בהמולה של היום, אנו מחפשים מקלט בו נוכל להירגע מהלחץ היומיומי. חדרי הרחצה המודרניים הפכו לנווה מדבר של רוגע ושלווה שבו נוכל להירגע ולהטעין את הסוללות. מאופק, פשוט, ממוקד בדברים החיוניים ובכל זאת מפואר: כך יוצג חדר הרחצה בשנת 2020. ניתן למצוא מגוון רחב של אריחים ורהיטים בשוק, כך שכל אחד יכול לעצב את חדר האמבטיה החלומי שלו לפי רצונו רעיונות. אנו נותנים לך סקירה כללית של הטרנדים האחרונים בעיצוב חדרי אמבטיה ומסבירים כיצד תוכל ליישם אותם בארבעת הקירות שלך.

חדרי אמבטיה קטנים ומודרניים עם רצפות כהות ותאי מקלחת עם תאורה עקיפה

 כן, אפילו חדרי אמבטיה קטנים יכולים ליצור רושם גדול אם הם מעוצבים על פי הטרנדים האחרונים. חדרי הרחצה המודרניים כיום מעוצבים באופן טהור באפור, שחור ולבן. אריחים באיכות גבוהה בפורמט גדול עשויים גרניט ושיש מביאים מגע של יוקרה לחדר. עיצוב הקירות הפופולרי ללא אריחים הוא מינימליסטי ותופס מקום אחורי ועוזב את הבמה לרהיטים וציוד בריאות מרשים. תא מקלחת עם מחיצה מזכוכית נראה אלגנטי במיוחד וניתן אפילו ליישם אותו במרחב מוגבל. ניתן למצוא את אמבט הפינה החוסך מקום גם בנווה מדבר הרחצה המודרני וסאונה הופכת את החדר לאזור בריאות פרטי. פרטים עדינים מעץ משחררים את חלל המגורים המודרני ומוסיפים נופך נעים.

חדרי אמבטיה מודרניים כיום: קטנים אך נחמדים

חדרי אמבטיה מודרניים עם פסיפס עם טרנדים של תא מקלחת בשחור לבן ותאורה עקיפה על התקרה

קטן אך נחמד: חדרי אמבטיה קטנים ומודרניים הם דבר משעמם. למרות שהטרנד הפוריסטי נמשך, מעצבי הפנים מנסים לייפות את החדר במבטאים עדינים. עם אורות תליון אקזוטיים, אביזרים בזהב ותאורה עקיפה, מראה חדש ומרגש נכנס לחדר הרחצה. כי לחדר קטן יש יתרון אחד גדול לפחות: אתה צריך פחות אריחים והבלים קטנים יותר, מראות ומחיצות זכוכית. אתה יכול להשקיע את הכסף שנחסך בחומרים איכותיים. הטיפ שלנו: אל תיבהלו מצבעים כהים, כי אם משתמשים בהם נכון הם יכולים לעשות את ההבדל.

חדרי אמבטיה קטנים מודרניים ותמונות של רצפות הגרניט וקירות השיש ותאורה עקיפה

הפיקו את המרב מהחדר על ידי הפצה חכמה של ריהוט האמבטיה בצורה חוסכת מקום. עדיף לצייר סקיצה ולסמן עליה את מיקום חיבורי המים. תן למומחה לייעץ לך על בסיס הסקיצה. תוכל גם להשתמש במתכנן חדרים מקוון כדי להמחיש רעיונות עיצוביים שונים ולמצוא את המיקום הטוב ביותר לרהיטים ואביזרים. השלב הבא הוא למצוא את האריחים התואמים. עדיף להניח את הרצפה והקירות עם אריחים בפורמט גדול ומבריק. רצפה כהה וקירות בהירים גורמים לחדר להיראות מרווח יותר. הניחי מראה גדולה. הוא ישקף את האור ויגרום אפילו חדר אמבטיה מיני להיראות הרבה יותר מרווח. בחדרי אמבטיה קטנים לרוב אין כמעט מקום פנוי לאמבטיה, אך ניתן לשים את המקלחת באור הזרקורים. מקלחות תא נכנסות בהרמוניה לחדרי אמבטיה מודרניים. קיר עשוי זכוכית שקופה יכול להפריד ביעילות את אזור המקלחת ויחד עם זאת ליצור מעבר חלק בין האזורים השונים.

