צרעות מגרשות מלכודת צרעות בקרת תרופות ביתיות תקריב

כמעט כולנו מכירים את הפחד מנשיכת חרקים ורוצים להרחיק מיד את הצרעות אם אפילו אחת מהן נמצאת בקרבת מקום. עם זאת, לא תמיד יש צורך להשתמש בתרסיס צרעות קשות ורעיל בכל פעם שצריך להיפטר מהצרעות. רוב האנשים נוטים להימנע מכל סוג של חרק זה בכל מחיר, אך הוא מציע שירותים סביבתיים בכל זאת. למרות שהם יכולים לשלוט גם בכמה מזיקים אחרים, הצרעות מרחיקות חיפושיות הורסות יבולים כמו רימות, זחלים ועקנונים. בהקשר זה, חרקים אלה לפעמים כל כך שימושיים עד שהחקלאים משתמשים בצרעות כמניעת מזיקים טבעיים לגידוליהם. צרעות מאביקות אפילו את אלה, עם זאת, ישנן מגוון סיבות מדוע כדאי לך להרחיק ולהרחיק צרעות, כגון אלרגיה לצרעות. מסיבה זו, ריכזנו עבורכם כמה תרופות נגד האורחים הלא מוזמנים האלה בבית או בגינה בפוסט זה..

מה לעשות אם אתה צריך להבריח צרעות?

צרעות מאביקות צמחים תקריב הדברה בגינה מזיקים שימושיים

מה מרחיק צרעות וכיצד תוכל למשל להסיר קן צרעות בעצמך? אנשים רבים נאלצים להתמודד עם השאלות הללו ולכן פונים להגנה שונה של צרעות או לרסס נגד צרעות. אם יש לך צרעות בדירה, הדבר הראשון שאתה צריך לעשות הוא לברר אם יש קן צרעות בגג. זה ימנע קינון צרעות ואם אתה רוצה לגרש דבורים אתה יכול ליצור קשר עם כוורן מקומי.

צרעות מגרשות מלכודת צרעות סעדים ביתיים תקריב לוחות עץ נוחתים

אז מה אם אתה צריך להיפטר או להרוג צרעות והאם יש תרופות ביתיות טבעיות לקן צרעות, למשל? לדוגמא, בעלי בתים רבים מסתמכים על סוכנים נגד צרעות בתיבת התריסים. חומרי ההדברה המשמשים בתרסיס צרעות הם חזקים מספיק כדי להרעיל את חיות המחמד שלכם ולהוות סיכון למוות. עם זאת, אם תחליטו להשתמש בדוחה חרקים, נסו להסיר את השרידים לאחר הדחת צרעות. כמו כן, עליך להשתמש בקוטל חרקים בכמויות קטנות ורק בהתאם להוראות.

צרעות מגרשות מלכודת צרעות בקרת תרופות ביתיות תקריב משטח משקה נוזלי

לאחר שעשינו קצת מחקר, נתקלנו בכמה פתרונות יעילים שיכולים לעזור לך להרחיק צרעות בצורה טבעית. אם קן תלוי באזור שקשה להגיע אליו או שאתה אלרגי לעקיצות, עליך כמובן לפנות לעזרה מקצועית. בהקשר זה, רוב המומחים טוענים שאתה צריך לכסות את עצמך היטב בבגדים רחבים כדי להימנע מתפרים. בנוסף, יש לטפל בחרקים מוקדם בבוקר כשהם עדיין ישנוניים.

הרחיקו צרעות והרחיקו אותן

צרעות מגרשות מלכודת צרעות תרופה ביתית מקרוב משטח אכילת פירות

באביב ובתחילת הקיץ הצרעות נמשכות למזונות המכילים חלבון. כל מזון שנותר בחוץ, אשפות פתוחות או ערימות קומפוסט חשופות יש להסיר או לכסות. הצרעות מעצבות מקורות מזון ויחפשו אזור זמן מה לאחר הסרת המזון. צרעות מפנות את תשומת ליבן למאכלים מתוקים בסוף הקיץ ובתחילת הסתיו. גם ההתנהגות שלהם אגרסיבית יותר.

צרעות מגרשות זכוכית מלכודת

קופסאות שימורים של מיץ פירות, תפוחים שנפלו מתחת לעצי פרי, ומקורות מזון מתוקים אחרים ימשכו צרעות. הקפד לכסות משקאות ומיכלי מזון פתוחים, לכסות את הקומפוסט ולהימנע מהליכה יחפה ליד עצי פרי. הסר כל פרי שנפל רקוב על הקרקע.

