ניקיון בגדים עצות-טריקים-משק בית-רעיונות-עקרת בית

עם הזמן מופיעים כתמים עיקשים שונים על פריטי הלבוש שאינם ניתנים להסרה באמצעות חומר ניקוי פשוט במכונת הכביסה. ובכל זאת, חבל לך לזרוק אותם. ואתה לא חייב! יש כמה טריקים שאתה יכול לנסות לנקות את הבגדים שלך. נסה את הטריקים עבור ניקוי בגדים וללבוש אותם זמן רב לאחר מכן.

ניקוי בגדים – כתמי זיעה

ניקוי של בגדים-הסרת כתמי-הסרת-סודה-רעיון

כדי לנקות בגדים עם כתמי זיעה, כדאי קודם כל להשרות אותם במים חמים או קרים. לאחר מכן יוצרים משחה בקערה נוספת המורכבת מחלק אחד של מים ושלושה חלקים של סודה לשתיה. השתמש במברשת שיניים כדי להכניס את הדבק הזה לאזורים המוכתמים. בהתאם לעקשנות הכתמים, פתרון זה אמור לפעול למשך שעה או לילה.

ניקוי בגדים עם סודה לשתיה

ניקוי בגדים כביסה-ללא-חומר ניקוי-זיעה

לאחר מכן עליך לכבס את הבגדים ללא חומר ניקוי ועם מים חמימים ככל האפשר, אך לא חמים מהמצוין. אם הכתמים לא נעלמו לחלוטין לאחר הניסיון הראשון, ניתן לחזור על ניקוי הבגדים. טריק זה יכול לשמש גם לכביסה לבנה וצבעונית.

ניקוי שטיחים ללא כימיקלים – טיפים ותרופות ביתיות כחלופה

הסר כתמים – לנקות בקלות בגדים, רהיטים וכדומה

השטיח – פופולרי כאביזר אופנתי לבית

לנקות כתמי איפור

ניקוי של איפור בגדים-לכלוך-עקשן-כתמים-קצף גילוח

כתמי איפור הם עקשנים במיוחד ולעיתים הם מהווים אתגר למכונת הכביסה. לכן, אתה צריך להושיט יד כדי לנקות את הבגדים שלך בעצמך. שני מוצרים יכולים לעזור. מצד אחד, קצף גילוח יכול לעבוד ביעילות ומצד שני, חומר ניקוי פשוט למדיח יכול להיות יעיל. השתמש במה שיש לך ביד.

הסר כתמים בעזרת קצף גילוח וחומר ניקוי כלים

ניקוי בגדים קצף גילוח-כלים-חומר ניקוי-רעיון-מועיל-טריקים-כביסה

קצף גילוח פשוט מורח על הכתם לבגדים נקיים. לאחר מכן תוכל להשאיר את הקצף לזמן מה. לאחר מכן הכביסה נשטפת במכונת הכביסה כרגיל. עבור הגרסה עם חומר ניקוי לשטיפת כלים, הכינו פתרון עם מים. הניחו לבגד להיספג, לסחוט אותו, ופשוט לנגב את הכתם.

הסר כתמי דאודורנט

ניקוי בגדי דאודורנט-כתמי-ניקיון-טיפים-מטליות מרכך-בד פשוט

ניתן להסיר בקלות כתמי דאודורנט טריים בעזרת מגבוני מרכך. פשוט משפשפים את הכתמים בעזרתם. לרוב, זה מספיק כדי להסיר כתמים כאלה. אם הכתמים עקשנים יותר, תוכל לנסות לנקות את הבגדים הבאים:

השתמש במנקה כתמים

ניקוי-בגדים-כתם-מנקה-חדש-קישוט-ללא כתמים

מנקה כתמים לניקוי בגדים יכול לעשות פלאים כאן. פשוט משפשף את המנקה מלמעלה למטה. אתה יכול גם להשתמש במעט מים לכתמים עיקשים. אם גם זה לא עוזר, אנו ממליצים להשתמש בדאודורנט חדש ושקוף. אלה אינם משאירים כתמים על הבגדים.

כתמי שפתון

ניקוי-בגדים-שפתון-כתמים-עקשן-טריק-אלכוהול

כתמי שפתון נדירים. עם זאת, זה יכול לקרות שאתה מוריד את השפתון ומכתים את החלק העליון שלך בתהליך. לאחר מכן יש לשפשף את הלכלוך הגס במטלית לניקוי הבגדים. לאחר מכן מרססים את הכתם במעט מים. הניחו טיפת סבון כלים על כתם המים ושפשפו אותו היטב. לאחר מכן השאירו אותו למשך 10 עד 15 דקות. לאחר מכן המשך לשפשף במגבת טרי, החל מהקצה החיצוני ועבוד פנימה. לבסוף, יבש את הכתם עם הצד היבש של מגבת הטרי.

ניקוי בגדים – אלכוהול משמש כמסיר כתמים

ניקוי-בגדים-תמיסת כלים-פתרון-ריסוס-מהיר

אלכוהול יכול גם לעזור מאוד עם שפתון. לניקוי הבגדים מורחים את הבגד על משטח יציב. הכתם צריך להצביע כלפי מטה. כרית כותנה ספוגה באלכוהול משמשת כעת לניקוי. טפטפו את החלק האחורי של הכתם, ולאחר מכן שטפו אותו במים קרים. לאחר מכן משפשפים את הכתם במטלית.

