חדר אמבטיה עם רצפת פרקט ואמבטיה ליד שרפרף עור חומרים אטומים למים

משטחים ללא “תפרים” או חדר אמבטיה חלק יכולים לעזור לגרום אפילו למשטחים הקטנים להיראות גדולים ממה שהם באמת. חיפויי קיר גדולים ולוחות גב למקלחת עשויים פרספקס יכולים גם להפיח חיים חדשים בחדרי אמבטיה מזדקנים ובמקביל לצמצם את הזמן הנדרש לשיפוצים. בעת הפיכת חדרים ישנים כאלה לאזורי בריאות מודרניים, מעצבים רבים משתמשים במשטחים חלקים לחדר אמבטיה חלק מסיבה זו. הדבר מציע בהתאם יתרונות רבים השונים מחיפויי אריחים קלאסיים. אז תן להצעות שלנו בפוסט הזה לעורר אותך ליצור חדר אמבטיה מודרני ומסוגנן.

חדר אמבטיה חלק – יתרונות

חדר אמבטיה מודרני ליד חדר השינה עם מרקמים וטפטים בשחור לבן

אלמנטים גדולים על הקירות ובמקלחת גורמים לחללים קטנים להיראות גדולים יותר, בעוד שמשטחים חלקים תורמים לעיצוב רגוע ומושך בחדר הרחצה. זה יכול להזכיר אזור בריאות. השימוש באריחים קטנים יוצר גם פערים נוספים, שלרוב הופכים למכוערים לאחר כמה שנים. סיד ולכלוך נדבקים למפרקים ביתר קלות מאשר על משטחים חלקים. במקרה הגרוע ביותר, גידול עובש יכול להפוך גם לבעיה מרכזית בחדר האמבטיה.

אבן כהה כמבטא בחדר הרחצה עם אמבטיה עצמאית ומדפי עץ

המגמה בשיפוץ חדרי אמבטיה ובחדרי אמבטיה חדשים היא אפוא בכיוון של פחות חיבורים. חיפויי קיר ופנלים אחוריים למקלחת עשויים פרספקס או טדלקט הם ציפויים עמידים בפני שריטות. מומחים רבים בתחום זה משתמשים אפוא באריחים גדולים, שטח, מילוי אבן, טיח סיד, בטון (בטון שעווה) או שרפים סינתטיים כחלופה. בעוד גודל האריחים מוגבל במיוחד במשקלם, הזכוכית האקרילית, למשל, מאפשרת שימוש באלמנטים חלקים בגודל של עד 2 x 3 מטרים..

אריחים בחדר האמבטיה ללא חיבורים

חדר אמבטיה חלק עם רעיונות פרקטיים לחיפוי קירות ולריצוף עם או בלי אריחים ומחיצת זכוכית

לכן, טרנד אמבטיה צפוי לשנת 2019 הוא להשתמש בפנלים גדולים במקום באריחים על הקירות כדי לחסל את הצורך בדיס. אבל האם אתה באמת יכול להניח את אריחי הקרמיקה שלך על הקירות והרצפה ללא חיבורים? היית מסדר אותם כך שהמרגמה כמעט בלתי נראית. עם זאת, זה כמעט מיתוס כי הנחת אריחים ללא חיבורים אפשרית. לא תמיד נכון שלרצפות אין צורך שיהיו ביניהן חיבורים, למרות שחדר אמבטיה חלק או סידור כזה עשוי להצביע על כך.

בית הארחה בחצר האחורית עם חדר אמבטיה יוקרה המחסן המרשים של החצר האחורית מרובע מגורים חדר רחצה

תיאורטית, הודות לטכניקה מיוחדת של חיתוך הקצוות, כלומר תיקון אותם, ניתן יהיה להצטרף אליהם ללא מפרקים. אולם בפועל, אין לעשות זאת. מומלץ להשתמש במפרקים צרים של 1.5 עד 2 מילימטרים. לכן ניתן להניח הנחה חלקה כשיטה מסורתית המתייחסת למפרקים מינימליים, לא להיעדרם.

עיצוב חדר אמבטיה חלק כדוגמנית ודוגמא לחדר אמבטיה מינימליסטי מודרני בצבע לבן עם כיורים כפולים

כדי להתקין רצפת קרמיקה עם חיבורים מינימליים, שקול לקנות אריחים מתוקנים. המאפיין האופייני להן הוא קצוות חתוכים באופן שווה שנטחנים בזווית ישרה כך שהאריחים יתאימו בצורה מושלמת. חשוב גם שהמידות של אריחים כאלה יהיו זהים. אז לא אמורות להיות סטיות שיכולות להתרחש לפעמים עם לוחות לא חתוכים. הודות למאפיינים אלה, אריחים מתוקנים צברו הרבה עוקבים. כאשר הם מונחים על רצפה או קיר, הם יוצרים משטח כמעט אחיד עם קווי דיוס דקים מאוד.

