מיטה-אחסון-מקום-חדר קטן

לא משנה היכן אתה גר – בדירה קטנה או בבית גדול, מיצוי השטח הפנוי תמיד היה בראש סדר העדיפויות. שֶׁלָנוּ רעיונות חכמים לאחסון יקל על חייך ויעזור לך לשמור על אזור המגורים מסודר.

אם לעולם אין לך מספיק מקום אחסון בבית, אז הרעיונות שלנו בוודאי יעזרו לך.

רעיונות חכמים לאחסון שטח מציעים פתרונות יוצאי דופן

שטח אחסון לספסלים

תסתכל מסביב, מצא מקומות שאתה לא משתמש בהם בדרך כלל, ואולי תוכל למצוא כמה משלנו רעיונות חכמים לאחסון תשתמש גם? האזור שמתחת לחדר המדרגות נשאר ריק ברוב הבתים – אפשר להוסיף שם מדפי ספרים או אולי אפילו ליצור חדר קטן וקומפקטי להסתובב בו. עם קצת דמיון, אתה יכול להפוך את האזור הזה לחלוטין כך שייראה נעים ומעשי.

מדפים מהרצפה עד התקרה יכולים להפיק את המרב מכל סנטימטר של שטח מגורים. אתה יכול אפילו לתלות סלים דקורטיביים בצבעים מהנים על התקרה – מצד אחד הרבה דברים ‘מוסתרים, מצד שני זה נראה מאוד מקורי ואם משולבים היטב עם ערכת הצבעים של החדר, זה יכול להגדיר מעניין מבטאים. מדפים גבוהים מתאימים במיוחד גם למטבח.

ריהוט מובנה עם רעיונות חכמים מעניינים

משתלה מדפים צבעוניים

רעיונות חכמים לאחסון

רעיונות חכמים לאחסון קשורים בעיקר לריהוט. ריהוט מובנה חוסך הרבה מקום – מיטות עם שטח אחסון או ספסל עם מקום אחסון נפוצות מאוד. צור פינת ישיבה נעימה ליד אדן החלון ובנה תחתיה מדפים, או קנה שרפרפים מעניינים עם שטח אחסון עשוי ראטן, למשל. ריהוט חדרי ילדים הופך חדשני יותר ויותר ואתה יכול לסווג צעצועי ילדים, בגדים, מיטה ומחשב בחלל מצומצם ביותר.

מאת ג’אז

חדר שינה וינטאג ‘עם מקום אחסון

מקום אחסון לחדר שינה וינטאג '

מקום אחסון עם מדפים בשחור ולבן

מקום אחסון מדפים בשחור ולבן

ארונות מטבח מובנים

ארונות מעשיים מובנים במטבח

חדר מדרגות עם סל

גרם מדרגות סל

כניסה עם סל מדפים

סל מדפי כניסה

רעיונות מעניינים לשטח אחסון יוצא דופן

סל-תקרה-שטח אחסון

רעיונות מעניינים לשטח אחסון

סל-רעיונות-סל-חכם-שטח אחסון

חדר קטן ומעשי

מיטה-אחסון-מקום-פרקטי-חדר קטן

גרם מדרגות עם שטח אחסון בדירת עליית גג

שטח אחסון למדרגות עליית גג