ניקוי אמבט תרופות ביתיות סודה לשתייה יעילה

ניקוי האמבטיה הרבה פחות כיף מאמבטיה נוחה וארוכה. עם זאת, ישנם מספר תרופות ביתיות וניסויים וטריקי ניקוי פשוטים שיכולים להעניק לאמבטיה המלוכלכת ברק זוהר מבלי שתצטרכו להתאמץ בעבודות הניקיון שלפעמים ממש מעצבנות. במאמר הבא נספר לכם באילו תרופות ביתיות תוכלו להשתמש כדי להסיר לכלוך עיקש וכתמים מכוערים ולגרום לאמבטיה שלכם להיות נקייה באמת.

נקו את האמבטיה באבקת כביסה

אמבט נקי קלות אבקת כביסה תרופות ביתיות

כתמים ולכלוך באמבטיה נגרמים לרוב משאריות של תוספי אמבט או מצבורי אבנית, במיוחד עם מים קשים. אם ברצונך למנוע היווצרות משקעים, רצוי לשטוף את האמבטיה במים צלולים לאחר המקלחת או הרחצה ולאחר מכן לייבש אותה במטלית. עם זאת, אם כבר נוצרו כתמי סבון וסיד, ניתן להשתמש באבקת כביסה כדי לנקות את האמבטיה ולהיפטר לחלוטין מחומרי ניקוי מהמסחר..

מטלית מיקרופייבר לניקוי אמבטיה אקרילית בעדינות

קבל מטלית רכה או מטלית מיקרופייבר לניקוי. אלה מתאימים לניקוי אמבטיות אקריליק ואינן מותירות שריטות. לכלוך ואבנית יכולים גם להידבק במהירות לשריטות עדינות במיוחד. אתה יכול גם להשתמש בו בבטחה לניקוי אמבט אמייל. לנער חלק מאבקת הכביסה לתוך האמבטיה ולשפשף אותה בתנועות מעגליות ועדינות, ללא שימוש במים. תן לאבקת הכביסה להיכנס לתוקף לזמן קצר ולשטוף אותה היטב במים.

חומץ ומלח למניעת שינוי צהוב

חומץ אבקת אפייה מערבבים אמבט נקי אמייל

אם לאורך הזמן נוצר סרט צהבהב על האמבט, אפשר להתנגד לו בתערובת של מלח וחומץ. שתי התרופות הביתיות מעורבות תחילה לדבק ומשפשפות אותן על המשטח המלוכלך. עדיף להשאיר את חומר הניקוי הטבעי הביתי לעבודה למשך הלילה ולאחר מכן לשטוף אותו היטב במים. ניתן גם להסיר כתמים מהאמבטיה בתערובת של חומץ ומים או עם חומצת לימון, שהיא גם תרופה עדינה לכתמי אבנית..

ניקוי אמבט אקרילי

מנקה אמבטיה תוצרת בית אמבטיה מצהיבה נקייה תרופות ביתיות

למרות שאמבטיות האקריליק הן מהקלות לניקוי והן דוחות לכלוך, יש כמובן לנקות אותן באופן קבוע. עם המשטח הרך שלו, אתה יכול, למשל, להשתמש ב- חומר ניקוי נוזלי או זמין מסחרית השתמש בחומר ניקוי, שישרת אותך היטב. קח מטלית רכה והשתמש בו לניקוי המשטח המלוכלך. חוּמצַת לִימוֹן או חומץ מדולל במים ממיסים את האבנית מהאמבט האקרילי. חשוב לשטוף את האמבט במים קרים לאחר הניקוי ולנגב אותו יבש.

טבע תרופות ביתיות אמבטיה ניקוי מלח חומץ לימון

אתה יכול גם להילחם בכתמים בחצי לימון, בעזרתו תוכלו לעבוד ישירות על השטח המלוכלך. גם כאן יש צורך בשטיפה יסודית. אם יש לך כתמים עיקשים במיוחד באמבטיה האקרילית, גם אתה יכול משחת שיניים להשתמש. הניחו חלק ממשחת השיניים על ספוג לח ולשפשף את הכתמים. לאחר מכן שוטפים במים נקיים. ניתן לנקות גם אמבטיות אקריליק במהירות עם מלח בולריך. להרטיב ספוג רך ולתת משהו מלח בולריך על זה. לאחר מכן נגב בעזרתו את האמבט ושטוף בנדיבות במים.

