נייר תאורה לגינה יעיל פסים צבעוניים צנצנת מייסון סולרית

עיצוב הגינה שלך עם מנורות מדהימות. בדוק את הדוגמאות הבאות לאחת מהן תאורה יעילה לגינה חלקם תוכלו להכין בעצמכם וחלקם תוכלו לקנות. אתה בטוח תמצא כאן משהו מתאים.

תאורה יעילה לגינה – עששיות בטון

רעיון תאורה לגינה יעיל פנס רעיון הכדור חצי בטון רעיונות מתעסקים diy

ניתן ליצור מגוון רחב של דמויות ועיטורים מבטון. כולל עששיות מעניינות אלה, שיכולות לשמש כתאורת גן יעילה. לאחר שהתייבש הבטון ניתן לצבוע את הכדורים בכל צבע. בדוגמה שימשו לבן וזהב.

תאורה יעילה לגינה – פחיות מחוררות

רעיון DIY יעיל של תאורה לגינה יכול לחורר נר חיצוני פנימי

נקב פחית עם כל מוטיב. מוטיב זה יזרק מאוחר יותר על הקיר כשהנר דולק. לבסוף, צבע את הפחית בכל צבע. ניתן להשתמש בתאורה זו בתוך הבית, אך גם כתאורת גן יעילה.

תאורה לגינה עם אורות פיות

תאורה יעילה של תאורה לגינה צנצנות מייסון, אורות פיות, קישוט מנורות קיר

אתה יכול גם להכין מנורות יפות לגינה מצנצנות מייסון. הכינו פטיש, מסמרים, מחזיקי מנורות ונורות עם צורה מעניינת. רעיון עשה זאת בעצמך יוצר אפקט מרשים בגינה.

נרות בצנצנות בנייה כתאורה לגינה

תאורה יעילה אבני תאורה גן תליון נרות צנצנת מייסון

מנורות צנצנת מייסון לתאורה יעילה לגינה

מנורות עצמן מייצרות צנצנות מייסון - תאורה יעילה לגינה

צנצנות בנייה זוהרות

אור בגינה צבע ניאון ניאון צנצנות מייסון יוצרות רעיונות בעצמך

כך תוכלו להכניס אור לגינה ולחסוך בחשמל תוך כדי. תזדקק לצנצנות בנייה שתוכל לאסוף או לקנות בעצמך ולהדליק מקלות. הרכיבו משקפי מגן, חתכו את מקלות הזוהר ושפכו את התוכן לכוסות. כך משיגים אחד כזה תאורה יעילה לגינה למשך כשעה אחת.

נברשת עשויה צנצנות בנייה

הכין בעצמך צנצנות בנייה לגינה

כפי שכבר שמתם לב, צנצנות מייסון נהדרות לעיצוב מגוון דברים. עבור הנברשת הזו הם מחוברים ללוח עץ. אתה שם בו נרות ויש לך רומנטי ו תאורה יעילה לגינה לאזור החיצוני.

מנורות סולריות לגינה

מנורות סולאריות רעיונות לתאורה לגינה

עם מנורות סולאריות, אתה לא צריך לדאוג מיותר בחשמל. תצטרך גם סלי תיל וכמה ווים לתלייה על הרעיון הזה. באמצע הסלים אתה מחבר את מנורות השמש והאלגנטי והמוכן שלך תאורה יעילה לגינה.

עששית עם נייר שעווה

הכינו בעצמכם רעיונות לתאורת גן רומנטית עם נייר שעווה עששית

אתה יכול ליצור מנורה זוהרת לכאורה בעצמך מפנס. מכסים את כל הצדדים בנייר שעווה ומכניסים לתוכו מנורה. זה יכול להיות נר או שאתה יכול להשתמש במחרוזת אורות. זה מצחיק ו תאורה יעילה לגינה מביא מצב רוח טוב לערבים שלך בחוץ.

תאורה יעילה לגינה – מנורות עשויות מקופסאות נייר לקאפקייקס

רעיונות תאורה לגינה-מנורות קופסאות נייר-לקאפקייקס

מכיוון שקופסאות נייר כאלה זמינות בצבעים שונים ובדוגמאות שונות, אתה יכול לעצב את האורות בנפרד. לשם כך, קח מחרוזת אורות והצמד צורה לכל נורה. וודא כי הנייר אינו בא במגע ישיר עם האגסים. כמו כן, כבה את אורות הפיות כשאינך בסביבה.

נברשת כפרית עשויה ענפים

נברשת-מענפים-עשה זאת בעצמך רעיונות לגינה

זה הנייר הביתי על נברשת עיצוב כפרי שעולה 2,800 $. יש צורך בזרדים יבשים, כבלים ונורות. מקור אור מעניין זה מתאים הן בתוך הבית והן בגינה.

נברשת עשויה מחלקי אופניים ובקבוקי בירה

רעיונות לעדכוני נברשת חלקי אופניים בקבוקי בירה

רענן מעט את העיצוב החיצוני שלך על ידי קבלת בקבוקי בירה וחלקי אופניים ישנים לאחד תאורה יעילה לגינה שימוש חוזר. בדרך זו, לא שתי נברשות ייראו כמו האחרות. אתה יכול גם להשתמש בכל שאר הדברים ששוכבים ללא שימוש או שאתה קופץ לחצר גרוטאות. לעתים קרובות אתה יכול למצוא שם דברים מעניינים. הנברשת היא תוספת נהדרת למסיבת הגן שלך.

