כיום קיימים בשוק יצרני שואבי אבק הנחשבים לטובים ביותר ודייסון V11 היא דוגמה חדשה לכך. לדברי המפתחים, הדגם האלחוטי האחרון כממשיכו של דייסון V10 הוא הטוב ביותר עד כה. הוא יוצא עם יותר כוח, זמן ניקוי ותצוגה דיגיטלית חדשה. אז גלה מה חדש כאן וקבל את שיקול דעתך על המנקה עם תכונות חדשות נוספות.

Dyson V11 אלחוטי במבט חטוף

טכנולוגיה חדשנית בדגם החדש שואב אבק dyson v11

דייסון V11 Absolute הוא שואב האבק היקר ביותר של המותג עד כה. יש לו צג דיגיטלי חדש וג’אזי המראה לך בדיוק כמה זמן ניקיון נשאר. מצב האוטומטי מתאים גם את עוצמת היניקה על מנת להשיג חיי סוללה מיטביים וניקוי ללא מאמץ. בנוסף, המוצר החדש צריך להיות חזק יותר ובעל חיי סוללה ארוכים יותר מדגם V10. דייסון טוענת ששואב האבק האלחוטי החדש שלו V11 הוא לא רק חכם יותר, יש לו גם כוח יניקה של 20% יותר מקודמו, ציקלון V10. הדגם החדש נראה דומה ל- V10, אך יש לו כמה עדכונים מפתים למדי המייחדים אותו ממתחריו. הבולט ביותר הוא התצוגה הדיגיטלית החכמה, שלא רק מציגה את חיי הסוללה אלא גם מחדדת אומדנים לאורך זמן.

ראש רצפה עם שואב אבק אלחוטי עם מברשת מסתובבת לניקוי שטיחים

לדגם Absolute יש גם מצב ניקוי אוטומטי המתאים את עוצמת היניקה לסוג הרצפה. זה חוסך את הצורך לעבור תוך אופטימיזציה של חיי הסוללה. אך האם שואב האבק החדש באמת תואם את יחס המחיר-ביצועים שלו? גלה כיצד Dyson V11 משתווה לדגמים קודמים. קבל סקירה כללית של מה חדש כדי להשוות את כל הטווח ולמצוא את האפשרות הטובה ביותר עבורך. המשך לקרוא כדי ללמוד עוד על האופן שבו הוא משתווה מבחינת תכונות ומפרטים.

שואבי אבק אלחוטיים בהשוואה

דייסון V11 שומרת על שינויי העיצוב שאהבו הצרכנים עם דייסון V10. אלה הם למשל הקיבולת הגדולה יותר וחיי הסוללה הארוכים יותר, כמו גם כמה תוספות שימושיות אחרות. אז התוספות החשובות ביותר הן להלן:

תצוגה דיגיטלית ובקרת זמן – לשני הדגמים החדשים יש תצוגה דיגיטלית דינאמית. זה יגיד לך באיזה מצב ניקוי אתה נמצא ויוריד את חיי הסוללה משנייה לשנייה, מה שהופך את הטעינה באמצע הבית לנחלת העבר. לדברי דייסון, ה- V11 עוקב כל הזמן אחר הביצועים ומתאים את אומדני הסוללה לאורך זמן, תוך התחשבות במצב הניקוי, הכלים המשמשים וסוג הקרקע. התצוגה גם מזכירה לך מתי צריך לנקות את המסננים. זה גם מראה אם ​​יש חסימות.

יותר ביצועים וזמני ניקוי ארוכים יותר – על פי היצרן, ל- Dyson V11 יש כוח יניקה של 20% יותר מזה של ה- V10. במצב ניקוי רצפות (בהגדרה אקולוגית) זה יכול לקחת עוד 60 דקות. זהו שיפור לעומת ה- V10, הנמשך כ -45 דקות בלבד. זה הופך את הסיכוי לניקיון מלא לאופציה של ממש למשקי בית גדולים יותר. עם זאת, זמן הריצה הנוסף משמע גם שהטעינה אורכת שעה יותר מסדרות V10, V7 ו- V6, שאורכן כארבע וחצי שעות. למוצר החדש יש מנוע דיגיטלי והסוללה החזקה ביותר עד כה.

