מודרני-אחסון-שטח-רעיונות-אמבטיה

כולם רוצים חדר אמבטיה מסוגנן ומודרני – אנו מציעים לכם עיצוב חדר אמבטיה – רעיונות לאחסון שקל לחקות ויש להם יישום מעשי מאוד. הדבר המיוחד בחדר האמבטיה הוא שהרבה דברים צריכים למצוא שם מקום. אז כדי למצוא את המקום הנכון להכל, עליך לארגן שטח אחסון. ריכזנו במאמר זה כמה רעיונות פשוטים שיצליחו להחליף את הארונות ויוכלו להיות מועילים מאוד, במיוחד בחדרי אמבטיה קטנים..

עיצוב חדר אמבטיה לשטח אחסון – רעיונות שימושיים

ארון בסיס לאחסון חלל אחסון עיצוב אלגנטי

אתה צריך להיות הראשון עיצוב חדר אמבטיה התארגן עם מספיק מקום אחסון כך שארונית בסיס, מדפים או קופסאות פשוטות יהיו בעלות תוכן מסוים. יש לנצל את החלל הפנוי מתחת לכיור בהתאם – מצד אחד, מגבות, חומרי ניקוי או פריטים חשובים אחרים מאוחסנים שם, ומצד שני, יש יותר מקום פנוי לתנועה. כל מה שנותר לאחר מכן ניתן לחלק לקבוצות, ואז הדבר הטוב ביותר לעשות הוא לסמן את הקופסאות כך שהחדר ייראה מאורגן ומסוגנן יותר. אם אתה רוצה לארגן את חדר האמבטיה שלך, השאר חלק מהחדר ריק לחלוטין כדי שהחדר ייראה גדול יותר.

עיצוב חדר אמבטיה לחלל אחסון כקישוט

עיצוב חדר אמבטיה עלוב

תחשוב איזה צבע אתה רוצה בשבילך עיצוב חדר אמבטיה וה  רוצה לבחור שטח אחסון. אם המדפים צבעוניים ומושכים את תשומת הלב של כולם, עדיף לבחור רקע רגיל. ניגודים טובים בחדר האמבטיה יוצרים מתח ואתה יכול לשים קופסאות אור על משטח כהה יותר, או להיפך, כך תוכל למצוא את הדברים שלך ביתר קלות. אם כל הארונות נראים אותו הדבר, תוכל לסמן אותם כך שניתן יהיה למצוא הכל מהר יותר. אם עדיין נותרו דברים לאחסן, אתה יכול לסדר אותם – אולי אתה לא בהכרח צריך הכל בחדר האמבטיה ויכול למצוא מקום מתאים אחר? שולחן האיפור יכול לאחסן איפור, מסרק ושמנת. תוכלו גם להחזיק מגבות בארון בחדר השינה, ולהשאיר רק את הדברים החשובים ביותר הנמצאים בשימוש כיום לחדר האמבטיה.

מדפים פתוחים מעניינים

מודרני-אמבטיה-מדפים פתוחים

ארון מעשי מובנה בחדר הרחצה

חדר אמבטיה מובנה מעשי לארון

חדר אמבטיה מינימליסטי לבן

עיצוב חדר אמבטיה מינימליסטי לבן

עיצוב אמבטיה ירוק וינטאג ‘

טרי-וינטג '-אמבטיה-ריהוט-ירוק

רעיון לעיצוב חדר אמבטיה

אלגנטי-חדר אמבטיה-עיצוב-רעיונות-שטח אחסון

חדר אמבטיה אלגנטי לבן

שטח אחסון אלגנטי-לבן-כחול-חדר אמבטיה

רעיון מעניין לארגון שטח אחסון

קולב וינטאג '-אמבטיה-בנה אותו בעצמך