חימום עם חימום זכוכית אינפרא אדום חימום קיר שחור אינפרא אדום

כמו קרני השמש ביום חם – כך מרגישה החום של תנורי אינפרא אדום. מערכת החימום האלטרנטיבית היא סוג של חימום חשמלי שאינו מחמם את אוויר החדר, אלא את הגופים בחדר. אלה מפיצים שוב את החום ומפיצים אותו באופן שווה בכל החדר. תנורי אינפרא אדום הם גם תכליתי: ניתן להתקין את הרדיאטורים באופן עצמאי על הקיר או על התקרה בכל חדר. אם משתמשים בו נכון, חימום IR עדיין יכול להביא לחסכון גדול בצריכת האנרגיה. במאמר אנו חושפים היכן חימום עם אינפרא אדום הגיוני ואילו סוגי תנורי אינפרא אדום מתאימים לאיזה אזור!

מתי כדאי לחמם בעזרת אינפרא אדום??

תמונת חימום אינפרא אדום חימום תמונות זכוכית מוטיב פופולרי

כך שחימום אינפרא אדום באמת כדאי, יש להשתמש בו נכון. מערכת חימום כזו, למשל, לא תהיה החלטה הגיונית לבניין ישן ללא בידוד טוב. לעומת זאת, עבור מבנים חדשים מבודדים היטב, או כחימום נוסף בתקופת המעבר, תנורי חימום אינפרא אדום מציעים חלופה טובה למערכות חימום קונבנציונאליות. הם הרבה יותר זולים לרכישה ומתחממים מהר מאוד, מה שמבטיח נוחות שימוש אופטימלית.

בניגוד לרדיאטורים סטנדרטיים, מחממי האינפרא אדום אינם תופסים מקום רב בחדר וניתנים להתקנה כמעט בכל מקום בו יש שקע. ה חימום אינפרא אדום מוצע גם בגרסאות שונות, כך שתוכל למצוא את הפתרון המתאים לכל אזור בדירה. אצל ספקים כמו Digel Heat, מגוון העיצובים ממש נהדר. בין אם בחרתם תמונה, מראה, לוח או חימום זכוכית עם קרינה אינפרא אדומה, תלוי בעיקר באזור היישום.

חימום עם אינפרא אדום באזור המגורים

חימום עם תמונת אינפרא אדום חימום אזור חימום אינפרא אדום

במיוחד בתקופת המעבר, כשהחימום המרכזי כבוי, אתה צריך פתרון חלופי כדי לא לקבל רגליים קרות. בשלב זה, חימום אינפרא אדום מציע אלטרנטיבה זולה יותר לקונווקטורים או מחממי מאווררים, הצורכים יותר חשמל ואינם מפיצים את החום המיוצר באופן שווה. באזור המגורים ניתן למקם את הרדיאטור כך שתעמוד ישירות באזור הקרינה. בדרך זו הגוף מתחמם מהר יותר ואתם מרגישים חמימות נעימה, בדומה לאח.

מבחינה בריאותית, מומלץ לחמם עם אינפרא אדום בסלון, במיוחד לסובלים מאלרגיה. מכיוון שהחימום אינו יוצר תנועת אוויר דרך חום קורן, לא מסתחרר אבק ברחבי החדר.

חימום אינפרא אדום אזור יישום סלון חימום תמונה

בסלון ניתן לתלות את תנור החימום האינפרא אדום על הקיר או על התקרה. תנורי חימום לתמונות פופולריים מאוד מכיוון שהם הופכים את הרדיאטור לקישוט קיר יפהפה. אתה יכול לבחור את המוטיבים בעצמך ולהתאים אותם לפנים. בעזרת טכניקת הדפסה מיוחדת ניתן להדפיס כל מוטיב בקלות על הרדיאטור. בסופו של דבר הרדיאטור כמעט ולא מורגש ככזה, אך הוא עדיין מקרין חמימות נעימה בחדר.

חימום לוח הוא הבחירה הנכונה למטבח או למשרד הביתי. חשבת על משהו לרכישה הבאה שלך? על דוד לוח, אתה יכול לרשום הערות, לערוך רשימות מטלות או פשוט להיות יצירתי.

חימום אינפרא אדום לבית הנופש

חימום אינפרא אדום אולם הכניסה לאולם המראות

חימום אינפרא אדום הוא אופציה זולה שבה הוא מחומם לעיתים רחוקות. התקנה של הסקה מרכזית בבתי נופש ובבתי סוף שבוע היא בדרך כלל לא כדאית, מכיוון שהיא תהיה קשורה בעלויות גבוהות יותר מהפעלת דוד חשמל. לעומת זאת, כאשר מחממים עם אינפרא אדום, אין עלויות אחזקה ורק עלויות רכישה נמוכות. בנוסף, ניתן לחמם את החדרים במהירות גם בביקור ספונטני, שיידרש זמן רב יותר עם מערכת חימום אחרת. איזה סוג של חימום אינפרא אדום תבחר לבית סוף השבוע שלך תלוי בעיקר באזור היישום.

חימום אינפרא אדום בחדר הרחצה

חימום אינפרא אדום חימום אינפרא אדום חימום חדר אמבטיה

בחדר האמבטיה, טמפרטורת החדר ממלאת תפקיד מרכזי ברווחה. אם אתה רוצה שחדר הרחצה יהיה חם בכמה מעלות בבוקר ובערב, אתה יכול לחמם את החדר באינפרא אדום. הודות לתרמוסטטים הניתנים לתכנות, ניתן לשלוט בקלות על הטמפרטורה בחדר הלח. מכיוון שתנור האינפרא אדום מחמם את המשטחים ואינו מייבש את אוויר החדר, הוא יכול גם למנוע היווצרות עובש.

חדרי הרחצה בדרך כלל קטנים ולרוב אין מספיק מקום לרדיאטור. עם זאת, אם תחליט להשתמש בחימום אינפרא אדום, תוכל לחסוך מקום בחימום תקרה או מראה. מחממי מראה כמעט בלתי נראים בחדר וניתן לשלב אותם עם מעקה מגבות.

המרפסת וגן החורף מחוממים עם אינפרא אדום

מרפסת עצות לחימום גינה חורפית

חימום אינפרא אדום הוא לעתים קרובות גם אופציה למרפסת או לגן החורף. החום המוקרן מרגיש נעים מאוד וטוב גם לצמחים שלכם. באזורים אלה עדיף דוד זכוכית עם הדפסה או בלי הדפסה. פני השטח של הרדיאטורים הללו עמידים בפני התזות מים וניתנים לניקוי כמו זכוכית רגילה.

מקור תמונה: digel-heat.com, Pixabay.com (CC0 Domain Public)