בין אם יש לכם בקתה ביער ובין אם אתם פשוט נהנים מהסגנון הכפרי, העץ יוסיף קצת משיכה לחדר הרחצה. עם בחירה נכונה של אבזור, עיצוב קיר ואביזרים, תוכל לקבל חדר אמבטיה במראה טבעי, אך עם כל הנוחיות המודרנית. רעיונות מודרניים לאמבטיה כוללים אריחים במראה עץ, המאגדים את המראה האטרקטיבי של העץ ואת המאפיינים של אריחי קרמיקה. הם שימושיים מאוד באזור לח כמו חדר האמבטיה וקלים לתחזוקה.

אריחים במראה עץ הם רעיון נהדר לאמבטיה

אריחים מעץ נראים קיר-מסגרת-עגולה-קיר-מראה-עץ

ריצוף עץ יכול להביא חמימות ונעימות לחדר, עם הרבה סוגים שונים של עץ וצבעים. אבל למי שלא יכול להרשות לעצמו רצפות עץ, כלומר בחדר האמבטיה, אריחים במראה עץ הם ההחלטה האידיאלית, כי יש להם גם את היתרונות של רצפות קרמיקה..

אריחים במראה עץ – רעיונות לחדר הרחצה המודרני

חיפוי עץ-אריחים-רצפה-אמבט-חיפוי

אריחי הקרמיקה, הנראים כמו עץ, יכולים לחקות את התבואה והצבע של מספר סוגי עץ. זה נע בין עצים בהירים כמו מייפל ואלון לעצים כהים כמו אגוז ומהגוני. אריחים אלה בדרך כלל מגיעים גם בצורות וגדלים שונים. רבים הם בצורת הריבוע של האריח הסטנדרטי, אך ישנן גם צורות ארוכות ודקות יותר המחקות את מראה קרש העץ ויוצרות מראה מציאותי עוד יותר. הדיס המשמש ל אריחים במראה עץ צריך להתאים גם לצבע האריחים.

כיצד לרהט את חדר האמבטיה שלך באפור – 40+ השראות!

חדרי אמבטיה מודרניים: סקירה של רעיונות העיצוב היפים ביותר לשנת 2020

שילוב חדר אמבטיה לבן עם עץ – רעיונות עיצוב מודרניים ומסוגננים

שלב אריחי עץ עם לוחות קיר תלת מימד לבנים

אריחים-עץ-מראה-רצפה-3d-קיר-לוחות-לבן-קיר

אריחי קרמיקה דמויי עץ מציעים יתרון על פני פרקט אמיתי, ואריחים יכולים לספק סגנון של רצפת עץ בכל חדר בנכס. ריצוף עץ אמיתי בחדר האמבטיה או במטבח יכול לעורר חששות לגבי האפשרות של נזקי רטיבות ומים. עם זאת, אין לכך השפעה על אריחים, מה שהופך אותם לאופציה תכליתית יותר עם מגוון שימושים רחב יותר.

יתרונות אריחים במראה עץ בחדר האמבטיה

אריחים-עץ-מראה-ריצוף-לבן-אריחי-קיר-להיכנס-זכוכית-מקלחת

אריחי האמבטיה במראה עץ מציעים יתרונות רבים. מצד אחד, הם נראים כמו אריחי עץ אמיתיים ומעניקים לחדר הרחצה את המראה הכפרי הפופולרי. מצד שני, הם הרבה יותר זולים מעץ אמיתי. אריחי אמבטיה במראה עץ עדיין מכילים את כל התכונות הנדרשות לחיפוי קיר ורצפה בחדר רטוב. הם חזקים במיוחד ועמידים בפני מים ולחות. אחרון חביב, אריחי אמבטיה דמויי עץ הם בעלי מראה אצילי וגורמים לכל חדר אמבטיה להיראות טבעי ואלגנטי במיוחד.

