אוסף פרחי כוח ואמבטיה מבית SICIS Art Factory

מפואר-פסיפס-אריחים-סיסי-חדר אמבטיה

הנוצץ וכמו תכשיטים, המומחיות של מפעל האמנות של SICIS היא אומנות עתיקה של ייצור פסיפס. אי אפשר להכחיש את מקוריות המוצר של חברה זו. סיסיס מייצר טווח נפלא של אריחי פסיפס מפוארים, שהופכים את הפנים למקום מדהים ומסתורי. אתר SICIS מתאר מגוון רחב של שימושים לאריחים שלו. אלה נעים בין חללי פנים לבית, בריכות שחייה מדהימות ועד מבני ציבור מהממים ברחבי העולם.

נושא פרחים

מפואר-פסיפס-אריחים-סיסי-חדר אמבטיה-פרחים

כדוגמה למקוריות ולהיקף זהr אריחי פסיפס מפוארים ומתוך מגוון הפרויקטים המרגשים והרחבים של ‘מפעל האמנות’, המיקוד כאן הוא כיצד אבני הפסיפס הנוצצות הנהדרות יכולות להפוך חלל יומיומי למשהו מלכותי וחיוך..

אריחי פסיפס מפוארים וקסומים הופכים את חדר האמבטיה

אמבטיה מפוארת-פסיפס-סיסי-כסף-אמבטיה

אריחי הזכוכית הנהדרים האלה מאוסף “Flower Power” של SICIS משיגים כמובן אפקט תיאטרלי. נראה כאן בסביבה מפוארת ומקורית במיוחד, סגנון המותג הטיפוסי של “ארט פקטורי” עטוף בחדר יחיד. הנה הקירות עם אריחי פסיפס מפוארים מעוטר, מסודר בדוגמת פרחים מסתחררת דרמטית. כל עיצוב הופך קירות ליצירות אמנות במקוריותם ובהשפעתם החזותית עוצרת הנשימה. הצבעים עשירים ויפים כמו העיצובים המצטיינים. אלה אריחי פסיפס מפוארים יעטוף אותך לגמרי בתחושת יופי ו”עולמיות אחרת “. כדי להתאים אישית את ערכת העיצוב שלך, בחר את הפרחים האהובים עליך כנושא המרכזי בפנים הפנטסטי החדש שלך ‘פרח כוח’. ניתן להדגיש יפה קירות בודדים כאשר חדר שלם הוא בעל חיפוי רב מדי לטעמך או לסגנון חדר האמבטיה שלך.

אריחי פסיפס מפוארים הופכים את האמבטיה שלכם למוקד

יוקרה-פסיפס-אריחים-נעלי אמבטיה סיסיס

SICIS Art Factory מציגה סדרות של אמבטיות סנסציוניות שאין כמותן. צורות האמבט הבסיסיות יוצאות דופן מספיק, ונעו בין משונה חיובית לפשוטה אלגנטית, אך פעם אחת עם אריחי פסיפס מפוארים מעוטרים, הם הופכים לאובייקטים בעלי יופי עז.

אמבטיה שחורה

אמבטיה מפוארת-פסיפס-אמבט סיסי-שחור

הסגנונות נובעים ממגוון השפעות היסטוריות ותרבותיות ומתאימים במיוחד להצגת פסיפסי הזכוכית לטובתם. אמבט מעוטר, שנבחר מקולקציית ההשראה, יכול לשמש בשילוב עיצובים של קירות כוח הפרחים או לא פחות שיגיע בתכנית דקורטיבית פשוטה יותר. תארו לעצמכם אמבטיה נוצצת בסגנון ‘דנבר’ המצוירת בחדר אמבטיה מינימליסטי פשוט. פנטסטי בהחלט!

מאת ג’אז

כחול וכסף

אמבטיה מפוארת-פסיפס-אמבט כחול-סיסי

כסף ולבן

אוסף מפואר-אריחי פסיפס-סיסי-אמבט

אדום ושחור

מפואר-פסיפס-אריחי-סיסי

כסף ושחור

אמבטיה מפוארת-פסיפס-סיסי-כסף-אמבטיה

פרחים אדומים

דנבר-מפוארת-פסיפס-אריחי-סיסיס-אמבט אדום

פרחים וטבע

חדרי אמבטיה מפוארים-פסיפס-סיסיס-פרח-כוח

נושא צדף

אמבטיה מפוארת-פסיפס-אריח-סיסי