אורחים עיצוב שירותים כיור שיש מראה קיר חיקוי עץ

ישנם כמה חדרים בבית שאנו מעצבים ומקשטים להנאתנו. יש לנו גם חדרים אחרים שאנו מעמידים לרשות האורחים שלנו. דוגמה אופיינית לכך היא שירותים לאורחים. בהתאם לגודלם, החדר הזה עשוי להיות קטן למדי, אך הוא יכול ליצור את הרושם הגדול ביותר בסופו של דבר! כן, האורחים שלכם יכולים להתרשם עמוק מהחדר הזה! מאובזר להפליא, פונקציונלי ואופנתי עיצוב שירותים לאורחים בנייה היא הרבה יותר קלה ממה שאתה חושב, ובהחלט שווה את התוצאות ואת הזמן הדרוש!

עיצוב שירותים לאורחים – טפט שחור עם דוגמה בכחול

אורחים רעיון עיצוב טפטים טפט טורקיז מנורת תליון פרקט

עיצוב שירותים לאורחים המעוצב בצורה מושכלת משלב בהצלחה צורה ופונקציונליות. רוב הטיפים שלנו היום יתמקדו בעיקר בהיבט החיצוני של עיצוב חדר אבקה, אך הקפד לא לשכוח פונקציונליות! תמיד צריך שיהיה לך מספיק נייר טואלט וכמה חפיסות סבון במלאי כדי שלא יהיו הפתעות פתאומיות ומביכות כשהאורחים כבר שם. נסו לא להתעלם אפילו מהדברים הקטנים! אתה יודע, לפעמים הפרטים הכי חשובים! אנא, זכור מחשבה זו וקרא הלאה כדי ללמוד עוד כיצד ליצור את אסלה החלומית שלך!

עיצוב שירותים לאורחים – הצג סגנון משלך!

wc עיצוב אורחי זהב לבן מראה אצילית רגלי כיור בסגנון וינטאג '

דבר אחד שאנו אוהבים במיוחד הוא שתוכלו להציג את הסגנון שלכם בעיצוב החדר בשירותי האורחים. עיצוב החדר הקטן הזה כך שיבלוט משאר הבית. היינו אומרים שזה הכרחי! הפכו את האסלה הקטנה לעולם משלכם ותן לה לשמש בריחה קטנה מחיי היומיום. לעיצוב שירותים לאורחים, בחרו נושאים אקזוטיים המעוצבים בהשראת סגנונות ויקטוריאנים, ים תיכוניים, הוליווד ריג’נסי וסגנון בוהמי. באמת תן לשירות האורחים טאץ ‘אישי! כמובן שאתה יכול ללכת לכיוון אחר לגמרי עם עיצוב שירותים לאורחים, אולי על ידי בחירת סגנון הבית התעשייתי, הכפרי או הכפרי. בדרך זו תיצור אווירה אחרת לגמרי בחדר זה.

עיצוב שירותים לאורחים – כיור סנסציוני

עיצוב שירותים לאורחים יהירות עץ נרות כפריים כסף פסיפס

הכורסה בשירותי האורחים היא לרוב הרהיט הגדול היחיד של חדר הרחצה שתופס שטח משמעותי ובולט שם בבירור. כמובן שכדאי שיהיה הרבה יותר טוב מאשר רק כיור פשוט, מכיוון שזה יוסיף שטח אחסון נוסף ובכך יביא פונקציונליות רבה יותר לעיצוב שירותים לאורחים שלכם. שלב את הכיור עם יחידת וינטאג ‘או עם פריטים מבריקים בסגנון ארט דקו, זוהי כרגע הבחירה הפופולרית לריהוט חדרי אבקה ברחבי העולם.

עיצוב שירותים לאורחים – צבע ומחלקה

עיצוב אורחים ארון מראה קיר שירותים בצבע פוקסיה

ישנן אינספור מקרים שבהם אנו אומרים לקוראינו לא להעמיס חדר קטן עם יותר מדי צבע, אלא להצטמצם ללוח ניטרלי של לא יותר מ -2 או 3 צבעים. ובכן, כשזה מגיע לעיצוב שירותים לאורחים, אתה יכול לשכוח מכלל זה לגמרי. אתה מוזמן להשתמש בצבעים עזים ורווים בחדר האבקה ולהפוך את החדר הקטן הזה לבלם ראווה. העמסתו בגוונים של צבע כמו ורוד וסגול תעניק לאווירה מראה נשי. זהב, שחור וכסף משמשים בדרך כלל ליצירת רקע ניטרלי יותר ולהוספת נופך של תחכום לחדר..

