טרנדים 2014 אמבט אריחי בז 'בסגנון ריהוט מעץ כהה

במאמר זה אנו צוללים לעולם המופלא של חדר האמבטיה. נראה לך את העדכון האחרון מגמות 2014 לשירותים, שהשתלטו על השוק.

1. סגנון הספא הוא אחד מהם מגמות 2014 לשירותים

טרנדים 2014 ספא אמבטיה ריצוף עץ חיפוי קירות יוקרה

כדי לעצב את סגנון הספא כחלק מהטרנדים של 2014, אתה צריך רעיונות לאווירה חמימה וחמימה. אתה יכול להשיג זאת בין היתר באמצעות עץ. החומר לא יכול להיות מיוצג רק על ידי הריהוט, אלא, כפי שניתן לראות כאן, על ידי רצפת פרקט או חיפוי קיר עשוי עץ..

מגמות 2014 – ליצור אווירה נעימה

טרנדים 2014 פרחי זכוכית לאמבטיה מוטיב נרות הרפיה

חדר האמבטיה נראה גם נעים עם בז ‘או גוונים טבעיים אחרים. הוסף נרות לכל העניין והרפיה מושלמת מובטחת. את סגנון הספא, כדוגמה לטרנדים לשנת 2014, ניתן להשיג באותה קלות בעזרת האריחים הנכונים.

טרנדים יוקרתיים בסגנון ספא

טרנדים 2014 אמבטיה שקועה אמבטיה אריחי פסיפס אפורים

אם אתה רוצה להוסיף נופך של יוקרה לטרנדים של 2014, אמבט שקוע עשוי להיות בשבילך. אתה לא חושב שרק להסתכל על זה גורם לך להירגע? מסגרים גם את האמבטיה בעץ או בפסיפס מודרני.

צור נוחות

מגמות 2014 תאורה עקיפה רומנטיקה חדר אמבטיה דקו חדר רטוב

להלן דוגמה נוספת לאופן בו תוכלו להשיג את סגנון הספא המושלם עם התאורה הנכונה והצבעים הטבעיים. מבטאים כפריים מעץ נראים טוב לא פחות בפנים האמבטיה וגם מדגישים את האווירה הנעימה.

מקלחת אדים חמה בשילוב סאונה של המעצב האיטלקי די ואפור

תא סאונה טרנד חדר אמבטיה בסגנון 2014

“בעיות הן סימן לחיים. החיים קשים לכולם. “זו אחת האמיתות הגדולות ביותר בחיים. אחד הפסיכיאטרים המפורסמים ביותר דר. מ ‘סקוט פק אומר: “החיים הם סדרה של בעיות. האם אנו רוצים לגנוח על כך או לפתור אותה? עלינו לקבל אותם, להתמודד איתם ולהתמודד עם הבעיות. תן להם זמן.

כשאנחנו באמת לוקחים את הזמן לחשוב איך לפתור בעיה כואבת מסוימת. אתה צריך מנוחה בשביל זה. וכיום, עם כל הטכנולוגיה המתקדמת כמו טלפונים סלולריים, קשה למצוא את הזמן הנכון לחשוב. אנשים כמהים יותר ויותר לדרך לנסיגה, להירגע, לחשוב, להטעין את המצברים ולהילחם בנוירוזה או בדיכאון..

טרנד עיצוב אמבטיה 2014 תחושת ספא ​​לסאונה

מקומות כאלה לסגת הם מלונות ספא. אחד מ מגמות 2014 לשירותים הן מערכות כאלה בבית שתוכננו והותקנו על ידי אדריכלים ומעצבים. הם מכילים מקלחת אדים, סאונה וג’קוזי כדי להבטיח מנוחה מלאה. התמונה למטה מציגה דוגמה מצוינת שבה שולב מקלחת אדים עם סאונה ואשר מציעה הליך ספא אמיתי.

למעלה מ -50% מהבתים החדשים שנבנו בארצות הברית כוללים אמבט עיסוי. כמו בשנה זו, גם מספר מתקני הספא גדל בהתמדה.

