חדר כביסה מודרני-מכונת כביסה-מייבש-אחד ליד השני

בדירות או בבתים רבים, חדר הכביסה הוא חדר די דל ומרוהט בפועל. מכונת הכביסה והמייבש נמצאים לרוב במטבח, בחדר האמבטיה או במרתף. בדרך כלל יש מעט אור כאן, במיוחד בקומה התחתונה, ובכלל חדר הכביסה נראה יותר כמו מקום שומם. אבל זה לא חייב להישאר כך, כי יש הרבה רעיונות כיצד ניתן להפוך חדר פשוט לחדר כביסה מודרני ופונקציונלי..

בין אם חדש או שיפוץ: תכנון חדר הכביסה חשוב

ריהוט חדר הכביסה-שטח אחסון-אריחי רצפה-דפוס בז '

זה לא משנה אם החדר אמור להיות מרוהט או משופץ, כי בחדר הכביסה תכנון טוב ומבוסס על הצרכים הוא הכל והכל. ככלל, זה מתחיל בעיצוב הרצפה. תמיד יש לצפות שמכונת כביסה עלולה לאבד מים בשלב כלשהו. לכן יש להימנע מחיפויי רצפה רגישים. מכונת הכביסה או המייבש יכולים גם לזוז. הדבר יכול להוביל לשריטות, אותן ניתן להימנע על ידי בחירת הריצוף הנכון. רצפות עשויות אריחים או בטון עמיד למים מתאימות לחדר הכביסה. יתר על כן, עיצוב נעים ויזואלית מציע הנחת PVC או לינוליאום. ניתן לשלב גם את החומרים בצורה מודרנית במיוחד. זה יוצר שילוב נחמד של סגנונות על הרצפה, מה שנותן לחדר נגיעה נעימה. לדוגמה, אריחים לא חייבים להיות מונוטוניים בלבן, אלא יכולים להיות מונחים גם בזווית או בתבנית. בחירת האריחים המודגשים בצבע היא אידיאלית לשם כך. עם זאת, ככל שהחדר קטן יותר, כך עליך לשחק פחות עם דפוסים, מכיוון שהכל יכול להפוך במהירות למדהים. עדיף לשים כאן מבטא מיומן.

שיהיה אור: חדר הכביסה המואר והידידותי

עיצוב חדר כביסה-ריהוט-ארונות-סלים

לאור משחק תפקיד חשוב בחדר הכביסה. כי אם אתה לא רק רוצה לכבס ולייבש את הכביסה שלך כאן, אלא גם אולי לגהץ אותה, אתה אמור להרגיש בנוח בחדר. כתמים בתקרה ומנורות על הקירות יכולים לספק תאורה מתאימה ואווירה נעימה. אם אתה רוצה להקים מדפים או ארון בחדר הכביסה, אתה יכול גם להשתמש בנקודות כדי ליצור אפקט נהדר ומודרני. עכשיו הרצפה מונחת, האור הותקן, אבל הקירות עדיין נראים איכשהו חשופים? אין בעיה, כי חדר נראה הרבה יותר ידידותי ומושך יותר עם מעט צבע. תערובת צבעים של תכלת ולבן או גוונים ורדים וירוקים יכולה ליצור מראה אופטימי בחדר הרחצה. טפטים פחות מומלצים כאן, מכיוון שהלחות בחדר יכולה לנתק אותם במהירות מהקיר. אם אתה עדיין רוצה אפקט מיוחד, אתה יכול גם לקשט קיר בתמונה בפורמט גדול.

חדר כביסה יכול להיראות ממש מודרני אם פריסת החדר נכונה

כביסה-מטבח-תכנית-מייבש-זה לצד זה-בנייה

מקור תמונה: Pixabay.com © ErikaWittlieb (CCO Public Domain)

דלתות הזזה הן גם מעשיות ביותר. אלה זמינים גם מודפסים ולכן יכולים לשמש גם כמפרידי חדרים. לדוגמה, ניתן לחבר מדפים מאחורי דלת ההזזה כדי להכיל חומרי ניקוי ומרכך כביסה או קרש גיהוץ וסוס בגדים. ניתן להתקין כאן גם ספוטים לתקרה, המבטיחים תנאי תאורה טובים, אפילו בארון, מאחורי דלת ההזזה.