צרעות מגרשות מלכודת צרעות בקרת תרופות ביתיות תקריב נוף שאריות מזון אוכלות אוכל שולחן

מכת הצרעות יכולה להוות מטרד גדול, אם כי החרקים מהווים חלק חשוב במערכת האקולוגית שלנו. במהלך חודשי הקיץ, הרחקת באגים מהבית שלך יכולה להפוך לאתגר של ממש. קל יותר למנוע מהצרעות לפלוש מאשר לגרש אותן לאחר שהתיישבו. לשם כך יש לרוקן ולשטוף את הפחים באופן קבוע. יש להרחיק אותם בזהירות מחלונות ודלתות, כך שהצרעות וחרקים אחרים לא יימשכו לתוכן. כמו כן, בדוק את עליית הגג שלך על פערים או חורים מכיוון שזו הדרך הטובה ביותר עבורם לבנות קן צרעות בבית. אטמו את כל הפתחים והתקינו מסכי חרקים מעל לבני אוויר.

צרעות שבונות קנים במזין ציפורים

להרחיק קן צרעות בבית הציפורים הנלחמות במגיפת צרעות

צמצם את הבעיה הנפוצה הזו על ידי ריפוד שטח הגג התחתון בנייר אלומיניום. השתמש באקדח סיכות כדי לאבטח. אופציה נוספת היא לשפשף את שטח הגג התחתון בנדיבות עם חבל סבון; סבון רגיל בצבע שנהב יהיה גרסה מספקת במקרה זה. טיפול בעזרתו יכול לספק הגנה מסוימת לעונה שלמה.

צרעה מעופפת בקו ישר שנכנסת לבית ציפורים נושאת חומר

ראשית, בדקו את הדירה שלכם ובמיוחד את הגג, הסככה, המוסך או המרזבים בחודשי האביב. זה מאפשר לך לגלות קנים קטנים שהם עדיין בגודל של כדור גולף ומכילים פחות חרקים. לא בהכרח צריך להרוג את צרעת המלכה, אך ברגע שתתחיל להטיל ביצים המשימה תהיה קשה יותר אחר כך. אתה יכול גם להשתמש בצמחים ריחניים נגד צרעות או יתושים כדי למשוך אותם ולהרחיק אותם מדלתות וחלונות.

השתמש במלכודות כאשר אתה רוצה להבריח צרעות

צרעות מרחיקות קן צרעות קן נייר קטן באביב

הדעות חלוקות לגבי יעילות השימוש במלכודות להפחתת אוכלוסיות צרעות באזורים מסוימים. זה נובע בחלקו מהמרחק שהם נוסעים בחיפוש אחר מזון. הצרעות ידועות כשטסות 275 עד 915 מטרים מהקן בחיפוש אחר מזון.

צרעות מרחיקות קן בניית צינור פלדה קש נושאות חומר בנייה צרעה שחורה

אז מלכודות שימושיות יותר באזורים קטנים. זה שיש לך צרעות בחצר שלך לא בהכרח אומר שתקנן שם. ברוב המקרים, החרקים מחפשים מזון או חומר בניין לקני הצרעות שלהם. עם זאת, הדבר גורם לך להיות לא רצוי, במיוחד אם אתה מתכנן שם פיקניק קיץ או ברביקיו.

צרעות מאביקות צמחים תקריב הדברת מזיקים גינה מזיקים שימושיים תורמים למערכת האקולוגית

באופן כללי, צרעות נמנעות מפעילות אנושית ויש לראות בהן רק מטרד אם הן מקננות ליד בתים או אזורים עמוסי תנועה. הם יכולים להיות בודדים או חברתיים, וישנם אפילו מיני צרעות שאינן עוקצות כלל ולכן אינן מסוכנות. הדרך הטובה ביותר להימנע ממפגשים מביכים עם צרעות חברתיות היא להימנע מהם. אם אתה יודע היכן הם נמצאים, נסה לא להתקרב לאתרי הקינון שלהם.

צרעות מרחיקות קן צרעות על הגדר

חרקים יכולים להתגונן מאוד כאשר הקן שלהם מופרע בשל התקשורת הכימית שלהם. צרעות ודבורים פולטות פרומון אזעקה המסמן את מטרתן ומניע את המושבה לתקוף. זה יכול לקרות גם כשהם מרגישים מאוימים, לא רק כשהם נדקרים או נפצעים כפי שאנשים מאמינים. צרעות יכולות להציג את העוקץ שלהן באמצע האוויר ואפילו לשחרר את פרומון האזעקה ממצבט מזדמן.

תרופות ביתיות טבעיות או ספריי צרעות כאפשרויות

כונן צרעות מלכודת צרעות שליטה בכלי זכוכית צבעוניים עם חומץ ניקוי חומץ לתלות עץ

צרעות נדחות על ידי מנטה. אז נסו לדלל מעט שמן מנטה במים ולרסס אותו לאן שאתם מגיעים. אפשרות נוספת היא לשתול מנטה בגינה משלכם כדי להשתמש בה כמניעה צרעה טבעית. ניתן גם להרתיע את היצורים הקטנים על ידי ריסוס תערובת של חומץ לבן ומים. זהו פתרון יעיל במיוחד.

