

אילו סוגי אייליינר יש??

להאריך את הגבות, למרוח עיניים מאופרות עם אייליינר מבריק

ישנם סוגים שונים של אייליינר, בהתאם לאופן היישום:

  •  אייליינר מסוג Kajal: הוא מעוצב כמו עיפרון והכי טוב למתחילים מכיוון שקל יותר ליישם אותו מהסוגים האחרים. עם זאת, רק קווים דקים אפשריים איתו וזה לא נמשך כל כך הרבה זמן.
  • אייליינר נוזלי: הדרך הקלאסית עם מברשת רכה. זה הכי קשה ליישם כי זה דורש דיוק ויד יציבה. השגיאות הכי קלות לראות שם. אתה יכול לתקן אותן בעזרת ספוגי אוזניים טבולות במיסלר או מסיר איפור.
  • אייליינר עם מברשת: אפשר למרוח אייליינר אבקתי בעזרת מברשת איפור דקה. האפקט המעושן מושג כאן. אתה צריך יותר ניסיון כאן

כיצד ליישם את האייליינר בצורה הטובה ביותר?

איפור מסיבה בצבע צהוב אייליינר-שפתיים

על מנת להצליח לצייר את האייליינר בצורה נכונה, חשוב שתהיה סבלנות ויד יציבה. אל תתייאש אם זה לא מצליח כל כך בהתחלה. עם הזמן אתה תבין את העניין. כמה מאפרים מקצועיים ממליצים למרוח תחילה את הבסיס, אחר כך את האייליינר ולבסוף כמה שכבות מסקרה למראה אקספרסיבי..

יש למרוח נכון איפור מסיבת אייליינר לבן

ניתן למרוח את אייליינר בדרכים שונות. תחילה ניתן למרוח קו דק בתחילת העפעף בעזרת מברשת דקה ולאחר מכן להתחקות אחריו בעזרת אייליינר. או שתוכל להתחיל מיד עם אייליינר על ידי החלת מספר נקודות ולבסוף חיבורן יחד. כמובן שאפשר לצייר את האייליינר ישירות כקו דק אותו אתה מעבה.

טיפוסי עור בהירים-נמשים טיפים לאיפור-מדגישים עיניים

שים לב שקווים עפעפיים עבים אינם מתאימים לעיניים קטנות, ואילו עפעפיים רחבים יותר יכולים להתמודד עם קווי עפעפיים עבים. אתה יכול להשמיט את האייליינר לכיוון האף או לתת לו להיות דק מאוד. זה ירכך את האפקט. למראה דרמטי יותר, הניחו לאייליינר לטאטא בקצה החיצוני.

מרחי אייליינר בצורה נכונה - צללית אפקט זהב