עיצוב חדרי אמבטיה מודרניים עם מקלחת בלבד רעיונות באפור ולבן עיצוב עם תקרות תלויות ויחידות קיר

עקרונות העיצוב של חדרי אמבטיה מודרניים קטנים במבט חטוף:

1. תכנון חדר מחושב ממלא תפקיד מכריע בתוצאה סופית מוצלחת.

2. אריחים בפורמט גדול מונחים ללא חיבורים. אופציונלי, אתה יכול אפילו להסתדר בלי אריחי הקיר ובמקום זה לצבוע, לטפט או לגבס את הקירות.

3. תא מקלחת עם מחיצת זכוכית שקופה.

4. ארונות קיר עם קווים ברורים וחזיתות נטולות ידיות מעניקים לחדר נופך יוקרתי ויחד עם זאת תופסים פחות מקום מאשר ארון הבסיס הקלאסי..

5. חדרי אמבטיה קטנים צריכים להיות מוארים היטב..

חדרי הרחצה המודרניים הם יפים פוריסטיים באפור, שחור ולבן

חדרי אמבטיה מודרניים בצבע אפור עם אריחי קיר מגרניט ואמבט עצמאי ותא ומקלחת עגול עם מחיצת זכוכית.

הצבעים ממלאים תפקיד מינורי בחדרי הרחצה הטהורים. אדום, כחול או ירוק זוהר הם נחלת העבר. אפור, שחור ולבן יוצרים אנסמבל פשוט המעניק לחדר הרחצה עומק ומדגיש טוב יותר את המשטחים האיכותיים וריהוט האמבטיה המעוצב. קיר אפור כהה מאפשר לאמבט הקרמיקה הלבן ולכיור לזרוח. אם הרצפה מונחת באריחים מבריקים בקירות עם אריחים בגימור מאט, התוצאה היא ניגודיות אטרקטיבית במיוחד. אביזרי נירוסטה בעיצוב מינימליסטי מסיימים את הציוד ביעילות.

חדרי אמבטיה מודרניים: גרניט מוסיף נופך של יוקרה לחדר

חדרי אמבטיה מודרניים עם אריחי גרניט ומקלחת עם אמבט עצמאי עשוי כיור משטח נחושת

הגרניט עושה קאמבק של ממש ונמצא בשימוש נרחב בחדר הרחצה. האבן הטבעית פופולרית מאוד בזכות עמידותה הגבוהה ונחשבת לחלופה חזקה וקלה לטיפול בשיש. אריחי גרניט אינם מחליקים וניתנים להנחה עם או בלי חיבורים. לא רק אריחים עשויים גרניט, כיורי גרניט גם חותכים דמות יפה בחדר הרחצה המודרני. החומר מרתק בדגן מושך וניתן לשלב אותו בקלות עם עץ, נחושת, זהב, בטון או נירוסטה. מכל וכל אמיתי שהוא אחד הטרנדים לשנת 2020.

חדרי אמבטיה מודרניים ללא אריחים: כאשר ריהוט האמבטיה ממלא את התפקיד הראשי

חדרי אמבטיה מודרניים ללא אריחים עיצוב קיר עם צבע וטפט אמבט עצמאי עשוי קרמיקה ורצפה מעץ

חדרי אמבטיה מודרניים ללא אריחים נהנים מפופולריות הולכת וגוברת. יותר ויותר בונים בוחרים בלוחות רצפה וקירות ונגד אריחים. העץ נחשב בעבר כבלתי מתאים לשימוש באזורים רטובים. אבל עכשיו אפילו אמבטיות עשויות מזה. עם טיפול טוב וטיפול נכון, אפילו מגע יומיומי עם מים אינו יכול לפגוע בחומר הטבעי. חדר הרחצה ללא אריחים נראה פתוח יותר, קל לטפל ויכול להשתלב בהרמוניה בחללי המגורים המודרניים. זוהי הגרסה המושלמת לחדרי אמבטיה מודרניים בבניינים חדשים, שבהם הגבולות בין החדרים השונים מתמזגים. זה הופך את נווה מדבר הרחצה האישי שלך לביתי יותר.