2. קירות חיים כטרנדים לשירותים בשנת 2014

אחד עם אופי של סיול

טרנדים 2014 לאמבט הקיר הירוק בגינה

עיצוב אמבטיה אמבט טפט קיר אנכי

קירות חיים אינם כה נפוצים כרגע, אך הם עדיין נכנסים לרשימת מגמות 2014 לשירותים. הם מושכים את העין כאשר הם מתוכננים כראוי. הדוגמה שלהלן היא יצירה של סיול שפשוט מרשימה ומוסיפה תוססת מוחשית לחדר הרחצה שלא תתאפשר בשום דרך אחרת. מה שהכי מדאיג הוא השקיית הצמחים על הקיר. ישנן מערכות השקיה מיוחדות לעציצים המשקות את הצמחים באופן אוטומטי בהתאם לזמן ולחות הקרקע. קירות חיים הופכים פופולריים יותר ויותר והם אחד מהם מגמות 2014 לשירותים.

3. מקלחות מובנות בהתאמה אישית כטרנדים לשירותים בשנת 2014

תא מקלחת גשם תקרת רצפת עץ 2014

תא מקלחת מהמם מ קבוצת CTA

המקלחות האלה הן מותרות טהורה. הם פתוחים ונגישים ויש להם ראש מקלחת גדול. זהות אישית ואינדיבידואליות, כמו גם ההשפעה המתקבלת, היא מגמה הולכת וגוברת. הוא משמש באזורים שונים, כולל חדר האמבטיה. מי שיכול להרשות לעצמו להשתמש בעיצובים בסגנון ספא מותאם אישית ולעתים קרובות במקלחות. מגמה זו קיימת שנים רבות ותמשיך כך גם השנה.

הפרידי את עצמך מההמון ובחרי אינדיבידואליות. אתה לא תצטער על זה.

4. סגנון חוף

מגמות 2014 מסגרת מראה מעץ סחף בסגנון חוף

עיצוב חופי של ADL III

אחד מ מגמות 2014 לשירותים בכלל זה סגנון החוף. השתמש באביזרים טבעיים כמו אבנים, צדפים ועץ סחף, המעניקים לחדר הרחצה תחושה טבעית של החוף. התמונה הבאה היא דוגמה מצוינת למראה מעץ סחף שתוכל לקנות או להכין בעצמך. כדי לעשות זאת, כמובן, אתה צריך הרבה זמן, דמיון וגישה לפריטים על החוף. קנו מראה רגילה, טיילו על החוף, ואספו כל פיסות עץ סחף שעדיין נראות טוב. לאחר מכן אתה מדביק אלה על מסגרת המראה. כמו כן, חפשו חיפוי לשון וחריץ ואביזרי נצרים שיתאימו לעיצוב הכללי.

5. דפוס פסיפס

דפוס פסיפס בטפטים של רצפת קיר 2014

חדר אמבטיה מפסיפס מאולפני אדריכלות Elevation בדרום קליפורניה

אתה לא צריך לבחור עיצוב כה נועז לחדר האמבטיה שלך כמו בתמונה לדוגמא, אבל דפוסי פסיפס הם בהחלט אחד מהם מגמות 2014 לשירותים. אתה יכול גם להוסיף איתו סגנון רטרו. עם זאת, היזהר שזה לא יהפוך להיות חסר טעם או מיושן במהירות, כפי שקורה לעתים קרובות בעיצובים כאלה. אמבטיות ישנות עם רגליים, כמו גם כיורי פלדה מודרניים עם כריות ומראות עם תאורה אחורית, כפי שמוצג בתמונה, משתלבים עם דוגמאות פסיפס. כל עוד יש לך עין לזה, אתה יכול לשלב את הפסיפס עם כל מיני דברים.

אל ה מגמות 2014 לשירותים מעל הכל, דפוסי פסיפס ואריחים חזקים, בהירים ושימוש מלא.

6. חומרים טבעיים כטרנדים בשנת 2014 לחדר האמבטיה

חומרים טבעיים טרנדים לעיצוב אמבטיה 2014 לחדר האמבטיה

עץ טבעי מבטיח אפקטים גדולים (בונה Schomes)

השימוש בחומרים טבעיים הוא טרנד שתוכל לראות גם בתחומים אחרים. שלא כמו הגרסאות המסוכנות למעלה, הן נצחיות ויישארו אופנתיות עוד שנים רבות. אם אתם משפצים, בדקו האם יש תקורות מיושנות באופן טבעי בתקרה הניתנות לשיפור בעזרת לכה או שעווה. הם יכולים להיות מבטא נהדר בחדר האמבטיה.

