לשלוט על זרימת המים החכמה בחדר האמבטיה באמצעות אפליקציה

כיום כולם רוצים להיות חכמים. הבתים שלנו גם מרושתים ואוטומטיים. כיום ישנם מכשירים וטכנולוגיות רבים לחדר הרחצה החכם. החל מאסלות שטיפה עצמית ועד מראות חכמות ואביזרים חדשניים ועד מקלחות מבוקרות אפליקציות-טרנד הבית החכם מספק פתרונות מרחיקי לכת שיכולים להגביר את היעילות והנוחות בחדר הרחצה. התקני הייטק כאלה לאמבטיה החכמה עדיין אינם נפוצים, אך המגמה היא כלפי מעלה. לא משנה אם אתה מוכן להשקיע בהייטק או שאתה רק מתעניין באפשרויות הקיימות, להלן ארבעה רעיונות שאמורים לשפר משמעותית את חווית ההרגשה בחדר האמבטיה..

1. מקלחות חכמות

מקלחת חכמה בחדר הרחצה החכם התחל את תוכנית מקלחת הבוקר

רובנו מפעילים את הברז כדי להפעיל את זרימת המים. עם מערכות חכמות כגון U by Moen, כעת תוכל לשלוט במקלחת שלך באמצעות טלפון נייד, פקודה קולית או באמצעות לוח בקרה לפני שאתה נכנס למקלחת. המקלחות של היצרנית האמריקאית Moen עדיין אינן זמינות בגרמניה, אך הן מראות למה אנו יכולים לצפות בשנים הקרובות.

אתה יכול להפעיל ולכבות את המקלחת מהסמארטפון שלך ולהשהות במידת הצורך, למשל בעת שמירת שיער. בנוסף לשליטה במערכת המקלחת, באפשרותך להגדיר העדפות מקלחת כגון טמפרטורת המים באפליקציית הסמארטפון. ברגע שנוצרו ההגדרות המוגדרות מראש באפליקציה, המשתמש יכול לבחור איזו תוכנית מקלחת הוא רוצה להתחיל.

בית חכם חדר אמבטיה חכם מקלחת שליטה קולית Alexa אמזון הד

אתה יכול לשלוט במקלחת באמצעות פקודה קולית מכיוון שמערכות מקלחת חכמות עובדות עם מכשירים חכמים המותאמים לבית. לדוגמה, אתה יכול להגיד לאלקסה (מאמזון) או לסירי להפעיל את המקלחת או להתחיל את תוכנית מקלחת הבוקר.

מערכת מקלחת חכמה אינה הכרח, אך עבור אלה המתעניינים בטכנולוגיית בית חכם, זה יכול להיות משהו שניתן להוסיף לתכונות הבית החכם שלך. לבעלי בתים יש אפשרות לשלב את המקלחת שלהם במערכת הבית החכם שלהם וליהנות מהנוחות של אורח חיים מחובר.

בקרת מקלחת באמצעות אפליקציה תוכנית מקלחת בטמפרטורת מים

לטכנולוגיה כזו יכולות להיות גם יתרונות סביבתיים. בעזרת פונקציית החימום וההשהיה, משתמשים יכולים לחסוך במים. עם מערכת מקלחת חכמה, משתמשים יכולים גם לקבוע טיימרים לאורך המקלחת, מה שמאפשר להם להישאר על לוח הזמנים ולשלוט על צריכת המים.

כיום קיימות מערכות מקלחת חכמות בשוק הגרמני, כגון Smart Water מבית Dornbracht, Amphiro ו- HydraO, המתמקדות במיוחד בחיסכון במים. אם אתם מחפשים מערכת מקלחת חכמה, בצעו מחקר מקוון והתייעצו עם איש המקצוע העיצובי שלכם כדי לראות איזו מערכת תוכל לעבוד בביתכם..

2. מראות אמבטיה חכמות

מראת אמבטיה מבית Verdera עם פקודה קולית משולבת תאורה Alexa Kohler

אם אתה עושה משימה ממוקדת לפרטים כמו גילוח או איפור בחדר האמבטיה, אור בהיר הוא חובה. כעת מראות חכמות באות לעזרה!

מראה חדר האמבטיה של וורדרה מבית קוהלר הוא מוצר נוסף המאפשר Alexa. ניתן להגדיר את התאורה המשולבת במראה למצב ספציפי או לאחוז העוצמה הרצוי על ידי פקודה קולית. לדוגמה, אתה יכול לומר: “אלקסה, הפעל את האור למצב איפור.” או שאתה יכול לציין בדיוק עד כמה אתה רוצה שהאור יהיה בהיר, כגון “אלקסה, הגדר את הבהירות ל -40 אחוז”.