חדרי אמבטיה מודרניים ללא אריחים עיצוב קיר רעיונות מטויחים לאזור יבש בחדר האמבטיה

ישנן מספר חלופות לאריחי קיר לאמבטיה. בעיצובים מודרניים של חדרי אמבטיה, הקירות נצבעים בדרך כלל בצבע דוחה מים, בעוד שטחים רטובים כמו תא המקלחת והאמבטיה מוגנים מפני מים על ידי לוחות קיר עשויים זכוכית. טיח שרף סינטטי אידיאלי גם כחלופה לאריחי קיר באזור המקלחת. החומר נדבק היטב למשטחים שונים, בעל גמישות רבה והוא נחשב עמיד בחום ועמיד למים. את הקירות בחדר האמבטיה, אשר לעתים נדירות באים במגע עם מים, ניתן לצבוע בכל צבע ניטרלי או אפילו לטפט. בינתיים תוכלו למצוא טפטים לא ארוגים הניתנים לשטיפה בחנויות הנחשבות לעמידות במיוחד במים.

חדרי אמבטיה מודרניים עם תקרות משופעות: רעיונות עיצוב יעילים 

חדרי אמבטיה מודרניים עם סאונה מתחת לגג משופע רעיונות לעיצוב ללא אריחים

לא פשוט לעצב חדרים עם תקרות משופעות. בעוד שלרוב נוח או פינת אוכל מסודרים בדרך כלל מתחת לסלון וניתן למצוא בארון בגדים בחדר השינה בחדר השינה, חדרי אמבטיה מהווים לרוב אתגר גדול. רוב האזורים בחדרים רטובים דורשים מרווח ראש מלא, שהוא 1.9 מטרים בגרמניה מסתכמים ב-. בכל הנוגע לגובה החדר, אמבטיות די תובעניות, ניתן להתקין אותן מתחת לתקרה משופעת ללא בעיות. אפילו סאונות וספסלים אינם זקוקים לגובה החדר המלא וניתן להכיל אותם מתחת למדרון.

חדרי אמבטיה מודרניים עם תקרות משופעות יוצרים רעיונות עם אריחי פסיפס טלאים ותא מקלחת

עם זאת, אזור המקלחת עושה את הדרישות הגבוהות ביותר לגובה החדר – אתה צריך לפחות 2.50 מטר גובה החדר כדי לעמוד בנוחות בתא המקלחת. עבור חדרי אמבטיה עם גג משופע, מגשי מקלחת המותקנים סומכים הם אידיאליים. כך תוכלו להשיג יותר מקום פנוי למעלה ולמתוח את הידיים בזמן המקלחת. שירותים דורשים גם גובה עמידה על מנת שניתן יהיה להשתמש בהם בנוחות. אם אין מקום לשירותים בחדר האמבטיה עם תקרה משופעת, אתה יכול להעביר אותו לחדר אחר.

הפוך את חדרי הרחצה המודרניים לנעימים: עץ או עץ משוחזר

חדרי אמבטיה מודרניים עם יחידת איפור מעץ וכיור משטח ואביזרי אמבטיה באופטיקה מזהב ומראות עם תאורה ואריחי גרניט לבנים.

עץ משמש יותר ויותר בחדרי אמבטיה מודרניים. הדגן האטרקטיבי שלו מושך אוטומטית תשומת לב והצבע החם שלו יוצר אווירה נעימה. אם הוא אטום היטב, החומר הטבעי נחשב עמיד למים ויכול להחזיק שנים רבות באזורים רטובים. עם זאת, חשוב שתאוורר את החדר באופן סדיר ותנגב מתיזי מים מהכיור והקרצפה יבשים.

