ריהוט אמבטיה אמבטיה שחורה וכיור מודרני מבריק

ל- Splinter Works זכה להיט ענק באמבט ה”ערסל “שלהם, כעת הרחיבו Splinter Works את אוסף הייצור שלהם כך שיכלול מבנה עצמאי. אמבטיה וכיור שהובאו לשוק. אמבט זה מרשים בעיצובו המודרני. יש גם כיור קטן שיתאים לזה ובאותה צורה. שני המוצרים מושכים מיד את תשומת לבך בצורותיהם המשופעות בעדינות ובצבע האלגנטי שלהן שקשה לחקות. אם תסתכל מקרוב על המוצרים, בוודאי תרגיש תחושה שאין לעמוד בפניה גם לגעת בהם. האמבטיה וכיור עשויים סיבי פחמן מצופים לכה.

אמבטיה וכיור עם עיצוב מודרני

אמבטיה עצמאית וכיור חומר פחמן מבריק שחור

כאן אנו מבחינים כי פרטים רבים על אמבט “ערסל” של היצרן הידוע הזה שימשו מקור לדגם החדש הזה. הצורה המשובחת אך האופטימלית של “אמבט הערסל” הובילה לצורה העצמאית של הספינה החדשה ביותר, כלומר אמבט חדש עומד זה שניתן למקם בכל מקום בכל חדר בבית. העצמאות בעיצוב שני מוצרי האמבטיה החדשים, המורכבת מאמבטיה וכיור, היא הסיבה העיקרית לכך שפרויקטים אלה שונים כל כך מכל שאר אביזרי האמבטיה..

אמבטיה וכיור – בסיס האמבטיה עשוי מפחמן

עץ פרקט אמבט שחור עם בסיס קרבון

האמבטיה והכיור הם עבודת טכנולוגיה חדשה מבית Splinter Works. הם השתמשו בהישגיהם בעיקר בייצור מכוניות פורמולה 1; כעת הם הולכים בצורה מדויקת יותר ויוצרים את מוצרי האמבטיה שלהם. זה מדגיש את תשומת הלב שלהם לפרטים, זה מה שנדרש כאן כדי ליצור את העיצובים. חומר סיבי הפחמן ממנו עשויים האמבטיה והכיור הוא קל (האמבטיה שוקלת 14 ק”ג בלבד כשהיא ריקה), אך יחד עם זאת יציבה להפליא. הוא מציע נוחות ובטיחות לכל משתמש שרוצה להירגע באמבטיה כזו.

כיור עם אותה צורה כמו האמבטיה

עיצוב מודרני כיור מפצל עובד אמבטיה לבנה בסיס

עיצוב כיור לחדר הרחצה המודרני

עיצוב רעיון עיצוב כיור אמבטיה חימום מודרני

אבזור מודרני לאמבטיות וכיורים

אמבטיה אמבטיה ואביזרי כיור בסיס עיצוב פחמן

כיור פחמן על בסיס לבן

splinter works כיור לכה מבריק בגוון שחור פחמן

כיור הודות לתא הנוצץ המבריק במראה ייחודי

כיור עיצוב ריהוט אמבטיה מפחמן לבן

רעיון לחדר אמבטיה מבית Splinter Works – אמבטיה וכיור מחומר פחמן קל

אמבטיה וכיור עיצוב אור אור שחור

משקל האמבטיה 14 ק”ג בלבד

אמבטיה וכיור פחמן שחור אלגנטי

עיצוב מאת Splinter Works.