יתרונות נוספים

תוספות חדשות כגון מנוע דיגיטלי בידית ה- dyson v11

אז בלב שואב האבק נמצא המנוע הדיגיטלי המשודרג, שיש לו כעת מפזר משולש לשיפור הביצועים. לדברי דייסון, שני המפיצים הראשונים מיישרים את זרימת האוויר ומפחיתים את הסערה. זה מגביר את כוח היניקה, בעוד המפזר השלישי אמור להפחית את רמת הרעש. המנוע משתמש גם בחיישני לחץ כדי לשלוח מידע חזרה אל המיקרו -מעבד – מוח הוואקום – עד 8,000 פעמים בשנייה. לאחר מכן תקבל התראה על בעיות באמצעות התצוגה הדיגיטלית. המנוע משתמש גם בחיישני לחץ כדי לשלוח מידע חזרה למעבד עד 8000 פעמים בשנייה. לאחר מכן תקבל התראה על בעיות באמצעות התצוגה הדיגיטלית.

תצוגה משולבת מציגה מצב אוטומטי בתצוגה דיגיטלית דגם חדש dyson v11

לדגם Dyson V11 Absolute היקר יותר יש טריק נוסף בשרוול: מצב האוטומטי. עם זאת, זה עובד רק אם חיברת את ראש הרצפה החזק והתאמה אוטומטית לסוגי רצפות שונים על מנת להשיג את תוצאות הניקיון הטובות ביותר ולייעל את חיי הסוללה. לראש הרצפה יש מנוע דיגיטלי נוסף ומודד התנגדות כדי לקבוע כמה כוח נחוץ. כתוספת פשוטה אך שימושית, האביזר החדש נדחק אל צינור הניקוי כך שתוכל לשאת שני כלי מיני כגון כלי הפיצול או מברשת הריפוד. זה אולי לא כל כך מהפכני, אבל זה יחסוך לך לעלות במדרגות וללכת הלוך ושוב מהמכונית שלך כשאתה צריך לנקות בפינה קשה.

אחסון מעשי

אחסון שואבי אבק מודרניים עם תושבת קיר כמעט בבית

ה- V10 שקל 2.6 ק”ג עצומים, ואילו ה- V11 שוקל קצת יותר מ -3 ק”ג בזכות הסוללה הגדולה יותר. זה עדיין די ממוצע עבור שואב אבק אלחוטי, אז זה לא חסרון גדול. עם זאת, כדאי לוודא שנוח לך עם המטען, במיוחד אם אתה יכול לנקות יותר. לא ה- V11 או ה- V10 לא יכולים לעמוד לבד. אז אם לא בא לכם לקדוח את המזח לתוך הקיר שלכם כדי להטעין אותו או להשאיר את שואב האבק שלכם בארון, דייסון השיקה דוכן חדש בשם דייסון דוק. אתה יכול לאחסן את שואב האבק והאביזרים שלך בצורה מסודרת בתחנת העגינה. חמישה כלים נוספים כלולים גם הם, כולל כלי לניקוי מזרונים ומברשת אבק רכה קטנה לרהיטים ותריסים.

דגמים חדשים של שואבי אבק אלחוטיים בחנות היפנית

בקרוב גם דייסון V12 יוצע למכירה. לעת עתה, אנשים יכולים רק לשער מה יציע היורש ואיזה תכונות חדשות יראו הצרכנים. היצרן גילה עניין רב בשימוש בחיישנים רבי עוצמה לתמיכה בתהליך השאיבה, כך שסביר להניח שתפקודי ה- V11 ייכללו ב- V12. עם זאת, יש לך חיי סוללה ארוכים יותר ותוכל להשתמש ביניקה חזקה יותר. היניקה העוצמתית הזו נותנת לך יותר חופש בעת ניקוי כל מיני משטחים שונים. בסופו של דבר, דייסון בהחלט תנסה לשפר עוד יותר את איכויות הביצועים הספציפיות של הדגם הנוכחי תוך שמירה על המאפיינים המעולים של דייסון V11.