שירותים לאורחים בעיצוב קיר יעיל בגווני כחול

אורחים עיצוב עיצוב שירותים עץ כחול אפקט מתקן לבן

עיצוב שירותים לאורחים – לגרום לקירות להיראות רעננים ותוססים

צינורות מתכת בסגנון תעשייתי בהיר טורקיז

אבל בעיצוב אסלה מדהימה, אתה בעצם צריך הרבה יותר מסתם הוספת צבע לאווירה. טפטים יפים עם עיצוב שירותים לאורחים יעזרו לך כאן! לעתים רחוקות תמצאו חדרי אבקה מודרניים שאין בהם חיפויי קיר, לפחות באופן חלקי, וזאת מסיבה טובה. ניירות קיר מוסיפים דפוס ולעתים אפילו מרקם לחדר האבקות ועושים זאת בקלות ובאלגנטיות. אפשרויות העיצוב הן אינסופיות בכל הנוגע לשימוש בטפט בעיצוב שירותים לאורחים!

טפטים לשירותי האורחים עם ציפורים אדומות

אורחים עיצוב טפטים ציפורים כיור מראה אפור אדום

עיצוב שירותים לאורחים – מראה, מראה על הקיר

אורחים בשירותים טפט דקו בסגנון ויקטוריאני בצורת מראה בצבע שחור ולבן אצילי

אם הבל הוא הסמל לשירותי האורחים ומגדיר את החדר, אז המראה על הקיר היא משהו כמו הדובדבן שבקצפת! זה מובן מאליו ואנחנו לא באמת צריכים להזכיר את זה, אבל המראה צריכה להשלים את סגנון הכיור לעיצוב שירותים לאורחים על מנת להדגיש את נושא החדר. החל בצורת המראה ויורד למסגרת המראה, חשב מחדש על כל פרט קטן שיכול בסופו של דבר לשנות את הערעור של חדר האבקה הקטן..

אורחי השירותים מעצבים ארון קיר מראה כפרי מודרני עץ אבן

עיצוב שירותים לאורחים עם תאורה מתאימה בחדר

אורחי wc עיצוב רעיון מנורת תליון בסגנון מודרני לבן רהיטים לבנים

ברור שאף אחד לא מצפה לארמון מפואר בכניסה לשירותי האורחים. זה גם לא מתאים להתלונן על חוסר מקום בחדר האבקה. במקום זאת, השתמש בכמה טריקים פשוטים בעיצוב חדרי אמבטיה לאורחים כדי לגרום לחדר הזה להיראות הרבה יותר גדול ממה שהוא באמת. תאורה יכולה לשחק תפקיד חשוב בכך ולהפוך את החדר לאווריאלי הרבה יותר לאוורירי ממה שהוא באמת. אורות תליון המשולבים היטב עם המראה והבל יכולים להפוך את שירותים לאורחים למקום חלומי.

אורחי השירותים מעצבים מראה בניית קיר שחור עם כיור צבעוני אגרטלים מאבן ים תיכונית

אך היזהרו: אל תבלבלו בין התאורה הנכונה לבין “מבול של אור”! שירותים לאורחים עם אווירה כהה יותר יכולים להיראות מדהימים עוד יותר באמצעות אור עמום. מה שאמרנו קודם על הריהוט, אנחנו רוצים להדגיש שוב כאן לעיצוב שירותים לאורחים: איזון טוב הוא למעשה המפתח!

ארגונומיה אקספרסיבית לעיצוב שירותים לאורחים

מראה אורח עיצוב שירותים אור מנורות עגולות עץ ארון אלגנטי

כדי שתאפשר באמת לשירותים שלך לזרוח, עליך ליצור אווירה ועיצוב שירותים לאורחים שבהם הסדר שולט! זה לא אומר שיש חדר סטרילי ללא צבע או יצירתיות. אתה עדיין יכול לתלות תמונה נפלאה על אחד הקירות או לקשט את ההבל באגרטל מלא פרחים טריים. אבל הימנע מכל דבר מיותר ותן לדברים היפים בחדר האבקה לזרוח באור שלהם!

אורחים בשירותים אור טפט זהב עיצוב וילונות קיר בסגנון הבארוק וינטאג '

אורחי עיצוב שירותים תמונות דקו מראה זכוכית שולחן צד וינטג '

עיצוב אורחים אסלה שירותים כפרי אריחי קיר כפרי אבן

שידת אורחים wc עיצוב ים תיכוני בצבע קיר דקו ים מנורת מראה