מודרני-כיור-כיור-עיצוב-ציוד-לחדר אמבטיה

יש מגמה חזקה בעשורים האחרונים. מדובר בעיצובים חדשים לכיורים. בניגוד לכיורים הקטנים של המאות האחרונות, הכיורים החדשים מכפילים את שטח המדף ואפשרויות האחסון. כמובן שלרוב הדבר מוביל לניצול גדול יותר של החלל, כלומר יותר מקום תופס וזה יכול לגרום לחדר אמבטיה להיראות קטן יותר, במיוחד במקרים בהם חדר האמבטיה הוא באופן עקרוני קטן יחסית. אם אתה רק רוצה לשנות את מראה חדר האמבטיה שלך ולתת לו תחושה פתוחה ורעננה יותר, אז המשך לקרוא, יש לנו כמה רעיונות נהדרים עבורך! היום אנו רוצים להביא לכם כמה עיצובים פשוטים אך אלגנטיים של כיור הדום!

כיור הדום תופס מעט מקום

חדר אמבטיה-קיר-עיצוב-טפט-דפוס-כיור-עומד

זה שבחרת בכיור לדום לא אומר שאתה צריך לוותר על כל שטח הדלפק שלך. ישנם כיורים רבים בעיצוב זה עם מספיק מקום לסבון נוזלי או סבון ידיים, לאגרטל קטן או מעמד למברשות שיניים. זה באמת כל מה שאתה צריך שם, לא? אם זה מה שאתה צריך, אז חדר האמבטיה שלך עשוי להיות עמוס וכדאי שתשקיע בארונות, מדפים או בית מרקחת במלאי..

הדום שוקע לו ולה

חדר אמבטיה-רצפת אריחים-מראה-תאורה-כיור-עומד

אין מצב שאתה צריך להיפטר מהכיור הכפול שלך אם יש לך כזה. להיפך, זה תענוג לקבל כיור “שלו” ו”היא “ועדיין לחלוק חדר אמבטיה יחד. עמודים כפולים יוצרים גם עיצובים מעניינים. בנוסף, מדף קטן כשטח אחסון נוסף יהיה הפתרון המושלם לחלל.

קרמיקה לאמבטיה בעיצוב אלגנטי

מודרני-אמבטיה-ירוק-קיר-צבע-כיור-כיור-לבן

כיורים לדום או לדום הם אידיאליים לחדרי אמבטיה בהם אין צורך בשטח אחסון. הם גם תוספת מועילה לחדרים אומנותיים כאשר אתה אחראי על אינסטלציה.

היתרון הגדול של כיורי הדום הוא בכך שהם נותנים לך גמישות בבחירת העיצוב שלך. החל מכיורים מודרניים מאוד, גליליים בעיצוב אבן עכשווי ועד אגן ידידותי לילדים וצבעוני ועד אפשרויות זכוכית מעוטרות וצבעוניות. כיור לדום לא רק יגרום לחלל הרחצה שלכם להיראות רחב יותר, הוא יוסיף הרבה אופי וקסם לחדר האמבטיה שלכם.

כיור על טור

כיור-כיור-לבן-מודרני-ברז-בהשראה-מזרחית-בהשראה

טור יהירות בפנים סקנדינבי

עיצוב סקנדינבי-עיצוב-קירות-עץ-חדר רחצה בהיר-כיור-לבן

כיור עם עמוד ומדף

חדר אמבטיה-תריסי חלון-כיור-כיור-עיצוב-לבן

צורה קלאסית של כיור לדום

כיור-כיור-עיצוב-כחול-לבן-אמבטיה-תליון

ציוד אמבטיה נצחי

כיור-כיור-עיצוב-מודרני-עיצובים-רעיונות-חיים

ברז במראה זהב

קרמיקה-כיור-כיור-ברז-זהב-אופטי-אמבטיה-רעיונות

כיור הדום – אידיאלי לחדרי אמבטיה קטנים

קטן-חדר אמבטיה-משופע-גג-רעיונות-קירות לבנים-כיור עץ

חדר אמבטיה בהשראת הים התיכון-כיור-בסיס-קרמיקה

רעיונות לדום-כיור-חופשי-מראה-מסגרת-עץ-חדר אמבטיה

כיור-כיור-עם-כיור-לבן-חדר אמבטיה-רעיונות-עיצוב מודרני

מגורים-רעיונות-אמבטיה-קיר-עץ-וינטאג '-אופטיקה-כיור