נורת בקרת מראה לחדר אמבטיה חכמה יותר מ- Verdera

המראה של קוהלר יכולה גם לשלוט בפונקציות של ציוד אמבטיה חכם אחר ובאופן זה להציע חווית אמבטיה מרושתת במלואה. הגאדג’טים של Kohler Konnect נשלטים באמצעות אפליקציית Konnect, עוזר לפקודות קוליות או באופן ידני.

3. שירותים חכמים

שירות הטוטו neorest חכם

אמנם לא שונה בהרבה מבחינת הצורה והעיצוב משירותים סטנדרטיים, אך אסלה ההיי-טק מציעה מאפיינים לא ברורים, אך פרקטיים למדי. אלה כוללים, למשל, שליטה אוטומטית במכסה או שטיפה אוטומטית של היגיינה בשירותים.

ה- Neorest by Toto מציע את שניהם. השירותים כוללים זיגוג קרמיקה אנטיבקטריאלי המפחית הצטברות חיידקים וממזער את צמיחת עובש. הודות לתהליך אלקטרוליזה, המים בשירותים נשארים נקיים. כל שטיפה משתמשת רק 1.28 ליטר מים, מה שהופך את השירותים לבחירה ידידותית לסביבה, בת קיימא.

נומי מקוהלר

נומי הוא שם השירותים החכמים החדשניים של קוהלר. ניתן להתאים אותו באופן אישי להגדרות של כל משתמש, כולל תאורת אווירה, שידור מוסיקה בלוטות ‘, חימום מושבים ואפילו פונקציה מחממת רגליים. Numi מציעה פונקציית ניקוי מותאמת אישית תוך השגת יעילות מים יוצאת דופן. בדיוק כמו מוצרי Kohler Konnect אחרים, ניתן לשלוט בשירותים החכמים באמצעות פקודה קולית או אפליקציה.

Duravit BioTracer – אסלה בשליטת אפליקציות עם ניתוח שתן

שירותים חכמים ניתוח שתן Duravit Biotracer

כפי שהשם מרמז, השירותים החכמים יכולים לנתח את השתן של המשתמש באופן אוטומטי באופן מלא. הערכים הנמדדים נשלחים לאחר מכן לסמארטפון או לטאבלט באמצעות האפליקציה המשויכת. ה- BioTracer רושם עשרה אינדיקטורים בשתן: תכולת גלוקוז, ספירת לויקוציטים, אחוז דם, ערך חלבון, ערך קטון, ערך ניטריט, ערך בילינוגן בשתן, ערך בילירובין, ערך pH ומשקל ספציפי. אם הערכים הנמדדים חורגים מהנורמה, המשתמש נודע מייד.

4. אביזרים ללא מגע

ברזי אמבטיה ללא מגע חוסכים מים

אביזרים ללא מגע הפכו לנפוצים, במיוחד בשירותים ציבוריים. לא רק שהם מונעים מאנשים להריץ את המים, הם גם היגייניים יותר מהאפשרויות הסטנדרטיות מכיוון שאינך צריך לגעת בפקדי הברז כדי להפעיל ולכבות אותם. עם זאת, ברזים אלה יכולים להיות קשים לשימוש מכיוון שבדרך כלל עליכם לשים את הידיים במצב ספציפי.

התאמה ללא מגע מדורנברכט

מערבל חכם Dornbracht ללא מגע

מגע חינם מבית Dornbracht הוא התאמה ללא מגע ללא חיישן גלוי על הברז. בקרת המים מבוססת על בקרת תנועה אקטיבית מתחום הטכנולוגיה בתדר גבוה. ברגע שאתה מתקרב לכיור, זרימת המים מופעלת אוטומטית. בדומה לגלאי תנועה, ניתן לתכנת את בקרת המים כרצונך. יש אפילו הגדרות לחיטוי תרמי וטמפרטורת המים.

שלוט במכסה האסלה של Kohler Konnect באמצעות האפליקציה

למרות שצרכנים רבים עשויים להתעניין בקונספט הבית החכם, סביר להניח שיש עוד רבים שמרגישים שטכנולוגיה כזו אינה הכרחית בחדר האמבטיה. בסופו של דבר, זה כנראה מסתכם בהעדפות אישיות ובתקציב העומד לרשות חדר הרחצה החכם.

הבית המחובר עוסק במערכות בית חכם שאמורות להקל על חיינו – אפילו ברגעים הקטנים. תארו לעצמכם שהמים במקלחת מובאים לטמפרטורה נוחה בזמן שאתם מתפשטים. הכל עניין של נוחות והגדרות מותאמות אישית.

עוזרת קולית של קוהלר וורדה שפיגל אלקסה