החומרים הטבעיים כוללים לא רק עץ, אלא גם אבן, צפחה וחומרים אחרים מהאדמה. לכן בדרך כלל ישנם חומרים מתאימים לכל עיצוב. וריאנטים שחוקים, מרופדים ומפוצלים נקראים מגמות 2014 לשירותים מועדף. אבל כל עוד זה טבעי, אתה יכול להניח שזה מודרני.

7. נחושת היא גם אחת הטרנדים לשירותים בשנת 2014

טרנדים 2014 אמבט נחושת רצפת חצץ

אמבט נחושת נצחי מבית K and K ארונות מותאמים אישית

אם אתה מתעניין באופן קבוע במגמות החדשות, תבחין כי נחושת הופכת ליותר ויותר מודרנית. במיוחד צינורות עשויים נחושת הם בין מגמות 2014 לשירותים, הנראים בבירור ומשמשים מבטא. מבטאים כאלה משתלבים במיוחד עם חדרי אמבטיה בעיצוב מסורתי. חפש גם מנורות, כיורים ואביזרים אחרים עשויים נחושת ותבל את חדר האמבטיה שלך.

8. מגמות 2014 לשירותים – מקלחות ללא מסגרת

אריחי קיר מקלחת זכוכית ללא מסגרת עץ אופטיקה מעץ

מקלחת ללא מסגרת מ אולפני ג’ושוע לורנס INC. החלק התחתון הוא מ רוונה החדשה

אחד הגדולים מגמות 2014 לשירותים, כמו גם ב -5 השנים האחרונות, מדובר במקלחות פשוטות ומינימליסטיות שאין להן מסגרת ואין להן פעמונים ושריקות. משתמשים רק במה שהכרחי בהחלט לשמירה על המבנה ואלו למשל קליפים עשויים כרום לחיזוק השבבות. מקלחות אלה הן הבחירה הנכונה אם אתם מחפשים עמידות, צדדיות ומעמד. בחר צנצנות כבדות בעובי של 10 מ”מ בעובי, שמנמן, וודא שהן אטומות למים על ידי דחיסת החלוניות בסיליקון..

גרסה זו היא כמו מרצדס מתחת למקלחות וגם השנה היא נותרה טרנד שמעצבים ויצרנים נשבעים עליו.

9. טרנדים 2014 לחדר האמבטיה – זוהר מלון

אמבטיה יוקרתית דגם זברה שחור

חדר אמבטיה זוהר מאת עיצוב ניטו

זוהי אחת היחידות מבין המילים שהן השנה הנפוצות ביותר של טרנדים עיצוביים. חדרי אמבטיה זוהרים במלון הופכים פופולריים יותר ויותר בעיצובים שנבנו לאחרונה. ולמה לא? הם נועזים, חסרי פחד, וצורחים מהנאה. הם שייכים גם ל מגמות 2014 לשירותים.

בחר אור וגדול. זיוף חדר גדול על ידי הוספת מראות עם תאורה אחורית. אם אתה אוהב את זה בזבזני, אתה יכול גם לבנות אמבטיה עם דוגמת זברה.

10. מבטאים פרחוניים בצבעים עזים

מגמות 2014 לחדר האמבטיה קישוט פרחים בקיר פרח אדום

היביסקוס אדום בוהק צבוע ישירות על הקיר.

תוסס ודינאמי הן תכונות שלכל אחד מאיתנו צריך להיות בחייו. שום דבר לא משחזר את ההרגשה הזו טוב יותר מציורי קיר יפים ואקספרסיביים בצורת פרחים. הם מזמן היו מודרניים לחדר השינה, אך כעת הם שייכים גם ל מגמות 2014 לשירותים. הדוגמה בתמונה למטה מראה עד כמה הרעיון הזה יפה ועוצר נשימה. הם ידהים את כל מי שנכנס לשירותים.

עיצוב כה תוסס ודינאמי הוא בדיוק מה שכדאי לקחת בחשבון. אם אפשר, אמור לאמן לצייר את התמונה ישירות על הקיר למראה רענן וייחודי. הוא ימריץ את החושים וימריץ את הדמיון.

11. מוטיבים פשוטים מונוכרום כטרנדים 2014 לחדר האמבטיה

טרנדים 2014 צבעים מונוכרומטיים כולם שחורים

מוטיבים פשוטים מונוכרום לאמבטיה מאת ריהוט ירדן

טהור קליני פשוט מונוכרום הוא גם אחד מגמות 2014 לשירותים. גוונים שונים מאותו צבע, כמו גם אריחים מבריקים או מאט, משמשים ליישום הסגנונות המודרניים העדכניים ביותר. מדובר בשמירה על חדר האמבטיה פשוט כמו הסקנדינבים. סלסולים נמנעים ומשתמשים רק בחומרים איכותיים, כך שהסביבה תראה זוהרת, בטוב טעם ואלגנטי.

