עיניים-איפור-מעושן-אפקט-עיניים ירוקות

לכל כוכבי השטיח האדום היה משהו משותף העונה. וזה היה העשן איפור עיניים בקשר לבגדי המעצבים שלהם. מאמר זה יעזור לך אם אתה רוצה להשתמש באיפור זה, אך אינך יודע בדיוק כיצד.

זה הרבה יותר קל ממה שאתה חושב.

איפור עיניים מעושן – תרגול

איפור עיניים-זהב-חום-אדום-שפתיים

למקרה שיש לך אחד מעושן לאירוע הרשמי הבא שלך או למועדון הלילה איפור עיניים הקפד לנסות זאת מראש. כך שתוכל להשתמש בטכנולוגיה עבור הטכנולוגיה הגדולה הזו בשלום איפור עיניים מושלם. אל תשמור אותו לרגע האחרון, כי אם תלחץ על הזמן לא תקבל תוצאות טובות.

איפור עיניים – חבר את כל מה שאתה צריך

עיניים-איפור-מעושן-עין-שפתיים

לפני שתתחיל להתאפר, כדאי לאסוף את כל הדברים הדרושים יחד. מלבד צללית, אתה צריך 2-3 מברשות איפור וכריות כותנה.

12 עצות איפור קלות ויעילות לאיפור עיניים

טיפים לצלליות – איפור העין בהתאם לצורת העין

איפור עיניים – 21 רעיונות להדגשת עיניים כחולות

טיפים לאיפור העיניים – הכינו את הפנים

עין-איפור-חום-צללית-עיניים-ירוקות

לפני שתתחיל עם איפור עיניים כדאי לנקות את העיניים היטב ולהסיר כל שאריות איפור. שימו לב גם לגבות שלכם, שצריכות להיות מעוצבות בצורה מושלמת.

השתמש בצבעים תואמים

עין-איפור-מעושן-עין-זהב-בוהו-שיק

אתה איפור עיניים מעושן לא בהכרח צריך להיות מעוצב בגוונים אפורים-שחורים. השתמש בצבעים שמדגישים את העיניים בצורה הטובה ביותר. אם יש לך עיניים ירוקות, השתמש בצבעים סגולים. אם העיניים שלך כחולות, צבעים חומים יעבדו הכי טוב. לעיניים חומות הכחול הוא המתאים ביותר.

השתמש בפריימר טוב

עיניים שפתון עיניים בצבע כחול

כדי לאזן את גווני העור של העפעפיים שלך וזה איפור עיניים מעושן כדי לתת מצע טוב, בהחלט כדאי להשתמש בפריימר טוב. עדיף לקבל בסיס מבריק מעט המכסה את נמשים וורידים של עפעפיך היטב.

השתמש בעט תיקון

עיניים צלליות מתחת לכהה יותר מעל ורוד

עט תיקון יעזור לך לכסות עיגולים כהים מתחת לעיניים. אחרי הכל, אתה רוצה להיות נהדר שלך איפור עיניים מעושן למשוך תשומת לב ולא את העיגולים הכהים שלך מתחת לעיניים.

תדגיש את העיניים שלך

רעיונות עיניים ירוקות מורחות צללית כהה

עכשיו הגענו לחלק האמיתי של האיפור. השלב הראשון ל איפור עיניים מעושן הוא תחתית העין עם אייליינר חזק עם קוהל. אם העיניים שלך כחולות, אנו ממליצים על גוון חום רך עם מבטאים זהובים. לעיניים ירוקות, השתמש בקוהל סגול כהה. מרחו את האייליינר קרוב ככל האפשר לריסיכם וסיימו בעזרת תלתל קל כלפי מעלה. לאחר מכן השתמשו במברשת מיוחדת שבעזרתה מרחים את הקאג’ל קלות לכיוון הקצה החיצוני של העיניים ובכך “מרככים” אותו. עיצבו היטב את קצות קווי העפעפיים ונסו לעצב אותם כמה שיותר ישרים.

חלקיקי נצנצים עיני חתול מעושנות יפות

מוסיפים את הצללית

עכשיו הגיע הזמן לצללית. מרחו את הצללית הכהה לאורך כל הקו. לאחר מכן יש למרוח עוד קו צללית העובר מהקצה הפנימי של העין (ליד האף) לקצה החיצוני (ממש לפני הגבה). קו זה לא צריך להיות ישירות מעל המכסה, אך הוא צריך להיות רחב יותר מבחוץ ולהתכנס עם קו הקאג’ל התחתון. לאחר מכן השתמש בצלליות הבהירות כדי להרכיב את החלק האמצעי של העפעף שלך, כלומר בין שני הקווים הכהים. מורחים את הצללית הבהירה ושוקלים חלק קטן מהאייליינר התחתון. הסוד ל איפור עיניים מעושן הוא השימוש במברשת טובה שבעזרתה תוכלו לערבב היטב את שני הניואנסים ולתת להם לזרום זה לזה. למראה דרמטי יותר, אתה יכול להאריך את הצללים הכהים עד סוף הגבות שלך.

הסוד טמון בלהניח אותם זה על זה

הדגישו את העיניים מרחו צללית בחר עיניים ירוקות

בעת מריחת צללית, עליך כל הזמן להניח צבעים שונים זה על זה ולא ליצור קווים דקים. שכבה זו תעזור לך להשיג מראה עמוק ומעושן שהוא בשום אופן לא זול או חובבני. לאחר החלת שני צבעי הצללית, מרחי מעט יותר מכל צבע, היזהרי למזג אותם היטב זה בזה..

מרחי מסקרה

מרחו מראה ערב מעושן בצללית

לאחר הצללית יש למרוח שתיים או שלוש שכבות של מסקרה שחורה או חומה, תלוי באילו צבעים השתמשת לצלליות. לפני כל שכבה תן למסקרה להתייבש היטב כדי שלא תהרוס את צורת הריסים.

מנקים את השאריות

גוון חום צללית עיניים ורוד

לאחר שסיימת למרוח את הצללית והמסקרה, השתמש במקלון צמר גפן או מקלון אוזן כדי לנגב שאריות מחוץ לעיניים. אם כך תנגב את הבסיס או האבקה, הקפד למרוח מעט חדש.

עיני צללית איפור פנים בצבע כחול

צלליות עיניים מורחות שפתון ורוד

הדגישו צלליות מעושנות שימו עצות לאיפור

רעיונות עיניים מעושנות מורחים צללית חומה כהה

עצות לאיפור מעושן רעיונות בוחרים צללית

עיניים מדגישות יפה את שפתון העגילים

עיניים מורחות רעיונות להוראת צבע ורוד בשפתון

צללית חומה בז 'ריסים מלאכותיים עיניים ירוקות

עיניים מעושנות מראה טבעי יישמו רעיונות לאיפור עיניים כחולות

18 איפור כלות מהמם לחתונה שלך