אריחי עץ בשילוב יהירות ירוקה

רעיונות לאמבטיה-אריחים-עץ-מראה-ירוק-כיור-מלבני

כעת ברצוננו להציג בפניכם כמה רעיונות אמבטיה יפים ומודרניים עם אריחים במראה עץ, שתוכלו להשתמש בהם כהשראה בעת עיצוב או שיפוץ חדר אמבטיה משלכם. אריחי עץ, למשל, ניתנים לשילוב נפלא עם הדגשות צבע אופטימיות. כך שאם תבחרו צבע מהנה לארון או לאמבטיה, תוכלו להוסיף נופך שובב לחדר. ירוק כצבע מציע אפשרות שילוב מצוינת לאופטיקה מעץ ויכול לרענן כל חדר אמבטיה.

 לחקות סוגים שונים של עץ

רעיונות לאמבטיה-אריחים-עץ-מראה-בהיר-צבע-עקיף-תאורה-לבן-ריהוט-חפצים סניטריים

אחת התכונות הפופולריות ביותר של אריחי מראה עץ היא שהם יכולים לחקות כמעט כל סוג עץ. לא משנה אם אתה מעדיף עץ כהה או בהיר, בוודאי תמצא גרסה מתאימה לטעמך. אתה יכול לבחור את אותם אריחי קיר ורצפה לעיצוב חדר אמבטיה הרמוני. אלה משתלבים להפליא עם ריהוט אמבטיה בצבע רגיל וחפצים סניטריים ותורמים לעיצוב חדר אמבטיה מינימליסטי.

מדפי קיר באותו גוון עץ

רעיונות לאמבטיה-אריחים-עץ-מראה-מדפים-לד-רצועות-שקעים-גופי תאורה-תקרה

עם אריחי אמבטיה דקורטיביים במראה עץ, אתה יכול פשוט להוסיף מבטאים שובבים לחדר האמבטיה במקום לרהט בהם את כל החדר. אתה יכול למצוא דוגמא טובה בתמונה. כאן אריחי העץ מקשטים את האזור בעזרת כיור וארון בסיס. הם משלימים כמה מדפי קיר מעץ מעל האסלה למראה כולל.

 קיר מראה לחדר אמבטיה קטן

רעיונות לאמבטיה-אריחים-עץ-מראה-מראה-קיר-כיור-אביזרי קיר

אריחי קיר ורצפה במראה עץ אצילי הם אופציה טובה לחדרי אמבטיה קטנים וגדולים כאחד. אתה יכול לגרום לחדר אמבטיה קטן עם אריחים דמויי עץ להיראות גדול יותר על ידי יצירת קיר מראה. הוא משקף את כל חדר הרחצה ולכן נראה שהוא גדול כמעט פי שניים. אריחי העץ תורמים לאפקט המגדיל ומקרינים חמימות ונעימות בחדר.

 שלב עץ עם שחור להשפעה דרמטית

רעיונות לאמבטיה-אריחים במראה עץ-קיר-רצפה-שחור-אריחים-עץ-יהירות

ניתן לשלב עץ יפה עם צבעים כהים ויוצר אפקט איכותי אך דרמטי במקצת בחדר. אם החלטת על ריהוט אמבטיה מעץ, תוכל להתאים את מראהו לאריחי האמבטיה. כך תוכלו ליצור חדר אמבטיה אלגנטי באמת.

 להיראות אותנטי ומזמין

רעיונות לאמבטיה-אריחים-עץ-מראה-חמים-מקלחות-גוון עץ

אריחים לאמבטיה במראה עץ אינם שונים מעץ אמיתי במבט ראשון. הדבר היחיד שהוא יכול לחשוף הוא המפרקים. ורק אם הם מעוצבים בצבע לא מתאים. אחרת תוכל לקבוע את מראה העץ של החומר האמיתי רק כאשר אתה נוגע בו. אריחי עץ טובים הם אפוא אותנטיים במיוחד ונראים ממש מזמינים בחדר הרחצה.