ניקוי אמבט אמייל

ניקוי אמבטיה מקלחת אביזרי אמבטיה סמרטוטים ביתיים

פני השטח של אמבט אמייל רגיש לא פחות. לכן, כדאי להימנע משימוש בכלי ניקוי גסים ושרוטים וחומרי ניקוי קשים. כדי להפוך את האמבטיה לבנה שוב ולהסיר שומן ולכלוך בצורה עדינה, השתמש באחת עדינה שמפו לשיער. הניחו התזה על ספוג לח ושפשפו אותו לתוך האמבט והאבזור. תן לתרופה הביתית להיכנס לתוקף לזמן קצר ולאחר מכן שטוף בהרבה מים.

נקו את האמבטיה בחלב

אמבט אקרילי של חמאה מנקים בעדינות תרופות ביתיות

עם השנים, האמבטיות מאבדות את הברק שלהן. חלב בקר יכול להעלות כאן שוב משטח מבריק. זה עשוי להפתיע אותך, אך הסוכן הביולוגי הטהור הזה יגרום לאמבטיה שלך לזרוח שוב במהירות. משרים סמרטוט בחלב חמאה ומשפשף את האמבטיה בתנועות מעגליות קלות. ברזים ואריחים על הקיר יכולים לקבל גם ברק חדש עם טיפול בחלב. הניחו לנשק הפלא הטבעי לעבוד כחצי שעה ושטפו אותו היטב במים.

אמבט נקי הסרת גיר סיד מבריק

לבסוף, נגב את המשטחים המטופלים. אם אתה רוצה לנקות את ניקוז האמבטיה, אתה יכול גם לשפוך מעט מהחלב. חבר את האמבט ורק לאחר מכן השתמש בתרופה הביתית היעילה. זמן החשיפה צריך להיות לפחות חצי שעה. ניתן גם לערבב את החלב עם מלח וחומץ ולנקות אותו באופן קבוע כך שהאמבטיה תישאר מבריקה ותמיד תיראה כמו ביום הראשון.

נקו את הניקוז באמבטיה

אמבט ניקוז נקי הסר ריח לימון

בכל הנוגע לניקוי הניקוז באמבטיה, תרופת הפלא סודה לשתייה יכולה לעזור. מוצרי שיער ואמבט מתיישבים על הניקוז וסתמים בקלות את הניקוז. מערבבים חלק אחד אבקת אפייה עם שני חלקים חומץ ולנער בעדינות את התערובת לטמיון. תשמעו מבעבע מחור הניקוז כשהחומץ גורם לקצפת סודה לשתייה. אם הרעשים המבעבעים מפסיקים, ניתן לשטוף את הניקוז במים חמים. תערובת אבקת האפייה והחומץ מסירים גם ריחות לא נעימים.

אמבט סודה נקיים תרופות ביתיות ללא כימיקלים, כמובן

מי תפוחי אדמה חמים ומבושלים הנשפכים במורד האמבטיה יכולים לסייע בצינור ניקוז סתום. ניתן להימנע גם מכריכות קלות וריחות אפשריים על ידי שימוש סודה לחסל. לנער קצת סודה מהניקוז הסתום ולשפוך מים חמים מיד לאחר מכן.

מודרני אמבטיה מודרנית הסרת כתמי אמבטיה

התרופות הביתיות שהוזכרו, באמצעותן תוכלו להחזיר את האמבטיה לברק, להגן עליה, הן לא יקרות ויעילות לא פחות מחומרי הניקוי הקיימים במסחר. נסה את אחד ממתכוני הפלא האלה וראה בעצמך שניקיון האמבט הוא למעשה לא מדע טילים.