טרנד זה היה פופולרי כבר מספר שנים וגם הוא לא ירפה ב -2014.

12. אזור רטוב

אזור הדק פסיפס שחור ולבן פסיפס

אזור רטוב פתוח מ סאביו & רופה

דוגמה זו של מגמות 2014 לשירותים קיים כבר שנים. אבל זה נכנס לרשימה מכיוון שלמרות גילו זה לא יוצא מהאופנה ונשאר פופולרי. זוהי אפשרות יקרה ולכן היא לא זמינה לכולם, אך אלה שיש להם כסף לקנות אזור רטוב כזה לא יתחרטו. העיצובים של האזורים הרטובים עצמם מסתגלים לאלה הנוכחיים מגמות 2014 לשירותים כפי שניתן לראות בתמונה לדוגמא למטה עם חדר הרחצה המונוכרום.

13. רצפת עץ כהה

טרנדים לריצוף עץ 2014 חדר אמבטיה מודרני

רצפת עץ בגוון נהדר נוימן מנדרו אנדרוליטיס אדריכלים

אלה מגמות 2014 לשירותים חופפים מעט עם החומרים הטבעיים שכבר הוזכרו. ראוי לציין את רצפת העץ הכהה עם דוגמה לתמונה, מכיוון שהיא מייצגת טרנד גדול במיוחד. הוא עשוי אף להפוך לאחת הגרסאות הפופולריות ביותר לשנת 2014, המשמשות גם למטבח.

ארונות בסיס ארוכים, כפי שמוצג בתמונה, כמו גם אריחים מרובעים ומלבניים משתלבים במיוחד בעיצוב זה. השתמש באותו גוון צבע לארונות ולריהוט אחר כך שהם ישלימו זה את זה.

14. עקומות כטרנדים לשירותים בשנת 2014

טרנדים 2014 חדר אמבטיה מחלקים לחדר חדר פסיפס פסיפס שחור

עיצוב איטלקי מפותל של Increation

בשנים האחרונות, קווים ישרים שלטו במגמת האמבטיה. אולם השנה, עקומות וקצוות מעוגלים הופכים פופולריים יותר ויותר. ניתן לעגל הכל בחדר האמבטיה, מהקירות לאמבטיה, הכיור והמראה, לארונות ולמערכת המקלחת..

Curvy תואם curvy. אז ברגע שאתה נכנס לסגנון הזה, זה שווה ל מגמות 2014 לשירותים שמע, התחיל להיצמד אליו בחדר האמבטיה. זה לא רק יוצר איזון מסוים. זה עוזר לנצל היטב את החלל, שכן ניתן למקם ארונות מעוגלים בחללים צפופים מבלי להיראות צפופים ומאופקים..

15. אריחי שיש ואוניקס

טרנדים 2014 לוחות אריח אוניקס משיש דקו

לוח מהמם של אוניקס מאת רובין סקוט פנים

עם לוחות גדולים וטבעיים משיש ואוניקס, כל חדר אמבטיה הופך לייחודי, שכן לכל אריח יש את הדפוס שלו. אתה שייך לסיבה מגמות 2014 לשירותים. קירות שיש ונציאניים פופולריים לכל חלק אחר בבית, ועכשיו הם גם בחדר הרחצה. הדברים הבאים חלים: ככל שהגדול יותר, כך ייטב. עדיפים חלקים בודדים. קיר העשוי כולו יופי טבעי, שנוצר במשך מיליוני שנים, פשוט עוצר נשימה.

זה משהו שצריך לראות כדי להיות מודע לאפקט המרשים. אבל מכיוון שהוא אחד מ מגמות 2014 לשירותים כלומר, אולי תהיה לך הזדמנות להסתכל בחדר אמבטיה כזה ולראות בעצמך כמה הוא יפה.

אזור מקלחת קיר זכוכית בעיצוב מודרני 2014

אמבט יוקרתי משיש אריחי שיש

טרנדים 2014 לחדר האמבטיה חומרים טבעיים צמח עץ

טרנדים 2014 לחדר האמבטיה בעיצוב מודרני באריחי ריצוף במראה עץ