חדר אמבטיה-ריהוט-שיש-קוריאן-אבן טבעית-אופטיקה-אריחי זיגוג

ידוע כי חדר האמבטיה הוא המקום האינטימי ביותר בבית, מקום להרפיה, הרפיה וזמן לבד. השירותים עדינים עוד יותר בהיבט זה. זה לא קורה לעתים קרובות, אנו דנים באביזרי אמבטיה או אמבטיות וכיורים. אפילו לעתים רחוקות יותר מעל קערת האסלה. ציביליזציות קדומות התייחסו להיבט זה בכבוד, כפי שמראה ידע מדעי אודות מערכות סניטריות עתיקות. השאלה צריכה כעת להיראות בעינינו חסרת משמעות, אין להתעלם ממנה בעידן המודרני.

פרטיות-בחדר-אמבטיה-מקלחת-תא-זכוכית חלבית-מחיצה-רעיונות-קיר-מודרני-אמבטיה

ישנם מספר דברים שכדאי לקחת בחשבון בעת ​​עיצוב חדר אמבטיה מלא עם שירותים. ההפרדה של אזור השירותים משאר חדרי האמבטיה ו פרטיות חדר אמבטיה אמורות להיות כמה מהשאלות הראשונות שאתה צריך לפתור. קירות מחיצה מגיעים בצורות וחומרים שונים, מלוחות בעלי נוכחות חזקה ועד אלמנטים עדינים. זכור, אם אינך רוצה לרהט את חדר האמבטיה שלך בפאר, תוך שימת לב לפרטים הקטנים, אז תן לשירותים להיות מקום סניטרי בלבד, ללא שמץ של אסתטיקה.?

להגן על הפרטיות בחדר האמבטיה עם שירותים עם קירות מחיצה

פרטיות-בחדר-אמבטיה-הזזה-דלת-פנים-קירות-מונחים-עם אריחים

כדי ליצור הפרדה מרחבית ברורה בין חדר השירותים לשאר חדר האמבטיה, ניתן להשתמש במחיצות או בדלתות הזזה. דלת זו בתמונה מחליקה על פס אופקי מעל הכניסה. דלתות הזזה הן כעת הבחירה המועדפת, בעבר השתמשו בווילונות מאולתרים.

אלמנט מפריד עשוי זכוכית חלבית

פרטיות-בחדר-אמבטיה-מאט-זכוכית-מקלחת-מחיצה-שירותים-מתכת

דלת זכוכית מתאימה מאוד כאן. בין אם זה זכוכית מגורענת או חלבית או אפילו זכוכית עם יישומים, זה עושה רושם נקי ומעניק לחדר האמבטיה שלך תחושה חופשית.

פרטיות-בחדר-אמבטיה-זכוכית-כפור-אפקט-קישוט-עם-בקבוקים

כמה פתרונות מציעים הפרדה מרחבית כך שלא ישכחו שהחדר מחולק למעשה לשני אזורים מבודדים.

השתמש באלמנטים דקורטיביים כדי להבטיח פרטיות בחדר האמבטיה

פרטיות-בחדר-אמבטיה-עם-שירותים-לבן-מחיצות-עיצוב

המחיצה הזו עם מדפים וגזרות ממש מקושטת. זה בדיוק האביזר הנכון אם אתה לא רוצה לראות את קערת האסלה ברגע שאתה נכנס לשירותים.

שימו לב למנורת הקיר שמעל להבל, איזו אווירה נעימה היא יוצרת בחדר הזה!

פרטיות-בחדר-אמבטיה-פרטיות-נמוכה-מסך-אריחי קיר-לבן

פתרון די פופולרי לתחום המרחבי של האסלה קשור לגובה האסלה. אז האסלה מופרדת רשמית רק באמצעות מעקה. ממוקם בפינה של חדר הרחצה, אך ניתן לשלב אותו בקלות בתוכנית הריהוט של החדר.

פרטיות-בחדר-אמבטיה-עם-טואלט-עיצוב-טפטים

כאן אזור כיור ושירותים מרוהט באהבה עם טפט בהיר בעיצוב עדין ויצירת אלמנטים אמנותיים להירגע..

פרטיות-בחדר-אמבטיה-אחסון-ריהוט-ארון-מתחת לשולחן הכיור

אם יש לך מספיק מקום לחדר אמבטיה ושירותים, כדאי שתשקול להוסיף גם כמה צמחים לתוכנית העיצוב שם. קצת ירוק לעולם לא יכול להזיק לאף אחד, להיפך, הוא עוזר להקל על מתח פסיכולוגי ומתח. משטחי עץ מוסיפים נופך של טבע לחדר הרחצה שלך, בעוד אריחי פסיפס הם בחירה פופולרית מאוד שם, הם נותנים נופך של הכשר המזרחי והאקזוטי..

אחרון חביב, אנו רוצים להפנות את תשומת ליבנו לבחירת קערת האסלה.

הדרך היחידה שחדר שירותים יכול להרגיש קר וראשוני היא להתייחס אליו ככזה. בנוסף לניקיון, יש גם את המגע המוכר ותשומת הלב לפרטים המבדילים את השירותים שלך בבית מכל ציבורי. אם אתה כבר לא אוהב את הצורות הקלאסיות של קערת האסלה, תסתכל על העיצובים המודרניים המינימליסטיים. הם הופכים קערת אסלה לחפץ פולחן. צורות יסוד פוריסטיות – קוביות, צילינדרים, חצי הכדור הלבן ללא רבב, עשויות מרקם אבן או נירוסטה, שפשוט לא ישאירו אותך אדיש.!

פרטיות-בחדר-אמבטיה-עיצוב-פסיפס-אריחי-אסלה-עיצוב-עיצוב

פרטיות-בחדר-האמבטיה-רעיונות-להפרדת-שירותים-ארון כיור

פרטיות-בחדר-אמבטיה-להגן-קיר-תפאורה-זהב-כסף-אפקטים-פסיפסים

גרסאות-פרטיות-בחדר-אמבטיה-להגן-דלתות הזזה-אמבטיה עומדת חופשי

תמונות באמצעות: דקואיסט