דוכן עץ עם כיור קרמיקה הוא אלגנטי נצחי. אביזרי זהב או נחושת, כמו גם אביזרי אמבטיה מודרניים ומראות פוריסטיות משתלבים בהרמוניה בחדר הרחצה הטוריסטי. עם הזמן, עץ מפתח פטינה, מה שעוד יותר מוציא את הקסם המיוחד של החומר הטבעי. שינוי צבע קל ועקבות שימוש הופכים את הרהיטים העשויים מעץ ישן כל כך אטרקטיביים ומכניסים תחושה ים תיכונית לארבעת הקירות שלכם..

חדרי אמבטיה מודרניים עם מקלחת: כך אתה טוען את הסוללות בבוקר

חדרי אמבטיה מודרניים עם תא מקלחת ומגש מקלחת משובצים ברצפה. עיצוב קיר עם אריחים בלבן מבריק

בחדרי אמבטיה קטנים המקלחת היא חלופה לאמבטיה. ניתן לעצב את אזור המקלחת בהתאם לצרכים האישיים. לדוגמה, ניתן להתקין את מגש המקלחת עם בסיס ובכך להפריד חזותית את אזור המקלחת משאר חדרי האמבטיה. עם זאת, חדרי אמבטיה בהם מגש המקלחת מוטבע ברצפה פופולריים במיוחד. הגנת התזה ממלאת תפקיד חשוב גם בנוחות בחדר מקלחת. דלתות מתקפלות, דלתות הזזה ודלתות נדנדה מציעות פתרונות חוסכי מקום כאשר המקום מוגבל. המקלחת מופרדת ויזואלית משאר חדרי האמבטיה על ידי אריחים בצבע מנוגד.

חדרי אמבטיה מודרניים עם אמבט פינתי ואמבט עומד בפני עצמו: נווה מדבר של בריאות בארבעת הקירות שלכם

חדרי אמבטיה מודרניים בעיצוב אפור אריחי קיר בפורמט גדול עשויים שיש וגרניט ורעיונות מקלחת לעיצוב קירות

האמבטיה העומדת בפני עצמה היא קלאסיקה של ממש. בחדרי הרחצה המינימליסטיים במיוחד אמבטיה סגלגלה יוצרת הפסקה במינון בסגנון ומשחררת את הקפדנות הגיאומטרית של תא המקלחת המלבני ואת הכיור הפוריסטי. יחד עם שולחן צדדי מעץ, הוא יוצר אנסמבל אטרקטיבי ומזמין אותך להירגע אחרי יום ארוך בעבודה. גם אם יש לאמבטיה העומדת כל כך הרבה יתרונות, יש חיסרון אחד גדול שאסור בהחלט להתעלם ממנו: התחזוקה שלו. קל לטפל באמבטיות, בעל משטח דוחה לכלוך וניתן לנקות אותו במהירות. אך בדרך כלל קשה להגיע לאזור סביב האמבטיה וקשה לנקות אותו. עובש או לכלוך יכולים להצטבר שם.

חדרי אמבטיה מודרניים עם אמבטיות פינתיות עם אריחים ובטון חשוף על הרצפה רעיונות לעיצוב חדרי אמבטיה

אמבט פינתי מועדף לכן תמיד. הוא תופס פחות מקום וניתן לנקות את האזור סביב האמבטיה בקלות. בנוסף, ניתן לחפות את האמבט הפינתי באריחי פסיפס ובכך להגדיר מבטאים בחדר. העיצוב הוא בחירה פרקטית למי שיש לו חלונות גדולים בחדר האמבטיה ושרוצים ליהנות מהנוף היפה. אמבטיה פינתית לא בהכרח חייבת להיות מותקנת בפינה. בחדרי אמבטיה גדולים יותר, למשל, ניתן להתקין אותו על קיר רעפים בגובה חצי גובה. בין אם זה אופנתי מבחינה פוריסטית ולבן או מודרני באפור אנתרסיט: האמבטיה הפינתית היא מכשיר כולל שיכול להיות מבוים במגוון דרכים..