תכנון חכם של שטח אחסון ושימוש אידיאלי

כביסה-מטבח-אחסון-מקום-נשלף-סל-כביסה-לבן

גם בחדרי כביסה קטנים ניתן לתכנן היטב את שטח האחסון, כך שיהיה כאן מספיק מקום לקיפול כביסה, הנחת סל כביסה ופריטים נוספים. לדוגמה, ניתן לחבר בקלות קרש גיהוץ לקיר בעזרת שני ווים. כאשר הוא אינו בשימוש, ניתן לתלות אותו על הקיר כדי לחסוך מקום. שולחן מצעים הוא גם פרקטי. אם יש מעט מקום, ניתן להרכיב אותו כך שניתן פשוט לקפל אותו. אז הוא לא מפריע. מבחינה פונקציונלית, היא יכולה לשמש גם כדלת על ידי התקנתה מול מדף. יש הרבה מקום אחסון מאחורי שולחן המצעים שניתן להשתמש בו כנדרש.

ציוד נוסף בחדר הכביסה

חדר רחצה-אחסון-אחסון-סלים-מדפים

אילו רהיטים משולבים בחדר הכביסה תלוי בטעם האישי. שילוב של ריהוט עץ ויחידות מטבח הוכיח את עצמו, בין היתר. יחידות המטבח משמשות בעיקר כמדף פונקציונלי ואחסון באחד. ארון פרקטי בו ניתן להתקין את מכונת הכביסה ומייבש הכביסה חוסך מקום ומציע הרבה מקום. בתוך ה הקמת חדר הכביסה אתה יכול לבחור באופן חופשי מה שימושי ומה שאתה אוהב. שילוב של מכונת כביסה ומייבש בחדר הכביסה מומלץ גם אם העבודה אמורה להתבצע במקום אחד. אגב, מייבשי בגדים הם לעתים קרובות זוללי כוח אמיתיים. אבל יש גם מכשירים חסכוניים בשוק. בעת רכישת המכשיר יש לבחור אותו כך שגודלו ותפקודו יתאימו באופן מושלם לדרישות האישיות ויעמדו בדרישות משק הבית. מכשיר חסכוני שנבחר קטן מדי יכול גם להוביל במהירות לעלויות גבוהות יותר מכיוון שהוא בפעולה רציפה. לקבלת סקירה כללית, מומלץ להציץ בבדיקת מכשירי חשמל ביתיים למייבשי כביסה. המכשירים שנבדקו יכולים לתת רושם, איזה דגם מתאים למשק הבית.

מכונת הכביסה נמצאת כמעט בכל בית כיום

כביסה-מטבח-תכנית-כביסה-מכונת-מקום-מובנה-מייבש

מקור תמונה: Pixabay.com © moerschy (CCO Public Domain)

מכשירים מובנים יכולים לחסוך מקום ולגרום לחדר להראות מסודר מאוד. אז אם אתה רוצה להקים חדר כביסה בחלל סגור, ייתכן שתתייעץ לך מאוד עם מכשירים כאלה. אם רצוי להתקין את המכשירים, יש לוודא גם שהם מתאימים להתקנה. יש גם אפשרות לבנות מכונת כביסה ומייבש אחד על השני. גם כאן ישנם דגמים מיוחדים המאפשרים זאת.

קיץ וחורף: לחדר כביסה יתרונות רבים

הכנת הכל במקום אחד, כביסה וייבוש כביסה וחדר נחמד באווירה אופנתית וציוד מודרני הוא יתרון גדול. אם אתה לא רוצה או לא יכול לייבש את הכביסה שלך בחוץ בקיץ, אתה יכול להשתמש בחדר הזה כל השנה. לכן, חלל פנים יפהפה המשלב את הטעם שלכם עם אלמנטים פרקטיים הוא הבחירה הטובה ביותר. למטבחי כביסה יש מסורת ארוכה והם יותר מסתם שטח עבודה כיום. הם משלבים מודרניות עם משק בית וכך מציעים ערך מוסף איכותי.