אמבטיה לחדר אמבטיה קטן עגול

האמבטיה היא חובה בחדר הרחצה המודרני וחדר הרחצה פשוט לא יכול להיות שלם בלי הרהיט הזה. אך האם ייתכן שתקבל אחד מודרני אמבטיה לחדר אמבטיה קטן מודאג? התשובה לשאלה זו היא – כן. בקרוב יתואר במאמר זה ויודגם בתמונות שונות כיצד האמבטיה המודרנית מתאימה ביותר לחדר אמבטיה קטן.

קריטריוני בחירה של האמבטיה המודרנית לחדרי אמבטיה קטנים

אמבטיה תא מקלחת אמבטיה קטן שחור לבן

הדבר החשוב ביותר אם אתה מודרני אמבטיה לחדר אמבטיה קטן בוחר, יש להעריך את צורת החדר בתוכנית האדריכלית של הדירה. זה יכול להיות מלבני, מרובע או, לעתים רחוקות מאוד, עגול חלקית. כל תוכנית מציגה חדרים בגדלים שונים, שבהם וריאנטים שונים לאמבטיה מודרנית מתאימים בהתאם.

חדר אמבטיה לחדרי אמבטיה קטנים

אמבטיה אמבטיה קטנה עם דלת

הדרך הטובה ביותר לחסוך מקום היא האמבטיה המרובעת. ובכל זאת מהשם מתברר שזה מודרני אמבטיה לחדר אמבטיה קטן ניתן להציב באחת הפינות שבהן הצד העגול פונה לשאר חדר הרחצה. זוהי בחירה מצוינת, אבל אם זו לא הצורה הנכונה עבורך, אל תהסס להשיג את האמבטיה המלבנית הקלאסית ולהניח אותה במקביל לקיר. אמבטיה מודרנית זו מתאימה ביותר לתכנית חדר מלבנית ויכולה להתאים ממש לאחד הצדדים הצרים של החדר.

האמבטיה המודרנית לחדרי אמבטיה קטנים – צורות

אמבטיה צורה מלבנית קטנה

יש גם מודרניות העומדות בפני עצמן אמבטיה לחדר אמבטיה קטן. אבל כדאי לוודא שהם לא גדולים מדי לחדר ושיש מספיק מקום סביב האמבטיה. קיימת בחירה בין האמבטיה העצמאית הקלאסית, האמבטיה העגולה או האמבטיה המודרנית בצורה יוצאת דופן. אל תהסס לעקוב אחר הטעם שלך ואל תשכח לקחת בחשבון את גודל חדר האמבטיה, כיוון שמדובר בשטח מוגבל.

אמבטיה עם דלת בצבע חום

אמבטיה קטנה חדר אמבטיה קטן באריחים חום

אופציה טובה מאוד נוספת הפופולרית במיוחד כרגע היא אמבטיה. יש לה דלת שבה אתה יכול להיכנס ולשבת ולהירגע במהלך האמבטיה. הרעיון של האמבטיה המודרנית למעשה דומה מאוד לאמבטיה הקלאסית, אך הוא חוסך הרבה יותר מקום. בסופו של דבר, אם לא אכפת לך לשבת באמבטיה ולא לשכב, המודרני הוא מודרני אמבטיה לחדר אמבטיה קטן הפתרון המושלם.

אמבטיה עם מגירות לחדר אמבטיה קטן

אמבטיה למגירות אמבטיה קטנות

אמבט קטן עם אזור אחסון   

אמבטיה לאזור אחסון קטן לאמבטיה

אמבטיה עצמאית עם עיטור פרחים

אמבטיה לקישוט פרחים עומד באמבטיה קטנה

אמבטיה קטנה בעלת צורה זוויתית

אמבט עיסוי זוויתי לאמבטיה קטנה

אמבטיה לחדר אמבטיה קטן בעיטור צבעוני

אמבטיה חדר אמבטיה קטן צבעוני

חדר אמבטיה עם תא מקלחת

אמבטיה לחדר אמבטיה קטן בתא מקלחת

אמבטיה לחדר אמבטיה קטן עם מוטיב עץ

אמבטיה לחדר אמבטיה קטן, מוטיב עץ

אמבט זוויתי עם דלת ומקלחת

אמבטיה למקלחת זוויתית קטנה באמבטיה

עוד 100 רעיונות לחדרי אמבטיה