ישנם שני דברים שאסור להחמיץ בשום בית: טייפ גאפה ו- WD40. במשך שנים, אם לא עשרות שנים, הם היו חלק בלתי נפרד מחדרי תחביבים רבים ותמיד מצאו שימושים חדשים. אומרים ש- Gaffa Tape מחזיק את העולם יחד ולגבי תנועה שמסיבה כלשהי לא יכולה לזוז, אתה צריך WD40. פחיות הריסוס הכחולות והצהובות הללו הן תרופת פלא לדלתות חורקות, חלודה, לחות ולרופף מפרקים תקועים. עם זאת, מצאנו כמה שימושים מפתיעים לכך.

מהו WD40?

מהו wd40 יישום keichöl שימוש רב-תכליתי בשמן

מה זה בכלל WD40? זהו שמן חודר המורכב ברובו מנפט. הוא הופיע לראשונה בשנות החמישים ומאז התפתח כנשק רב תכליתי במשק הבית. יש לו מספר שימושים, בעיקר כתרסיס מגע, חומר סיכה ולהגנה מפני קורוזיה. בשל אופיו הוא חודר לסדקים הקטנים ביותר, הוא ממיס לכלוך עקשני, שומנים ודבק ומשמש גם כמנקה ברחבי חדר האמבטיה והמטבח. מפתיע עד כמה אתה יכול להשתמש ב- WD40 ואתה בהחלט צריך לנסות את זה!

מהו WD40 ולמה הוא יכול לשמש? 20 פריצות WD40

שירותים נקיים:

הממסים הכלולים ב- WD40 יעילים במיוחד נגד אבנית ומאבני שתן ועוזרים לנקות את השירותים תוך מספר שניות. לשם כך, תחילה עליך לרסס את האסלה ב- WD40 ולתת לה לפעול מספר שניות, ולאחר מכן לשפשף בעזרת מברשת האסלה ולשטוף. מדהים כמה מהר הלכלוך נעלם.

מהו ניקוי שירותים ליישום wd40

כתמי מים על זכוכית ונירוסטה:

 שם WD40 ממיס את האבנית, הוא מסיר גם כתמי מים מכוערים על זכוכית ונירוסטה, למשל בכיורי נירוסטה ועל דלתות מקלחת מזכוכית. כל שעליך לעשות הוא לרסס עם WD40, לתת לזה לפעול ולאחר מכן לנגב אותו עם מטלית רכה. אתה בהחלט שם לב להשפעה בפעם הבאה שאתה מתקלח.

מהו שטיח מסטיק ליישום wd40

שאריות דבק מיובשות:

 בעיות בשאריות דבק? מדבקות ישנות משאירות כתמים מכוערים על משטח העבודה ומסטיק רמס על בגדים או בשטיח הוא סיוט של ממש. בעזרת WD40 ניתן לחסל אותם במהירות. פשוט למרוח קצת שמן חודר, תן לזה לעבוד קצת עד שהוא נספג ואז נגב. לאחר הריסוס המסטיק נודד תחילה, ואז הוא הופך מתפורר ולכן קל להסיר אותו. WD40 אמור לעזור גם לעיסת מסטיק בשיערך.

הסר את שאריות העיפרון והעט הכדורי: 

במיוחד כשיש ילדים במשק הבית, ציורים מופיעים על קירות ובגדים לפחות פעם אחת. WD40 יכול להיות מועיל כאן, ללא קשר אם מדובר בעפרונות צבעוניים או עטים כדורים. פשוט ריססו את האזור ונגבו בעזרת מטלית נקייה. ניתן להשתמש ב- WD40 גם עם עטים אחרים, למשל ב. סמנים ועזרה במשטחים שונים של רהיטים ומכשירי חשמל ביתיים.

כתמי תה וקפה על משטחי אור: 

כתמי תה וקפה יכולים לגרום למטבח ולמשטחי השולחן השמורים והטובים להיראות מוזנחים באמת. ניתן להסיר את הכתם במהירות באמצעות WD40. ריססו על ספוג, הניחו לפעולה ולאחר מכן נגבו את משטח העבודה. לְהַשְׁלִים!

טבעות אצבע קבועות:

 טבעות תקועות לא תמיד קלות לשלוף מהאצבע ויכולות להיות סיוט של ממש, במיוחד בקיץ. עם WD40 אתה יכול בקלות להוריד כל טבעת תקועה מהאצבע שלך.

מהו טבעת אצבע קבועה ליישום wd40

הפיכת עור לרך: 

אולי כולם נאלצו להתמודד עם פיסת עור ישנה שהפכה לקשה לגמרי. אז אתה בהחלט צריך לנסות את WD40. כמובן שכדאי לבדוק קודם כל על שטח בלתי נראה. ריססו מעט WD40 על מטלית נקייה ולאחר מכן שפשפו אותה על העור. אין להשתמש בתהליך על זמש, אלא רק על עור חלק.

