קמין אלגנטי-קזבלנקה

האח המודרני יכול ליצור אווירה נעימה בכל חדר ובית. זהו הלב של כל דירה או בית ומשלב מסורת ומודרניות. בערב, כל המשפחה מתכנסת מול האח, או שאתה יכול להירגע עם ספר וקקאו. של ה אח קזבלנקה מציע רומנטיקה ייחודית זו ועוד. אנו מציגים בפניכם עיצוב חדשני המתאפיין במקוריות וייצור באיכות גבוהה.

האח של קזבלנקה יוצר אווירה רומנטית

סלון מודרני-אח-לבן

של ה אח קזבלנקה מהווה תוספת נחמדה לכל סלון ויכול ליצור אווירה חמימה ורומנטית בה כולם מרגישים בבית. יוצא דופן וחדשני, משתלב היטב בעיצוב פנים מודרני – ניתן להתקין את קזבלנקה אפילו בחדרים קטנים יותר. האח לבן, עשוי לוחות מתכת מיוחדים ומחוררים. העיצוב אולי נראה במבט ראשון עתידני, אך המוטיבים המעניינים מוסיפים טעם רטרו. דלת ההזזה מהאח היא פרקטית מאוד ומשקל הבנייה נשמר למינימום – היא שוקלת כ -170 ק”ג!

אופנתי ומסוגנן – האח של קזבלנקה

כיריים קטנות-עיצוב איטלקי

האח של קזבלנקה מסוגנן ושיקי ולכן הפך מהר מאוד לפופולרי ופופולרי בקרב מעצבים. כמובן, בזכות צורתו / מידותיו הקומפקטיות – אורך 75 ס”מ, רוחב 45 ס”מ, גובה 56 ס”מ / הן למגורים פרטיים והן לדירות, כמו גם למבני ציבור. הצבע יוצא הדופן מושך את תשומת הלב של כולם. לא במקרה היצירה החדשנית הזו נוצרה על ידי המעצבים המוכשרים ב- פאלאצטי עוצב. הם הוכיחו שוב שעיצובים יפים, מסוגננים ומודרניים הם סימן המסחר שלהם. האח של קזבלנקה תוכנן במיוחד לאנשים שנהנים מהחיים.

כיריים קומפקטיות בעיצוב איטלקי

קומפקטית-כיריים-עיצוב איטלקי

אח בעיצוב חדשני יוצר אווירה רומנטית

חדשני-עיצוב-אח-רומנטי-מצב רוח

פרט תנור לבן מודרני

פרט תנור לבן אלגנטי