ביגוד נקי בצבע

ניקוי-בגדים-צבע-דברים-כביסה-מכונת כביסה-הלבנה-לבנה

ככל שתשימו לב, זה תמיד יכול לקרות כי פריט לבוש צבעוני נכנס בטעות ללבנים וצובע אותם. מעצבן כפי שהוא, אתה עדיין יכול לשמור את הבגדים על ידי שטיפתם שוב ובכך לנקות את הצבע שבבגדים. מלאו את מכונת הכביסה במים חמים, הוסיפו אקונומיקה ושטפו את מה שהיה פעם לבן. הקפד להסיר את הבגד הצבעוני לפני כן! ייתכן שיהיה צורך לחזור על ניקיון הבגדים הזה.

לשמור ולנקות זמש

ניקיון-בגדי-זמש-טיפול-נעליים-מגפיים-בגד

כדי להימנע כתמים ככל האפשר, מומלץ לטפל בבגדים בעזרת תרסיס הגנה. הדבר נכון במיוחד לגבי נעליים. התרסיס דוחה לכלוך ומונע שינוי צבע. בנוסף, אין לסגור את הנעליים הרמטית. במקום שקיות ניילון, אתה יכול להשתמש בשקיות כותנה המבטיחות זרימת אוויר מספקת. יש לאחסן נעליים במקום קריר ויבש ולא להיחשף לאור שמש ישיר.

טריק עם קמח

ניקוי-ביגוד-הסרת כתמים-זמש-נשים-נעליים-יבשות

על ניקוי בגדים שכבר מוכתמים חל הדבר: מיד לאחר ההכתמה יש לספוג את הכתם במטלית יבשה ולפזר קמח או טלק. כך הבגד נשאר לילה. למחרת בבוקר, הסר את האבקה היבשה בעזרת מברשת הזנה לזמש.

ניקוי ללא מים

ניקוי-בגדים-ללא-מים-ניקוי-רגיש-טקסטיל

כתמים מיובשים אינם מוסרים במים. באופן כללי, יש להימנע ממים לניקוי בגדי זמש, מכיוון שנוזלים עלולים לפגוע הן בצבע והן במשטח החומר. השתמש במקום בחומץ ובבד יבש.

כתמי מים על עור

ניקוי-בגדים-עור-כתמי מים-יבש-מטלית-ניקוי-טיפול

לניקוי הבגדים יש לנגב תחילה את העור בעזרת מטלית רכה ונקייה. טובלים מטלית נקייה בתמיסת מים וסבון נוזלי. השתמש בו כדי לנגב היטב את העור עד שהכתמים ייעלמו. לאחר מכן הסר את הלחות הנותרת בעזרת מטלית יבשה. לאחר מכן הניחו לנעליים להתייבש מעצמן למשך חצי שעה. אין להשתמש באוויר חם לייבוש!

נקי בגדים מצהיבים

ניקוי-בגדים-הלבנה-צבע-כביסה-אקונומיקה-סודה-סודה

בגדים לבנים יצהיבו עם הזמן, וזה כמובן מעצבן. אבל אתה יכול להחזיר את הלובן המקורי שלהם עם ניקוי נכון של הבגדים. מערבבים תמיסה של 4 ליטר מים פושרים ו -250 מ”ל סודה לשתייה שאמורה להתמוסס היטב במים. הניחו לבגדים הלבנים לספוג בו במשך שמונה שעות. לאחר מכן הבגדים צריכים להשרות בתמיסה נוספת במשך שמונה שעות, המורכבת מטבליות אספירין של 325 מ”ג ושמונה ליטר מים חמים. לבסוף, הבגדים נשטפים במכונת הכביסה כרגיל, רצוי בחום של 50 מעלות. אתה יכול גם לנקות את הבגדים שלך עם חומץ לתוצאה טובה יותר. פשוט הכניסו 250 מ”ל למכונת הכביסה.

טיפים נוספים לבגדים – רוכסנים סוררים

ניקוי-בגדים-רוכסן-סבון-עפרון-לשפשף-קל

עיפרון שעווה יכול לעזור אם הרוכסן כבר לא רוצה להחליק היטב. פשוט משפשפים את כל הרוכסן או רק את האזור התקוע בעזרת העט. לאחר מכן, פתח וסגור את הרוכסן כמה פעמים כדי להפיץ היטב את הגרפיט. גרסה נוספת היא סבון. טובלים מעט צמר גפן בסבון ולאחר מכן במים. עכשיו מצפים את הרוכסן. ואז לפתוח ולסגור לסירוגין את הרוכסן עד שהוא כבר לא תקוע.

מוך על בגדים

ניקוי-בגדים-מוך-קשר-חיתוך-סכין גילוח-סקוטש-סרט

כדי להיפטר מהגושים והניגודים המעצבנים על הבגדים, תוכל לנסות שלוש גרסאות נוספות בנוסף למכונת גילוח מוך. מצד אחד, ניתן לחתוך אותם בקלות בעזרת סכין גילוח. אתה יכול גם להדביק דבק או סרט בידוד לאזורים המטושטשים ולמשוך את המוך. הוולקרו גם יעיל מאוד. עדיף להשתמש בוולקרו שאתה כבר לא משתמש בו. עם זאת, אין להשתמש בשיטה זו לעתים קרובות מדי, שכן הוולקרו עלול לפגוע בטקסטיל. והמסרק הוא גם כלי נהדר. כל שעליך לעשות הוא לסרק את הבגד, או ליתר דיוק את המוך, לכיוון האריגה. בכך הם משתחררים.