צרעות להבריח מלכודת סבון בקבוק חומץ סבון לנתק צרעת אמצעים שימושיים

להכנת מלכודת עם חומץ, חותכים את הצוואר מבקבוק סודה גדול יותר, הופכים אותו, מניחים אותו בתחתית הבקבוק כמו משפך, ומהדקים את שני החצאים יחד. תקע חורים בשני צידי מלכודת הצרעות והשתמש בחוטים כדי לתלות אותם. ממלאים את המלכודת בכוס חומץ תפוחים וטיפת סבון כלים והוסיפו בחוט להוסיף חתיכה קטנה של בשר נא.

צרעות להבריח מלכודת חוט בשר לנתק צרעת אמצעים שימושיים

תלו את מלכודת הצרעות היכן שראיתם את החרקים. אם זה קורה בתחילת האביב, זה יכול ללכוד צרעות מלכה ולמנוע היווצרות מושבות. אחרת, ישנם מגוון של קוטלי חרקים פעילים שיכולים להרוג חיפושיות ויצורים קטנים אחרים, לטיפולים על פני השטח המונעים מהם להסתובב.

צרעות מגרשות את קן הצרעות הורסות את חודשי הקיץ של המושבה הגדולה

ניתן גם להשתמש בו לטיפול בקנים קטנים הנגישים בקלות להדברת צרעות. עם זאת, חשוב לקרוא ולהקפיד על ההוראות בזהירות ולשמור מרחק מקן הצרעה. בדרך כלל, עליך לתת לרסס לעבוד במשך 24 שעות, או כל עוד הוא על האריזה, לפני העברת הקן.

צרעות מרחיקות לבוש מגן דבורים עפות מסביב

הרכיבו תמיד בגדי מגן, לרבות משקפי מגן, כפפות ומסיכת אבק בעת גירוש צרעות או כאשר מתמודדים עם קן צרעות. בדוק היטב שלא נותרו חלקים בגוף חשופים. צרעות יכולות לכוון אפילו לאזורים החשופים הקטנים ביותר. כפי שצוין לעיל, בעלי החיים פחות פעילים בשעות הערב המאוחרות ובשעות הבוקר המוקדמות. שימוש בחומרי הדברה להדברת צרעות יכול להיות יעיל, אך כימיקלים אלה מזיקים לסביבה. שימוש לא זהיר בחומרי הדברה יכול גם להוות סיכון לאדם המשתמש בחומרים הכימיים.

הרס קן צרעות מעל פני הקרקע

צרעות להרחיק קן צרעות להרוס גדול מתחת לגג

צרעות הן חלק מעיצוב הטבע וצריך להשאיר את הקנים ללא הפרעה. חרקים אלה בדרך כלל אינם תוקפניים במיוחד או מהווים איום רציני על בני אדם. עם זאת, אם קן צרעות קרוב מדי לביתכם או במקום המתנגש עם הפעילות האנושית, ייתכן שיהיה עליכם להסירו..

צרעות מרחיקות קן צרעות ריקות הורסות תאי קרני שמש

אם אתה מכיר צרעות מקננות בקרבת מקום אך אינך יכול למצוא את מיקומן, ייתכן שתוכל לאתר את הקן על ידי התבוננות בדפוסי הטיסה של הצרעות. קו ישר פירושו שהם צפויים בדרך טיסה אל הקן או ממנו. צרעות שעפות ונוחות ממש במקום אחד יכולות להיכנס ולצאת מביתן.

צרעות מרחיקות שקית בד להסיר קן על הקרקע

המתן עד שיהיה חשוך לפני הסרת קן הצרעות. הצרעות ישנוניות ואיטיות יותר להגיב בלילה, אך היזהרו במהלך התהליך. השתמש בפנס ראש אם יש לך. אחרת, נסה למצוא מישהו שיחזיק עבורך פנס. סנן את הפנס על ידי עטיפת העדשה בצלופן אדום או במטלית אדומה דקה בעוד הצרעות נמשכות לאור צהוב. פנס עם נורה אדומה יהיה אפילו טוב יותר. צעד בקלילות ונסה לא לדבר כאשר אתה מתקרב לקן. צרעות רגישות לרטט.

צרעות מרחיקות את הקן בזבובים הקרקעיים

קני צרעות תלויים בדרך כלל במקומות מוגנים כגון עצים נשירים, מתחת לבתים ומגגונים או על חלונות דלתות. ברגע שאתה מוצא את הקן, ישנן מספר דרכים להיפטר ממנו. עדיף לרסס את קן הצרעות עם עלות השחר או בין הערביים, כאשר רוב בעלי החיים חזרו.

צרעות מרחיקות מלכודות להדברת צרעות אמצעים שימושיים

אתה יכול גם לשים שקית בד על כל הקן ולסגור אותו במהירות בחלקו העליון. לאחר מכן משוך את כל הדבר החופשי תוך קשירת אותו בו זמנית. יש לסגור את השקית היטב. לאחר מכן תוכל להשרות את השקית בדלי מים או להשליך אותה אי שם בטבע. עם זאת, אנשי המקצוע מזהירים מפני הסרת קנים בקירות או במחתרת בעצמכם, אך מציעים להזמין מומחה במקרים אלה.