חיים חדשים בחו”ל ממתינים, בית עומד להימכר, קרובי משפחה מבוגרים עוברים לבית אבות או שיש מוות במשפחה – הסיבות להתפנות רבות ומגוונות. אם אתה עושה הכל בעצמך, אתה צריך להשקיע הרבה זמן ועצבים בפרויקט. אין לזלזל בעבודות התובעניות הגופניות הרבות. כשאתה שוקל את יחס העלות-תועלת, החלטת תקציב מאיש מקצוע היא עסקה טובה. חברת סליקה אינה זקוקה ליותר מ 8 שעות עבודה לדירת 2 חדרים. המחירים, לעומת זאת, משתנים מאוד מאזור לאזור ותלויים בגורמים רבים. אם בית או פיזור בית בברלין, אתה יכול לצפות לעלויות הבאות.

מה בדיוק כולל הסליקה בברלין?

סליקה בברלין - עלויות, משך וטיפים

פינוי פירושו פירוק ופינוי חדרים בודדים, דירות או בתים שלמים, מרתפים, מוסכים ואפילו בתי גינה. חפצים וריהוט ישנים נפטרים גם הם. מסלקים מסירים שטיחים, מדפי קיר, מנורות, רצועות וילון, ארונות תלויים, ברגים ומסמרים מהקירות והתקרות על מנת להחזיר את הדירה למצבה המקורי. הנכס יתרוקן לחלוטין וימסר לטאטא. “לטאטא נקי” פירושו מסירת הנכס במצב נקי. אין לזלזל במאמץ הפיזי, במיוחד אם הדירה נמצאת בקומות גבוהות יותר ללא מעלית.

עלויות פינוי ברלין

עלויות פינוי ברלין עם מיכל

המחירים עבור א מתנקה בברלין מבוססים על מספר מטרים רבועים של השטח שיש לפנות, נפח העבודה שיש לבצע, סוג החפצים שיש להיפטר מהם ומיקום הנכס, למשל רצפה, צלע גבעה וכו ‘. עלה בסביבות 500 יורו לחדר להערכת פירוק דירה. החישוב בעצם כולל את כל העלויות כגון הגעה ויציאה, שעות עבודה, הובלה ופינוי אשפה ופסולת מסוכנת.

חפצים וריהוט ישנים ניפטרים גם הם

להלן כמה דוגמאות לעלויות כמדריך:

  • בשביל לנקות אחד קטן דירת חדר אחד (30 – 35 מ”ר) העלויות מסתכמות בסביבות 500 עד 650 יורו.
  • אצל א דירת 2 חדרים (60 מ”ר) העלויות הן בין 800 ל -1,200 יורו.
  • אצל א דירת 3 חדרים (80 מ”ר) אתה יכול לצפות בסביבות 1,500 יורו לפירוק דירה מלאה.
  • אצל א בית מנותק (150 מ”ר) עם מספר חדרים כולל עליית גג ומרתף, אתה יכול להעריך כ -3,000 יורו.
  • עלות פינוי א מוּסָך (15 מ”ר) הם בממוצע 450 יורו.
  • המחיר לאחד מרתף, מרתף (15 מ”ר) משתנה בהתאם לכמות הפסולת והנגישות וממוצע בין 300 ל -1000 יורו.
  • לאחד עֲלִיַת גַג (25 מ”ר) המחיר מתחיל ב -500 יורו והוא תלוי גם במאמץ ובסוג הפסולת.

עם זאת, תמיד כדאי להסכים עם חברת הסליקה על מחיר קבוע, כך שלא יהיו הפתעות בחיוב. המחיר הקבוע הוא הצעת מחיר מחייבת המשמשת בסיס עלות.

מסלק את ברלין לדירות מסי

מסלק את ברלין לדירות מסי

דירות מסי מציבות אתגר מיוחד בעת פינוי. אנשים רבים מכירים את הדירות האשפות האלה מתוכניות טלוויזיה, שבהן דברים חסרי ערך וזבל כמעט ולא משאירים מקום בסלון להסתובב בחופשיות. לכן מכונה תסמונת המסי “תסמונת המלטה” או “אגירה כפייתית”. העלויות גבוהות מהממוצע מכיוון שהדירות האלה בדרך כלל במצב גרוע מאוד. פינוי דירה מסודרת עם 60 מ”ר יכולה לעלות מעל 3,000 יורו.

האם עלויות פינוי מס ניתנות לניכוי?

האם עלויות פינוי המס ניתנות לניכוי?

בדיוק כמו השירותים של חברות הובלה, חיסול משק הבית, סליקה והדחה הם בין השירותים הקשורים למשק הבית שניתן לתבוע לצורכי מס. ככלל, הם מוכרים על ידי משרד המס בכחמישית מהעלות. המשמעות היא שאם נגרמו עלויות של 1,000 אירו עבור פינוי הדירה שלך, למשל, משרד המס יכיר 200 אירו מזה.

החלטה ביתית על ידי איש המקצוע עם מיכל