אמבט יוקרה ומדרגות זכוכית פראיות

עד כאן האמרה הישנה “פחות זה יותר”. השיק הזה אמבטיות יוקרה עצמאיות כבר יודע על ברק וסגנון! אלגנטיות, יופי ונוחות מתחברים ליצירת עיצוב אמבט מודרני אך נצחי זה.

אמבטיות יוקרה עצמאיות מבית THG

אמבט קירות זכוכית זהב סגול בזבזני THG

אמבט היוקרה הראשון עשוי פלסטיק עמיד וקירות זכוכית שקופים במראה עדין. הראש והרגל של האמבטיה מתעקמים כלפי מעלה כמו חרטום של ספינה, כאשר הקשתות בכל קצה רמז עדין לאלגנטיות. לצבע הסגול ולקישוטי הזהב אין שום קשר למינימליזם, אך אל דאגה. קיימת גרסה קלאסית עדינה בלבן. אלה אמבטיות יוקרה עצמאיות זמינים עם מערכות הידרותרפיה אופציונליות, משענות ראש ותאורה.

אמבטיות יוקרה העומדות בפני עצמן – גרסה לבנה מינימליסטית מבית THG

קירות זכוכית מינימליסטיים מודרניים באמבטיה

זה אקזוטי, זה שובה לב, זה ערבסקי! אמבט חדש זה מ חממה הוא הרעיון של צמד העיצוב קתרין וברונו לפבר. על הגבול בין הבארוק למודרני, זה אמבט יוקרתי משלב אסתטיקה, פונקציה וטכנולוגיה באחד. לאמבטיה השחורה הקסומה יש צורה מרובעת ייחודית עם קישוטים אמנותיים. התאורה האחורית מאירה ומעטרת את חדר האמבטיה במגוון צבעים שיגרמו לחדר האמבטיה שלך לזרוח. שים את האמבטיה העומדת בפני עצמך באמצע חדר האמבטיה שלך, ותהיה במרכז תשומת הלב. הכיוריים הערבסקיים התואמים לא פחות מסוגננים, אך בקנה מידה קטן יותר.

ערבסקה עם תאורה סגולה

אמבט יוקרתי, LED סגול, שחור, עצמאי

כִּיוֹר

כיור ערבסקי מודרני עם תאורה אחורית

האוסף שלנו של אמבטיות יוקרה ממשיכה עם אמבט Marquise מבית THG. אמבטיות ארט דקו מעוצבות אלה עוצבו בהשראת תבנית ברנדו המפורסמת ומזכירות לנו את סגנון הטירה הצרפתי. החלק החיצוני הדרמטי שלו מעוטר בזרי דפנה מעוטרים ועיטורי זהב, כולם מיושמים בקפידה ביד. עם אמבט מפואר זה תרגישו כמו נסיך או נסיכה מפונקים כל יום.

אמבט אלקטרוני אמבטיה E מהעיצובים בטבע

אמבטיות יוקרה מגרסת נחושת בשטח פראי

ה אמבט אלקטרוני אמבטיה E מ עיצובים של שטח פראי מתרחץ בברק. האמבט זמין בגרסאות נחושת או נירוסטה ושניהם מציעים יופי יוצא דופן. כאשר מסתכלים על האמבטיה נראית כמו דלי עתידני עם ברק קסום. גרם מדרגות אלגנטי עשוי נירוסטה מחוררת מסביב לאמבטיה היוקרתית. נורות LED קטנות מוטמעות בקצה החיצוני של האמבט ומספקות מספיק אור. למערכת אפשרות מילוי, התרוקנות וניקיון אוטומטית המסירה לכלוך גם ממקומות שקשה להגיע אליהם. ל- Tub-E יש גם תנור חימום מובנה מתחת למושב המאפשר לך להתאים את טמפרטורת המים וליהנות מהאמבטיה המושלמת. עם תכנות בלחיצה אחת וקסם חינני, Tub-E מציעה מבט חדש על חדר האמבטיה שלך ותחושה חדשה לחווית הרחצה שלך..

גרסת נירוסטה

אמבט יוקרה גרסת נירוסטה פראית