בריכת עצי דקל

וילה יפהפייה עוצרת נשימה על החוף באי באלי באינדונזיה מרתקת בכשרון המפואר אך המסורתי שלה. האי הטרופי החם מושך אליו אלפי תיירים מדי שנה ומרתק אותם באקזוטיות באוקיינוס ​​ההודי. בהתאם למיקום, וילה נמצאת במרחק של 150 מטרים מחוף הים בסמאגי. בתים וילות פרטיים על החוף בצד הדרום-מערבי של באלי זמינים להשכרה. בואו נסתכל.

וילה על החוף- גן עדן עלי אדמות

שער כניסה לקירות אבן טבעית

המפואר הזה וילה מול החוף ב- Cemagi חמישה חדרי שינה וחמישה חדרי אמבטיה עם ריהוט מסורתי ומודרני. ברגע שנכנסים לחדר הכניסה עוברים בשערי עץ מאסיביים שעוצבו אמנותית ואתם פוגשים את הטבע עם הקיר הסלעי וריח הנחל עם קווי הניקוז הקטנים שלו שמקבלים את פנינו. קירות לבנים עם צמחים תלויים גורמים לנו להרגיש בנוח. המבקר יכול להירגע מהמסע הארוך על הספות הענקיות וכורסאות גדולות ורכות. וילה זו מרתקת בשטחה הגדול לא רק בפנים, אלא גם בחוץ. המרפסת המקורה מוכנה עם שולחן וכיסאות גדולים מעץ כהה ומאפשרת לכם ארוחת ערב נחמדה עם החברים, בן הזוג או המשפחה. מדשאות טריות ובריכת שחייה מעניקות לכם את האפשרות לחוות את האושר והשמחה הפרטיים שלכם. נופים אקזוטיים עם עצי דקל מסמלים את הטרופיים. זהו גן עדן עלי אדמות וחוויה טהורה לטעמים משובחים.

וילה עם חמישה חדרי שינה מול החוף

חדר שינה עם נוף לים

לישון כמו מלך בחמישה חדרי שינה! מי לא ירצה את זה?! קח את אהובך ותהנה בבאלי שבאינדונזיה. הווילה המפוארת על חוף הים שומרת על העיצוב המסורתי והקלאסי של החדרים, אך זורקת אלמנטים מודרניים ומזכירה את העובדה שלא תשכחו כאן. לישון על מיטות זוגיות רכות וגדולות, לשתות קפה וליהנות מהספר שלך אחר הצהריים על רהיטי ראטן מאסיביים או מוקפים בכריות על הספה ולפני שאתה הולך לישון, האוקיינוס ​​יכבוש אותך בעוצמתו המלכותית..

 פינות פינות רומנטיות לשבת וליהנות

מרפסת-הר-גן-ריהוט-לשבת

חוו את השקיעה סביב האח

בית-גן-בבאלי-בסמגי

נוף נפלא מסביב לווילה

נוף-אוקיינוס ​​וחוף

להשתזף ולהירגע בגינת הוילה

בתוך הגן-בריכת שחייה-בית באלי

חמישה חדרי שינה עם ריהוט מסורתי

ספה-עם-ספה-שולחן-אפור-רצפה-קומה שנייהחדר שינה עם כיורכניסה-עם-ספה-משטח וכורסאות