עיצוב קירות לחדר אמבטיה חלק

מראה בטון חשוף אפור בחדר האמבטיה עם מראה ויחידת קיר בצבעים לבנים

לוחות קיר יכולים גם להתעדכן בקלות במגוון האריחים מבחינת העיצוב. מגוון המוצרים זמין בדרך כלל בצבעים רבים ושונים, בעוד שאתה יכול להוסיף כל עיצוב לחדר האמבטיה החלק שלך. אלה נעים בין עיצובי לבנים או עץ לתצלומים. לכל הגרסאות יש אפקט עומק יוצא דופן, התורם ליצירת משטח מבריק. החומרים משמשים לעתים קרובות גם במטבחים כשומר התזה מבריק. אפקט זה מושג עבור מוצרים כאלה על ידי החלת שכבה נוספת מבריקה וחסרת צבע על שכבת הזכוכית האקרילית הצבעונית. שילוב זה מאפשר לצבעים להיראות מבריקים עוד יותר.

תכלת תכלת בשילוב עם לבן בחדר הרחצה הקטן עם תא מקלחת וחלונות

אולם, עבור חדר אמבטיה חלקה חסון וקל לטיפול, עליך לוודא שהעיצוב שלך יכול להימשך זמן רב. משטחים עמידים לשריטות וחלקים העמידים בפני כימיקלים קלים לניקוי. בנוסף, הם יכולים לעמוד בפני לחות גבוהה ותנודות טמפרטורה קבועות בחדר האמבטיה. בנוסף לכל היתרונות הללו, חיפוי קירות או קירות אחוריים למקלחת מהסוג הזה מהווים חלופה חוסכת זמן לאריחים.

חדר אמבטיה ללא אריחים עם תא מקלחת עיצוב מודרני עם טפטים ורצפת בטון בצבעי אדמה ושילוב עם עץ

עשה זאת בעצמך ומומחים יכולים להדביק את החיפויים הללו ישירות על האריחים הישנים או להכניס אותם למערכת פרופיל. אז אין צורך להסיר את האריחים הישנים תחילה. זו יכולה להיות משימה שתמיד כרוכה בהרבה רעש ולכלוך. בדרך כלל קל מאוד לנהל חדר אמבטיה חלק, שכן ניתן לחתוך אותו או לקדוח אותו באתר. בתוך זמן קצר מאוד ניתן להפוך חדר אמבטיה ישן לחדר בריאות עכשווי בבית שלכם.

חדר אמבטיה טדלקט

פורצלן לחדר אמבטיה חלק עם אלמנטים עיצוביים מפוארים ועיצוב בטוב טעם

טדלקט מרוקאי בחדר האמבטיה הוא גם רעיון מצוין לחדר האמבטיה החלק שלך. טיח סיד עתיק זה הוא האפשרות הטובה ביותר לחדרי אמבטיה אם אתם מחפשים גימור ייחודי, אלגנטי ויוקרתי. בהתאם לאיכות הטדלקט ויישומה, החומר מציע גם משטחים עמידים מאוד ובדרך כלל הוא מנקה את עצמו לחלוטין. כל סוג של משטח אריחים בחדר האמבטיה יכול להיות מודרני מאוד בימינו. אולם בעוד כמה שנים משטחים אלה כבר לא יהיו עדכניים כל כך.

עיצוב מינימליסטי עם רדיאטור וברז עשוי כיור קרמיקה ממתכת וטיח סיד מרית אבן

רובנו רוצים להשתמש בתכונות חדשות בכל שנה ולהשאיר מגמות ישנות של השנים האחרונות מאחור. Tadelakt, לעומת זאת, היא נצחית לחלוטין ותהיה אותה השפעה בעוד 20 שנה. אף אחד לא ידע אם אמבטיה חלקה שלך נוצרה עם זה בשנות ה -80, ה -90 או ה -2000. זה תמיד ייראה כמו משהו ייחודי ומרתק.