 כלים סניטריים לבנים ומבטאים ורודים

רעיונות לאמבטיה אריחים במראה עץ-לבן-אמבט-דקורטיבי-ורוד-מבטאים

אריחי הרצפה במראה העץ יכולים להפוך כל חדר אמבטיה לנווה מדבר של רווחה. יש להם אותן תכונות כמו אריחים קונבנציונליים, כגון חוסן ומוליכות תרמית. עם זאת, הם מבטיחים סגנון מיוחד מאוד בחדר האמבטיה, שיותר ויותר אנשים רוצים בימינו לדירה משלהם.

עיצוב חדר אמבטיה לבן עם אריחי קיר ורצפה במראה עץ

מודרני-אמבטיה-זכוכית-מקלחת-אריחים במראה עץ-מאט-אפור

אין זה פלא כי הצבע הלבן בהרמוניה נפלא עם מראה עץ בהיר. שילוב זה עומד במרכז הסגנון הסקנדינבי הפופולרי ומתאים לא פחות מכל חדר בדירה. אתה יכול גם להשיג אווירה של הרגשה טובה בחדר האמבטיה בעזרת שילוב הצבעים הזה ולהפוך את החדר לאופנתי באמת. צמחים שונים לאמבטיה, המעניקים לחדר נופך טבעי, הם תוספת נחמדה.

שלב אריחים עם דפוסים שונים בחדר האמבטיה

רעיונות לאמבטיה אריחי עץ במראה אמבט-טוסקנה-אריחי-דפוס-אריחי קיר

אם אתה רוצה להגדיר מבטא שובב בחדר האמבטיה שלך, אתה יכול לשלב את אריחי העץ עם אריחי קיר מעוצבים. דפוסים המעוצבים בצבע דומה ומעוטרים במוטיבים טבעיים משתלבים עם זה.

אריחים מעץ נראים קיר-רצפת מראה רצועת LED

רעיונות לאמבטיה אריחים במראה עץ -תקלחת-זכוכית-מחיצה-צוהר

רעיונות לאמבטיה-אריחים-עץ-מראה-רצפה-מקלחת-זכוכית-קיר-נישה-לד-פס-לבן-פסיפס

רעיונות לאמבטיה-אריחי קיר-עץ-מראה-אפור-אריחים-מראה-שיש

חדר אמבטיה-מקלחת-רצפה-אריחי קיר-עץ

חדר אמבטיה קטן-אמבטיה-רצפה-אריחי-קיר-עץ-נראה-כיור עגול

חדר אמבטיה קטן-עיצוב-אריחים-עץ-מראה-שמנת-לבן

חדר אמבטיה קטן-עיצוב-רעיון-אריחים-מראה עץ-אמבט-דלתות הזזה

חדר אמבטיה קטן-רעיונות-אריחים-עץ-נראה-נכנס-מקלחת-זכוכית-דלתות הזזה-חסרות מסגרת

קטן-חדר אמבטיה-מודרני-אריחי רצפה-עץ-נראה-אפור-קיר-צבע-שחור-סניטריים-אובייקטים

חדר אמבטיה מודרני-אמבטיה-אריחי-רצפת-רצפת לד-עץ-מראה-כתום-יהירות

מודרני-אמבטיה-רעיון-אריחי רצפה-עץ-נראה-בצבע שמנת-אריחי קיר מזוגגים

מודרני-חדר אמבטיה-מקלחת-זכוכית-קיר-אריחי קיר-אבן-מראה-אריחי רצפה-מראה עץ

מודרני-קטן-אמבטיה-אמבטיה-קיר-רצפת אריחים-עץ-מראה-תאורה ירוקה

חדר אמבטיה-קטן-לבן-אריחי-רצפה-אריחי-מראה

אמבטיה-משופעים-גג-אריחי-עץ-מראה-קרמיקה-סניטריים-חפצים

חדר אמבטיה-ריהוט-ירוק-קיר-אריחי-חיפוי עץ

רעיונות לאמבטיה-אריחי ריצוף-מראה עץ-אריחי קיר-לבן