חזיתות הבית חשופות לתנאי אקלים שונים לאורך שנים. רוח, גשם ושלג כמו אור שמש משפיעים על החזית. זה יכול לשנות את מראה החזית. בנוסף, אצות או חזזיות, למשל, יכולות להיצמד לחזיתות. אם אתה רוצה לשמור על החזית שלך לאורך זמן, עליך להתייחס אליה בזהירות רבה ככל האפשר ולנקות אותה על ידי איש מקצוע מדי פעם..

ניקוי חזיתות 2021: אילו סוגי חזיתות יש בבניינים?

מה שנקרא חזיתות מטויחות שכיחות במיוחד. המשמעות היא שהקיר החיצוני של הבית עטוף למשל טיח מלט או טיח שרף סינטטי. ניתן לעצב את חזיתות הטיח בצבעים רבים. לדוגמה, לעתים קרובות משתמשים בצבעים לבנים או אפורים. ייתכן שיהיה צורך בצבעים או בעיצובים שונים בהתאם לאזור. חזיתות עם לבנים קלינקריות נפוצות מאוד גם (למשל על הריין התחתון או בצפון גרמניה). אלה מתגלים כעמידים ועמידים במיוחד. בתים שנבנו לפני 150 עד 200 שנה, למשל, עדיין יכולים להיות בעלי חזית לבנה שלמה.

• חזיתות עם טיח מלט או טיח שרף סינטטי

• חזיתות עם לבנים קלינקריות

• חזיתות עם צפחה טבעית

בארץ Bergisches, לעתים קרובות משמש צפחה טבעית לעיצוב חזיתות. זה שופע באזור ומגן מפני השפעות מזג האוויר החזקות לפעמים. אנשים רבים מכירים גם חיפוי צפחה למשל מחיפוי הארובה. הלוח עמיד ויחד עם זאת מוצר טבעי.

ניקוי חזיתות 2021: מהם היתרונות??

האם לנקות את קיר הבית אילו גרסאות קיימות

כל מי שיש לו חזית מנוקה באופן קבוע על ידי חברה מומחית, נהנה מכך שלדוגמה, הטיח או לבני הקלינק מחזיקות יותר זמן. יחד עם זאת, הבניין נראה הרבה יותר נקי ואטרקטיבי יותר. ניתן להסיר מזהמים שהדבקו בעבר בחזית באמצעות ניקוי. אנשי המקצוע כמו הצוות מ ניקוי חזיתות SteinRein הצליחו לבנות שנים של מומחיות בתחום זה. בעזרת ניקוי קבוע ויסודי החזיתות יכולות לשמור על צבען הרבה יותר. המשמעות היא שחזית צבועה בלבן ומטויח שומרת על צבעה הרבה יותר זמן ואין צורך לצבוע אותה מחדש..

כיצד עובד ניקיון החזית בפירוט??

ניקוי חזיתות 2021 סוגי חזיתות

מנקה בלחץ גבוה עם מים חמים משמש לחזית מטויחת קלאסית. החזית מנוקה בעדינות בעזרת זרבובית סילון שטוחה. ניקוי הגבס מתבצע מלמעלה למטה כך שהלכלוך יוכל לזרום כלפי מטה. יש לציין כי הניקוי חייב להתבצע באופן אחיד כך שהחזית תראה אחידה. אם אתה מכוון יותר מדי זמן לאותה נקודה עם סילון חזק מדי, אתה מסתכן בנזק לטיח. אמנם ניתן להסיר לכלוך קלאסי בקלות, אך בדרך כלל נדרשים חומרי ניקוי מיוחדים למשל כתמי פיח או הפקדות ירוקות. ישנם סוכנים ידידותיים יותר לסביבה שניתן להשתמש בהם ללא בעיות. לחברות המנקות את החזית באמצעות מנקה בלחץ גבוה יש בדרך כלל ציוד מקצועי. ניתן להגדיר את הלחץ בדיוק כך שניתן יהיה לנקות ללא בעיות. חומרי הניקוי שונים באופן משמעותי מציוד קלאסי של חנויות חומרה.

נקו חזית קלינקר והסירו לכלוך באופן מקצועי

  • לחץ מים גבוה יכול לסייע בניקוי החזית
  • מים חמים ממיסים את הלכלוך הרבה יותר טוב
  • ניתן להשתמש בקיטור עד 155 ° C על משטחים מתאימים
  • התזת חול היא שיטת ניקוי חלופית

נקו את חזית הקלינקר והסירו פיקדונות באופן מקצועי

חזית לבני קלינק היא חזית חזקה במיוחד הנמשכת בדרך כלל למעלה מ -100 שנים ללא בעיות. לעתים קרובות המפרקים בין האבנים מתפוררים וצריך להחליף אותם. אם אתה רוצה לקבל חזית קלינקר, אתה בדרך כלל צריך לחדש לחלוטין את המפרקים בשלב כלשהו. לאחר מכן, ניתן ליישם חומרי ניקוי, אשר מוסרים לאחר מכן במים ומבטיחים מראה רענן ובדרך כלל בהיר יותר לבית. ניקוי אבן באיטום ודיוס הוא חבילה שלמה ששווה במיוחד לחזיתות ישנות יותר.

תהליכי לחץ גבוה וטמפרטורות גבוהות משחררים את הלכלוך

ניקוי חזיתות 2021 נקו את חזית הגבס

ניתן לנקות את החזית בתהליכי מים בלחץ גבוה או בתהליכי מה שנקראים התזת חול. בשני ההליכים, העבודה צריכה להתבצע על ידי אנשי מקצוע בעלי ניסיון בתחום. אחרת החזית החיצונית עלולה להיפגע מהר מאוד. ישנן גם שיטות ניקוי אדים חמים. טמפרטורות של עד 155 מעלות צלזיוס ניתן להגיע כאן. חשוב להבהיר מראש האם המשטח יכול להתמודד עם הטמפרטורות של האדים החמים. בעת ניקוי במים, לעתים קרובות משתמשים בטמפרטורות גבוהות יותר, שכן לעתים קרובות ניתן להסיר את הלכלוך ביתר קלות.

בעזרת מצרפי מברשת, בדרך כלל ניתן לנקות את החזיתות היטב עם אספקת מים חמים. המשמעות היא שמברשות מסתובבות נודדות מעל לבני הקלינקר או החזית, שוטפות את הלכלוך מלמעלה למטה. ניתן להגדיר את בחירת ההליך הנכון יחד עם החברה המומחית.