חדרי אמבטיה מודרניים עם סאונה: הרפיה טהורה

חדרי אמבטיה מודרניים עם סאונה ותא מקלחת זה לצד זה. רעיונות עיצוב בצבעים ניטרליים. אורות תליון עם קריסטלים

חדרי הרחצה המודרניים מציעים אווירת בריאות. לכן סאונה היא פשוט חלק מהציוד הבסיסי של יותר ויותר בעלי בניינים. אזור הסאונה מעוצב בדומה לתא מקלחת ומוגדר כאזור נפרד. הקירות החיצוניים של הסאונה עשויים זכוכית אמיתית שקופה, הפנימית עטויה עץ. באופן זה, הוא משתלב בהרמוניה בתמונה הכוללת ונותן לחדר הטהרני אופי של תחושה טובה שאי אפשר לטעות בו..

חדרי הרחצה המודרניים מוצגים בפלטת צבעים ניטראלית ועם ריהוט אמבטיה מינימליסטי ונראים פשוטים ושמורים במבט ראשון. אך בבדיקה מעמיקה יותר מתברר שחדר הרחצה הוא נווה מדבר אמיתי של רווחה, מקלט אישי בו נוכל להירגע מההמולה של חיי היומיום. מבחינת ריהוט, לחדרי אמבטיה מודרניים יש הרבה מה להציע. אנו מסכמים עבורך שוב את הטרנדים החשובים ביותר: אפור, שחור ולבן מהווים את מכלול הצבעים האופנתי לחדר הרחצה העכשווי. אביזרים ברהיטי זהב, נחושת וחדרי אמבטיה עשויים עץ מוסיפים מגוון. גרניט הוא חומר המגמה לשנת 2020: האבן הטבעית מעטרת קירות, יהירות ואפילו אמבטיות. בכל הנוגע לריצוף ועיצוב קירות, יותר ויותר אנשים בוחרים בחדר אמבטיה ללא אריחים. במקום זאת הקירות מטויחים, צבועים או מנופים. תא מקלחת, אמבט פינתי וסאונה מסיימים את תוכנית הבריאות.

עיצוב חדר אמבטיה מודרני עם תקרה משופעת

חדרי אמבטיה מודרניים עם תקרות משופעות ואריחים בצבעים ניטרליים, ריהוט עם בידה ואמבטיה

חדר אמבטיה מודרני עם תא מקלחת עם מחיצת זכוכית, כיור כפול, ארון קיר ואמבטיה

תמונות חדר אמבטיה קטנות מודרניות תקרת מקלחת מעץ אמבטיה קטנה

צמד צבעים אופנתי: שחור ולבן יוצרים ניגודים מרגשים בחדר האמבטיה

חדרי אמבטיה מודרניים בשחור ולבן יוצרים רעיונות עם מקלחת ואמבטיה צרה

עץ יוצר אווירה נעימה בחדר האמבטיה הפוריסטי למראה מגניב אחרת

עיצוב חדרי אמבטיה מודרניים עם ארון בסיס ישן מעץ עם שיש ושחור

יופי פוריסטי: חדר אמבטיה עטוי אבן טבעית 

חדרי אמבטיה מודרניים עם תא מקלחת ואריחי אבן טבעיים על הקיר, מקלחת גשם וכיור עץ עם כיור ליד השיש.

תא מקלחת עם רצפת עץ וארונות עץ בחדר האמבטיה

חדרי אמבטיה מודרניים רק עם מקלחת ורצפת עץ וריהוט עץ ואריחים לבנים בפורמט גדול רעיונות ותמונות

מעצבים את חדר הרחצה באפור לחלוטין

חדרי אמבטיה מודרניים בצבע אפור עם קירות עטופים באבן טבעית עם אמבט עצמאי ללא יחידת בסיס

אמבטיה עצמאית מול החלון

חדרי אמבטיה מודרניים כיום עם חלונות גדולים עם אמבטיה עצמאית וכיור כפול ומראה גדולה