מהו wd40 freeze protect

נגד כפור ושלג:

 כדי למנוע את השלג בחוץ, יש שיטה מעט ידועה: ריסוס עם WD40. אז אתה יכול להגן על חלון המכונית או על המכונית כולה מפני כפור בחורף.

הגנה על צרעות:

 צרעות מקננות לעתים קרובות בנישות ובפתחים שקשה לבני אדם להגיע אליהן ולעיתים קרובות עלולות לגרום למצבים לא נוחים ואף להיות מסוכנים לבריאות. כאמצעי מניעה, ניתן לרסס את המקומות בהם צרעות עלולות להתמקם בעזרת WD40.

מהו יישום wd40 להפוך נעליים למים

הגן על נעליים מפני מים:

במיוחד במהלך חודשי החורף ובעונה הגשומה, אתה צריך הגנה על הנעליים מפני כתמי מים ומלח. תרסיס איטום בהחלט יעזור. עם זאת, אם אין זמין, תוכל לרסס את הנעליים במקום זאת עם WD40 ולאחר מכן לנגב אותן במטלית.

לשמן מספריים:

על מנת להבטיח חיתוך חלק בכל פעם, אפילו עם מספריים ישנים, עליך לשמן אותם מדי פעם. גם WD40 מוצא כאן שימוש מעניין: פשוט ריסוס את הבורג על המספריים והוא הופך להיות גמיש בהרבה מבעבר. הוא מוגן גם מפני קורוזיה.

מהו wd40 יישום מועדוני גולף ניקוי ליטוש

פוליש מועדוני גולף: 

אם אתה משתמש במועדוני הגולף שלך באופן קבוע, בוודאי שמת לב שכתמי מים ולכלוך מצטברים עליהם. מועדוני גולף עשויים בעיקר מתכת, פלסטיק או עץ צבוע. ניתן להסיר את הלכלוך במהירות בעזרת מעט WD40 ומטלית לחה.

לאת הגן:

במיוחד באדמה חרסית או חרסית, יכול להיות שקשה להחליק את האדמה שנחפרה על האת. אז אולי WD40 יכול לעזור. כל שעליך לעשות הוא לרסס בעזרתו את חפירה לגינה ועבודת הגינה הכבדה תתבצע הרבה יותר קלה.

מהו יישום wd40 להפוך מתכת חלודה לניידת יותר

הפוך את המתכת לנקות:

ניתן לנקות בקלות לוחיות רישוי, שולחנות גן ולוחות מתכת אחרים בעזרת ה- WD40. זה מסיר עקבות קלים של חלודה ומבטיח שהמתכת לא תחליד יותר.

כיצד לפרק חלקים תקועים: 

אם שני חלקים או יותר מחוברים זה לזה היטב ואינך יכול עוד לפרק אותם, ניתן לשחרר אותם שוב עם כמה טיפות WD40. זה עובד נפלא עם לבני לגו או עציצים הדבוקים זה לזה.

מהו יישום wd40 להסיר שריטות מצבע הרכב

שריטות צבע על צבע הרכב: 

אם יש צבע על הצבע, אך אין שקעים או שריטות עמוקות ממכונית אחרת, ניתן להסיר בקלות את רצועות הצבע בעזרת WD40 ובד..

ניקוי משטחים מבריקים: 

WD40 הוא ממס אוניברסלי המסיר כתמים ממקורות שונים. ניתן לנקות בעזרתו מסקרה, לק, שאריות צבע, חיבורי אריחים.

מהו יישום wd40 הופך את הרוכסן לגמיש יותר

הפיכת רוכסנים לגמישים יותר: 

הרוכסן חלוד או קשה לזוז? ניתן לפתור את הבעיה בעזרת טיפת WD40, ואז לחכות עד שהיא תעבור וזהו!

ביצוע עצים ללא סדקים: 

במיוחד עם כלים עם ידיות עץ, זה קורה לעתים קרובות שאתה תופס סדק בפעם הראשונה. בכדי להפוך את ידיות העץ ללא רסיסים, ניתן לשפשף אותן בעזרת WD40. כאשר הוא זז, הכלי מוכן לעבודה. עם זאת, אין צורך לשכוח לשטוף ידיים היטב לאחר העבודה.

מהו חוט דיג מסוקס wd40

חוט דיג מסוקס: 

אם קו דייג הסתבך והסתבך, ניתן לשחרר את אלפי הקשרים הקטנים ביתר קלות בעזרת מעט WD40. זה גם מאריך את חיי הרצועה.