חדר אמבטיה מודרני מראה אמבטיה מלבנית אור מראה עגול

בנוסף לכיור, מקלחת ושירותים, המראה היא גם חלק מציוד האמבטיה הבסיסי. מראה האמבטיה שימושית לא רק בשגרת היופי היומיומית, אלא משמשת גם כאלמנט דקורטיבי בחדר. מראות גדולות עדיין גורמות לחדר הרחצה להיראות גדול יותר, ואם התאורה נכונה גם בהירה יותר. מכיוון שמבחר המראות לאמבטיה הוא נרחב מאוד, קל לאבד את עקבותיהם. לכן אספנו במאמר זה כמה עצות ורעיונות מעשיים שיעזרו לכם למצוא את מראה האמבטיה המתאימה לצרכים שלכם.

המראה היא חובה בחדר האמבטיה

צחצח שיניים בצד המראה בחדר האמבטיה עם תאורה לד

בין אם זה צחצוח שיניים, גילוח, עיצוב השיער או טיפול בפנים – מראה האמבטיה הפכה לחלק בלתי נפרד מחיי היומיום שלנו. מראה אמבטיה טובה צריכה להתאים לאזורים עם לחות גבוהה ולהתאים לעיצוב חדר האמבטיה. בעת בחירת צורת המראה, גם הטעם שלך משחק תפקיד חשוב. בין אם מלבני, סגלגל, עגול או בצורה יוצאת דופן, אתה בוחר את עיצוב המראה בחדר האמבטיה שלך בעצמך.

מראה אמבטיה עם תאורה

ריהוט חדר האמבטיה מראה אמבטיה עם תאורה מסביב

המראות מראות לנו בדיוק איך אנחנו נראים – בתנאי שהתאורה נכונה. יש בעצם שתי אפשרויות לתאורת מראה טובה בחדר האמבטיה: או שאתה קונה מראה אמבטיה שמצוידת בתאורה משולבת או שאתה משלב מראה רגילה עם כמה אורות חיצוניים..

תאורה במראה האמבטיה כתמים שקועים

אם החלטתם על מראה אמבטיה ללא תאורה, עליכם לשים לב לתאורה טובה לחדר. כתמים שקועים נמצאים בשימוש יותר ויותר בחדרי אמבטיה מודרניים מכיוון שהם מאירים את כל החדר מלמעלה ללא צללים. אם תאורת התקרה אינה מספיקה, תוכל לבחור בכמה פנסי קיר או מנורת מראה מיוחדת כתאורה נוספת.

עיצוב חדר אמבטיה מודרני תאורת מראה לאריחים כחולים

יהיה הרבה יותר קל ואלגנטי יותר לקנות מראה אמבטיה עם תאורה משולבת. זו תאורה אחורית שהיא לא רק פרקטית, אלא גם נראית דקורטיבית מאוד. בין אם מתאפרים או מגלחים, טכנולוגיית LED מספקת מספיק אור לכל המצבים. האור יכול להסתובב סביב כל המראה, או שניתן למקם אותו רק בצדדים. כדי מראה חדר האמבטיה שלך עם תאורת LED משתלב בצורה מושלמת בחדר האמבטיה, אתה יכול גם לשקול פתרון בהזמנה אישית.

מראות מחוממות לנוחות רבה יותר

טיפים לאפשרויות חימום מראה מראה בחדר האמבטיה

גם אם יש לכם תא מקלחת, זה נפוץ שמראה האמבטיה ערפלת לאחר המקלחת. כמובן שאפשר פשוט לנגב את הלחות ממשטח הזכוכית בעזרת מטלית, אבל זה לא תמיד עובד כמו כן ויכול להשאיר כתמים. אם אתה רוצה לפתור את הבעיה לצמיתות, אתה עושה את הבחירה הנכונה עם חימום מראה. מראה מחוממת כבר לא מתאדת לאחר המקלחת ובכך מאפשרת לך לקבל מבט צלול בכל עת.

ישנן שתי דרכים להשיג אחת מחמם מראה אמבטיה. אתה יכול גם להתאים סרט לחימום מראה או לבחור במראה עם חימום אינפרא אדום. הגרסה השנייה יקרה יותר, אך המשמעות היא שהחימום הנוסף בחדר האמבטיה מתבטל.

ציוד נוסף מעשי למראה בחדר האמבטיה

מראה אמבטיה ציוד נוסף מראה איפור קטנה

לנוחות אופטימלית בחדר האמבטיה, ניתן לשלב את מראה האמבטיה עם אביזרים אחרים כציוד נוסף. בדרך זו תוכל להתאים את המתקן לצרכים האישיים שלך. לדוגמה, אם אתה עושה את שגרת היופי היומית שלך בחדר האמבטיה, מראה מגדילה קטנה תהיה מאוד שימושית. ניתן להתקין אותו ליד המראה הגדולה ואינו תופס כמעט מקום.

ציוד נוסף שקע מתג מראה

לעתים קרובות אין או מעט שקעים זמינים בחדר האמבטיה. אבל לפעמים אתה צריך שקע באזור הכביסה כדי להפעיל את מברשת השיניים החשמלית או מכשיר אחר. בשלב זה, מראות עם שקעי חשמל מציעים פתרון חכם לשירותים. ליתר ביטחון, השקעים בחדר האמבטיה צריכים להיות בעלי מגן התזה מתאים.