סט לריהוט אמבטיה-כיור מראה-ווי מגבת

“Graff” בשיתוף עם סטודיו לומברדו נספולי ונוברה יצרו אחד חדש סט לריהוט אמבטיה. הוא מורכב מכיור מרובע, מגירה, מעקה מגבות, מראה ומדף מתכווננים, ואין לו שום קשר למעשה עם מערכות ריהוט אמבטיה מסורתיות על הקיר עם כיורים ומגירות מובנים. “דרסאז ‘” עומד בפני עצמו ומרתק בעיצובו האלגנטי והמצומצם.

“דרסאז ‘” של גראף מציב טרנדים חדשים

סט רהיטי אמבטיה של דרסאז 'משולב כיור כיור-GRAFF-Studio

“דרסאז ‘” הוא פתרון האמבטיה הקומפקטי ביותר במגוון הרחב של גרף. זֶה סט לריהוט אמבטיה מורכב מ- Corian® DuPont ™ ואגוז קנלטו תרמו, והוא ייחודי. הצללית האלגנטית והרזה והמראה האוונגרדי מעט הופכים אותה לציוד מועדף לחדרי אמבטיה מודרניים, אך הודות למידותיה הקומפקטיות, הדגם יתאים גם לחדר הרחצה הקטן ביותר. הקולקציה משלימה את האמבט העגול המקביל – הוא גם עומד בפני עצמו, עשוי מאותם חומרים ומצופה עץ אגוז מלא..

ריהוט חדש לחדר אמבטיה בצורה מעודנת

עיצוב אמבטיה עיצוב שולחן כיור-עץ אגוז חיפוי חיצוני Dressage-GRAFF

סט רהיטי אמבטיה “דרסאז ‘” הוא תמצית של טעם טוב – הוא לא רק ממלא את מטרתו, אלא גם את הדרישות האסתטיות המתוחכמות ביותר של הלקוחות. העיצוב דיסקרטי ויוקרתי מפתה, נעים לעין.

תחבושות מבטיחות נוחות לאורך זמן

ריהוט אמבטיה-שולחן כיור בעץ אגוז קנאל עצמאי

מאז הקמתו בשנת 1922 גרף חברה הקובעת את הטרנד בריהוט אמבטיה. גראף גאה במוניטין בינלאומי גבוה ועושה היסטוריה עם מוצרי האוונגרד שלה. כל הזמן מתוכננים סוגים חדשים של מערכות ואביזרי אמבטיה המשפיעים על אורח החיים המודרני. מטה החברה במילווקי, ארה”ב, ויש לה סניפים רבים באירופה. החזון המקורי לסגנון נצחי מאפיין את האוספים של גראף. החברה מייצגת ערכים אקולוגיים והומניטריים. השילוב של טכנולוגיות הייצור המודרניות ביותר והמסורת האירופית החזקה מביאות לעיצובים בהם צורה ואיכות הולכים יד ביד.

דרסז ‘אמבט עגול

אמבט דרסאז 'עם משענת חומרים מודרניים בצורת עגול

איזון הרמוני בין צורה לתפקוד 

סט רהיטי דרסאז 'גרף בעיצוב אמבטיה מעץ עץ אגוז

אמבטיה עם משענת גב

אמבטיה עגולה בעיצוב דרסאז 'עטוי עץ

מבפנים עשוי מ- Corian® DuPont מעוצב בחום

אמבט פלסטיק קוריאן עגול שטח אחסון חיפוי חיצוני מעץ מודרני