בין אם מדובר בדירת עיר קטנה או בית כפרי כפרי – כולנו חולמים על בית משלנו. הבית שלנו הוא משהו מיוחד מאוד – מקום בו נישאר שנים רבות ואסוף רגעים נפלאים. בהתאם לסוג הבנייה, אורך החיים הצפוי של בית הוא בין 70 ל -100 שנים. כמו במגמות ריהוט ובכל התחומים האחרים, גם בשנה ישנן טרנדים שונים בכל הנוגע לבנייה. ורגע לפני תחילת השנה, עשינו את עצמנו חכמים וספרנו לכם לאן הולכת בניית בית חדשה ומה הטרנדים האחרונים לבניית בתים בשנת 2021.

טרנדים לבניית בתים 2021 בניית בתים ירוקים היא המגמה

ההחלטה באיזו אווירה אנו מרגישים הכי בנוח ואיזה סוג בנייה הכי מושך אותנו היא הנקודה החשובה ביותר ברכישת בית. אבל עדיין לא מזיק לברר על הטרנדים האחרונים. מכיוון שמרחב המחיה הופך להיות יותר ויותר נדיר ויקר, במיוחד בערים הגדולות, אין זה מפתיע שאדריכלים ובונים יסתמכו על פתרונות מעשיים יותר בשנה הקרובה. למרות שהבתים הזעירים הופכים פופולריים יותר ויותר באזורים עירוניים, יש להם שטח מוגבל ולכן הם מתאימים יותר ליחידים או לזוגות צעירים. אבל אם אתה מעדיף לגור תחת קורת גג אחת עם כל המשפחה או שיש לך כמה ילדים, אז יש אחד בניין דירות בדיוק בשבילך!

מגמות בניית בתים 2020: בנייה בת קיימא עדיין פופולרית מאוד

מערכת שמש לבית יתרונות מגמות בניית בתים 2021

קיימות ומודעות סביבתית הם צו היום – גם בכל הקשור לבנייה. כבר שנים רבות יותר ויותר אנשים בוחרים בבתים חסכוניים באנרגיה וזה גם לא ישתנה בשנת 2021. למעשה, עבור יותר מ -82% מהגרמנים, הגנת הסביבה ממלאת תפקיד מכריע בבניית הבית או בשיפוץ. חיי שירות ארוכים, שימוש בחומרי בניין ידידותיים לסביבה ויעילות אנרגטית גבוהה – אלו ההיבטים החשובים ביותר בבניית בת קיימא. חומרי בניין נחשבים ידידותיים לסביבה אם הם ניתנים למיחזור בקלות, עמידים ודלים במזהמים. התקנת מערכת סולארית, למשל, תהיה דרך מצוינת לייצר חשמל בעצמך ולחמם מים ובמקביל לעשות משהו טוב לטבע.

מגורים מודרניים: טרנדים לבניית בית חכם בשנת 2021

טרנדים לבניית בתים 2021 בית חכם מה זה

הטכנולוגיה היא חלק חשוב בחיי היומיום שלנו והיא בהחלט מקלה על חיינו. בנוסף לנושא הקיימות והיעילות האנרגטית, בתים חכמים הופכים גם הם ליותר ויותר חשובים ולכן הם אחד הטרנדים הגדולים ביותר לבניית בתים בשנת 2021. מכשירים ומערכות שונות מחוברות לרשת ביניהן וניתן לשלוט בהן בנפרד הן מה- מחשב ותנועה בדרכים באמצעות אפליקציה עם טלפון נייד. המקרר שולח לך הודעה ברגע שהביצים אינן או שהאורות נכבים באופן אוטומטי כאשר אתה עוזב את החדר – זו אינה חזון רחוק של העתיד, אלא מציאות. אומנם התקנת המערכת היא השקעה יקרה מלכתחילה, אך העלות תשתלם עם הזמן.

מודרני ומעשי: בונגלוס הם גם אחד הטרנדים הפופולריים ביותר לבניית בתים בשנת 2021

בונגלו למגורים יתרונות מגמות בניית בתים 2021

פעם נודע כבית נופש פשוט, הבונגלוס הופכים פופולריים יותר ויותר בקרב בונים. בונגלו הינו בית צמוד קרקע, עם כל החדרים במפלס אחד. הודות לגישה הרמה, אתה יכול לחסוך לעצמך את כל העליות והמורדות של טיפוס במדרגות ועדיין ליהנות מהיתרונות שיש לך בית משלך. מכיוון שאפשר להגיע לכל החדרים ללא שלב, הבונגלוס הם יתרון במיוחד לאנשים מבוגרים ונכים ולמשפחות צעירות עם ילדים קטנים. עם זאת, חשוב להזכיר כי בונגלו זקוק לתכנון קומה גדול יותר מאשר בית קלאסי בעל מספר קומות. העלויות הגבוהות יותר של הנכס מקוזזות על ידי הבנייה הפשוטה יחסית של הבית.

חלונות גדולים וקירות זכוכית לעוד אור יום

חזיתות זכוכית לבתים טיפים למגמות בניית בתים

כולנו יודעים שאור יום טוב לרווחתנו ולבריאותנו בהרבה מובנים. חלונות קטנים וחדרים כהים הם נחלת העבר – מגמות בניית הבתים לשנת 2021 ילוו במשטחי זכוכית ענקיים. חזיתות חלונות גדולות וקירות זכוכית הם דרך מצוינת להכניס יותר שמש לביתכם וליהנות מנוף פנורמי נפלא בכל עת. על מנת להגן על עצמך מפני התחממות יתר בקיץ ולהימנע מעיניהם הסקרניות של השכנים, עליך בהחלט להשקיע בהגנה מפני השמש. כמו כן, חשוב לציין כי מספר חלונות פירושו עבודות ניקיון רבות יותר. והיכן שהזמן הפנוי הופך יותר ויותר למצרך יקר, אתה כנראה לא רוצה לבזבז אותו על ניקיון.

בנייני דירות מודרניים מגמות בתים טרומיים מה לחפש