שילובי צבעים של לוחות קיר חומים וקירות אפורים עם תא מקלחת בסלון

למרות שטדלקט אולי נראית מעט יקרה במבט ראשון, היא למעשה לא מחשבת את המחיר למ”ר עבור אריחים בינוניים ואת עלות ההצבה. עם זאת, מסתבר שעם רוב ההצעות משתלם אפילו יותר להשתמש בו לכיסוי חדר אמבטיה חלק. להלן כמה דוגמאות כיצד אמור להיראות חדר האמבטיה שלכם עם החומר. כל התמונות המוצגות הן פרויקטים אמיתיים שנוצרו על ידי לקוחות ומנצלים את המקום הפנוי באופן מיטבי.

אפשרויות רבות לחדר אמבטיה חלק

עכשווי-חדר אמבטיה-עיצוב-עם-עץ-לוחות-ואבן כהה-במקלחת-תא-ורצפה-

השימוש בלוחות, בטיח אבן או במגהץ מעוצב מלוטש בחדרי הרחצה יכול להיות מגוון מאוד. אז יש לך מגוון רחב של אפשרויות מבחינת סוגי הלוחות או הגימורים לחדר אמבטיה נטול אריחים או חלק. ישנן אפשרויות רבות המתאימות למגוון תקציבים ועיצובים פנים. ואכן, עלות האספקה ​​וההתקנה של לוחות יכולה להיות דומה למדי לריצוף בטווח המחירים בינוני.

ניואנסים אפורים טיח קיר בחדר האמבטיה עם שתי כיורים מראות תאורת רצפה משולבת

עם זאת, זה שהלוחות חלקים לא אומר שהם בהכרח יהיו נקיים מעובש. מסיבה זו, הקפד לבדוק את המפרט קודם בבחירתך כדי לוודא שאתה מקבל מוצר העונה על צורכי העיצוב והניקיון שלך. חלק מהמוצרים שאתה קונה עשויים להתאים לתנאים לחים, אך הם דורשים אוורור נאות ואור שמש כדי למנוע צמיחת עובש. כאשר תלחץ על התמונה, המעצב ישתף את המוצר המדויק בו השתמשו על הקירות.

אפשרויות חומר וצבע

רצפת עץ עם לוחות וקירות טדלקט לחדר אמבטיה חלק בעיצוב מודרני

קירות מקלחת חלקים ורצפות אבן מציעים צבעים ועיצובים שונים לכל טעם, עיצוב ותקציב. כמעט כל הגרסאות עמידות, קלות לטיפול וגם נראות מסוגננות, מודרניות ויוקרתיות. ככלל, חומרים כגון שיש, גרניט, אבן סבון, קוורץ, חרסינה וסלעים דומים אחרים משמשים לשם כך.

קירות אמבטיה ללא אריחים עשויים טיח סיד משיש מינרלי

חדר רחצה חלק ומרווח עם לוחות קיר עשויים טיח סיד שיש בניואנסים

רצפות שיש טכניות עשויות אגרגטים וחומרי מילוי טבעיים בשילוב עם קלסר שרף מיוחד שהוקשה תרמית. החומר מתאים לחדר אמבטיה חלק ומציע פתרון אקולוגי שהוא גם אטרקטיבי ובמחיר סביר. הקירות והרצפות בעיצוב המתוחכם מעניקים לבית שלך יופי וערך לאורך זמן, בעוד העיצוב החלק הופך אותו לניקוי קל.

חדר אמבטיה ללא תפר עם Beton Cire

חדר אמבטיה יוקרתי ללא מפרקים עם נישות אמבטיה מאחור עם מקלחות מודרניות ליד המטבח

חומר זה נוצר באמצעות טיח דק כבול מלט בעל מראה בטון חשוף. אתה יכול למרוח שכבה דקה שלה על קירות חדר האמבטיה שלך וגם לאטום אותה כראוי כדי להפוך אותה לעמידה במים. עם זאת, סוג זה של חיפוי קירות צריך להיעשות על ידי איש מקצוע כדי להימנע מתוצאות לא רצויות. ניתן לצבוע את Beton Cire בעזרת פיגמנטים שונים.

אפור-קיר-חיפוי-עשוי-בטון-גג-לחדר אמבטיה-מעוצב-מינימליסטי-עם-שירותים

חווה תחושת רווחה חדשה לגמרי ללא מפרקים עם משטחים דרוכים. צפו אותם בחומרים עמידים למים, עם נקבוביות פתוחים, נוחים לטיפול, אחידים או דמויי חיים שיכולים ליצור מידות נדיבות בחדר. כל אחד מהציפויים הללו הוא ייחודי ומעניק לבחירת הצבע והאישיות שלך ערך הוליסטי.