חסוך אנרגיה מייבש-מייבש כביסה-מייבש משאבת חום-קנה

חדר האמבטיה הוא מקום מעוצב אטרקטיבי של מנוחה ומנוחה ביותר ויותר משקי בית. גרמנים רבים רוצים בחדר זה חומרים מודרניים ואיכותיים ומעריכים ריהוט אמבטיה בר קיימא. זה חל גם על המכשירים האלקטרוניים. השקעה במוצרים באיכות גבוהה משתלמת. מכונות כביסה ומייבשים ידידותיים לסביבה וחדשניים חוסכים כסף והרבה בעיות בטווח הארוך. הם גם עמידים יותר ממכשירים זולים. הם מבטיחים שמשתמשים במים באופן בר קיימא מבלי שמשתמשים יצטרכו לסבול מאיכות כביסה ירודה. בעתיד, מכשירי הכביסה אף יבטיחו כי חדר הרחצה יתאים את עצמו לצרכיו האישיים של המשתמש וכי ניתן לשלוט במכונות מרחוק. במאמר של היום תוכלו לגלות כיצד תוכלו לחסוך באנרגיה באמצעות מייבשים.

חסוך הרבה אנרגיה עם מייבש הכביסה המתאים

חסוך מייבש אנרגיה-מכונת כביסה-חדר אמבטיה-מחסנית-מחבוא

בנוסף למכונות כביסה מודרניות בהייטק, בעיקר מייבשי כביסה חוסכים אנרגיה. מֵעַל לשליש מהגרמנים יש מייבש בבית. עם זאת, רבים מהם משתמשים במכשיר הצורך יותר מדי חשמל. מייבשי כביסה יכולים להשתמש בעד 10 אחוזים מכלל האנרגיה. הומרה בעלויות חשמל בסביבות 70 יורו לשנה.

מייבש הכביסה הנכון, כגון מייבש משאבות החום, יכול לעזור. למרות שהוא מעט יקר יותר ממייבש אוויר מעובה או פליטה, הוא משתלם לטווח הארוך, שכן הוא בעל צריכת חשמל נמוכה ומפחית משמעותית את הצריכה הכוללת במשק הבית. יש לו ערך צריכה של סביב 1.5 עד 2 קוט”ש למחזור ייבוש.

יש רשימה של מייבשי הכביסה הטובים ביותר בפורטל אינטרנט עצמאי. הם היו נבדק בהרחבה על ידי מגזין צרכנות זה ודורג. שם, קונים יכולים להשוות הצעות ודגמים שונים זה לזה ולברר אודות ידידותיות למשתמש ותוכניות הכביסה השונות.

מהו מייבש משאבת חום?

חסוך מייבש אנרגיה-מכונת כביסה-מוערמת באמבטיה

מייבש משאבת החום הוא מכשיר המחובר למשאבת חום והופך את הכביסה פנימה. האוויר החם מהמשאבה זורם דרך חורים קטנים רבים בתוף ומייבש את הכביסה. המייבש סופג את הלחות שהכביסה מאבדת בתהליך ומעביר אותה אל משאבת החום. שם אדי המים מתעבים, נאספים ומתקררים. האנרגיה התרמית נשמרת בתהליך. במהלך מחזור הייבוש הבא, המכונה משתמשת באנרגיה שנאספה כדי לחמם את האוויר המצונן במשאבת החום. כדי שתוכל להוסיף אוויר חם לכביסה שוב. המייבש רק מאבד מעט אנרגיה ואין צורך בגוף חימום אלקטרוני.

יעילות האנרגיה של מייבש משאבת החום טובה. יש להם כיתות יעילות A + עד A +++ ומספקים חיסכון שנתי של עד 50 אחוזים. ב- Stiftung Warentest, תוצאות הבדיקה של המכשירים הקיימים בשוק היו חיוביים.

מה צריך לחפש בעת רכישת מייבש?

חיסכון באנרגיה כביסה-מייבש-קניית-עצות-בחירה

בעת רכישה, הצרכנים צריכים קודם כל לשים לב למחלקת התייעלות האנרגטית ולבחור במכשיר בעל לפחות סוג A +. צריכת האנרגיה לכל מחזור ייבוש היא גם פרמטר חשוב. למרות אותה רמת יעילות אנרגטית, הדגמים הבודדים יכולים להיות בעלי צריכת חשמל שונה. אולם עם המייבש הנכון, משתמשים משלמים עד 100 יורו פחות בחשמל בשנה.

מייבשי משאבות חום הנשלטים על ידי לחות עם בקרת זמן הם חסכוניים יותר ממכשירים שמייבשים יתר על המידה. יתר על כן, היכולת היא נקודה חשובה. למייבש צריך להיות קיבולת זהה למכונת הכביסה במשק הבית, כך שכל הכביסה מתאימה לתוכו.

מכשירים משולבים שיכולים לשטוף ולייבש אינם מומלצים. הם צורכים הרבה יותר חשמל משני המכשירים, בשימוש בנפרד, יחד. בנוסף למייבשי משאבות החום, מייבשי אוויר פליטה המחוממים בגז הם חלופה חסכונית, הם גם עולים פחות כסף.

מֵידָע: מאז יוני 2013, יש לסמן מייבשי כביסה חדשים בתווית האנרגיה ולציין את צריכת החשמל השנתית, הקיבולת, הנפח ומשך התוכנית הסטנדרטית..

חסוך כסף ואנרגיה בעת ייבוש כביסה

חסוך אנרגיה עם בגדים מעובים-מייבשים-טעונים-יבשים

ארבעה קילוגרם של כביסה נדרשים במשקי בית גרמניים לאדם ושטף ויבש מדי שבוע. עד 330 מיליון קוב מים ומעל 6 מיליארד קילוואט שעות חשמל הולכים לאיבוד בתהליך.

משתמשים בעלי כוון בר קיימא יכולים לחסוך עוד יותר כסף ואנרגיה בעזרת מייבש משאבות חום אם הם מכניסים כביסה עם לחות נמוכה שארית, כלומר אם מכונת הכביסה הסתובבה כמו שצריך לפני כן. ניתן לייבש כביסה שצריך לגהץ לאחר מכן באמצעות תוכנית חסכון. אחרי הכל, זה לא צריך להיות יבש בארון. חשוב שהמייבש טעון במלואו. דרישת האנרגיה עולה כאשר המכשיר מלא רק בחצי.

בשימוש קבוע, על הצרכנים לנקות את מסנן המוך ומסנן האוויר. אם הם מלוכלכים מדי, זמן הייבוש יהיה ארוך יותר. אם אתה שם את המייבש בחדר האמבטיה, אתה יכול לנצל את חום הפסולת ולחסוך עלויות חימום. בקיץ ובימים בהם הכביסה יכולה להתייבש באוויר, המכשיר לא אמור לפעול. אם מייבש הכביסה שבור, ניתן להיפטר ממנו כראוי במרכז המיחזור.

מכונת כביסה-מייבש-מכונת כביסה-אחד על גבי זה מובנית ארונית-חדר אמבטיה-מקלחת