נברשת עשויה מנורות סולאריות

נברשת גן מנורות שמש ממחזרות רעיונות מודרניים

לקבלת סגנון שיק עלוב בגינה שלכם, תוכלו להכין את הנברשת היפה הזו בעצמכם. לשם כך תזדקק לנברשת ישנה ונורות שמשתמשות באנרגיה סולארית. אז אתה לא צריך חשמל כדי להאיר את הגינה שלך.

מנורות תלויות מזכוכית מפוצצות

עשה רעיונות בעצמך מנורות תלויים תאורה לגינה מזכוכית

אלה תאורה יעילה לגינה ניתן לרכוש בווסט אלם תמורת 149-169 דולר. ניתן לתלות את המנורות בגינה, במרפסת או במרפסת וליצור אווירה נפלאה.

מנורות תלויות נוצצות כתאורת גן יעילה

מנורות תלויות נוצצות תאורת גן אור זוהר

מנורה אלגנטית זו מעניקה לאזור החיצוני שלך קסם תעשייתי. היא מושלמת כתאורה לערבים בחוץ, כל השנה. ניתן להשיג אותו מ- Michael McHale Designs תמורת 729 $.

מנורה תלויה מזכוכית וחוט עוף

מנורת תלייה לגינה רעיונות מודרניים מחוט עוף מזכוכית

בגלל חוט העוף המהווה חלק מהמנורה התלויה והיפה הזו העשויה תיל, היא מתאימה במיוחד כקישוט לאזור חיצוני בסגנון שיק עלוב. ה תאורה יעילה לגינה הוא מ Pottery Barn ומחירו 99 $.

מנורת כוכבים יפה

מנורת כוכב תליון מנורת כוכב בעיצוב ייחודי בחוץ

המנורה היפה הזו נפלאה כמו תאורה יעילה לגינה מתאים לשימוש חיצוני. אתה תרגיש כאילו לקחת כוכב מהשמיים כדי להאיר את הגינה שלך. ניתן לרכוש אותם גם ב- Pottery Barn. עולה 149 דולר.

המנורה החיצונית “נמל צ’רלסטון”

מנורת קיר בעיצוב עגול מנורת גינה חיצונית צ'רלסטון הארבור

המנורה המדהימה הזו מושכת לא פחות מהעיר שנקראה על שמה. אם אתה רוצה סגנון חוף מתוחכם, מנורת גוונים של 519 $ זוהי בחירה טובה.

נברשת הולה הופ – E.תאורה יעילה לגינה

תאורת גן אלגנטית מסוג Hula-Hoop

בשביל זה מעניין ו תאורה יעילה לגינה כל מה שאתה צריך הוא חישוק הולה צבעוני, אורות פיות תלויות וסרט חשמלי. הוא מכניס את האש לגינה והערב הנעים לשניים הופך לרומנטי ונעים יותר.

נברשת לביתן

נברשת מתכת תאורת ברזל יצוק ביתן גן

הנברשת האטרקטיבית הזו משתלבת בצורה מושלמת עם ביתן ומוסיפה קסם רומנטי מימי הביניים לחלל החיצוני שלכם. זוהי עבודה של לואו ועולה 50 $ בלבד.

תאורה יעילה לגינה עם מנורת קיר אננס

קיר אננס אור-גינה רעיונות-זכוכית תאורה

זה יפה ומעניין, ויש לו תחושה טרופית. צור אווירת אי משלך עם מנורת קיר זו מבית בית החומרה העתיקה תמורת $ 290 ותרגישי שאתה בחופשה בגינה שלך..

מנורת קיר לנר כתאורת גן יעילה

רעיונות לאור נרות קיר לגינה עשו תאורה לגינה בעצמכם

אתה יכול להרחיב נוף בוהמי עם מנורת קיר זו של ניימן מרקוס. הוא עשוי מאבנים טחונות ונראה נהדר בכל גינה. המחיר הוא 98 $.

תאורה חיצונית “אבנים בתשלום”

רעיונות אור חיצוניים תאורת חוץ סיפון בריכה מנורות כדור מודרניות

זה מעניין ו תאורה יעילה לגינה מבית התאהבות תמורת 125-300 דולר טובים במיוחד למסיבת בריכה. הם נדלקים בין 5 ל -8 שעות לאחר שהם מוכנים להטענה מחדש. אז אתה יכול לחגוג עד עלות השחר.

מנורה בסגנון המאה ה -19

נרות מנורת גן בסגנון רטרו של המאה ה -19

זה אטרקטיבי לא פחות תאורה יעילה לגינה סגנון המאה ה -19. היופי העתיק והקסם המודרני הופכים אותם למושלמים כקישוט לאזור החיצוני שלכם. המנורה היא מ- Restoration Hardware ומחירה נע בין 1,895 $ ל -2,595 $.

תאורת גן אורות פיות-תלו פנסים