בית לחדש מטבח בית חכם

בישול, חימום, אוורור, מתן התאורה הנכונה – אם תהפכו את הבית שלכם לבית חכם תוכלו להרגיש בנוח. הטכנולוגיה המחוברת לרשת משתלטת על (כמעט) הכל – ואתה אפילו לא צריך לחדש את הבית כולו!

בית חכם למתחילים: זה לא חייב להיות החבילה השלמה

בניית טכנולוגיה סמארטפון לשליטה דיגיטלית

בית חכם או אוטומציה ביתית בעצם לא אומר דבר אחר מאשר שטכנולוגיית הבנייה “החכמה” מבצעת באופן אוטונומי את הפעולות הרצויות בזמן הרצוי. המכשירים האישיים גם מתקשרים זה עם זה וניתן לשלוט בהם באמצעות סמארטפון תוך כדי תנועה. מתחילים יכולים להתחיל עם רכיבי בית חכם בודדים, זה לא חייב להיות הטווח המלא.

מודרניזציה של בית אוטומציה לבית חכם

כמה פתרונות פשוט עובדים עם טיימרים. לדוגמה, אתה יכול להרים את התריסים בבוקר ולהוריד אותם שוב בערב. זוהי הגרסה הפשוטה. מצויד בחיישן סולארי נוסף, תריסי גלילה מגיבים גם להשפעות חיצוניות כגון קרינת שמש. לאחר מכן הם נסגרים אוטומטית ברגע שהקרינה מגיעה לעוצמה מסוימת.

האם כדאי לך לחדש את הבית בקרוב תוכל להשתמש בהזדמנות לרשת מגוון רחב של מכשירים זה עם זה. מה דעתך על זה, למשל: ברגע שאתה מדליק את האור בחדר השינה, מכונת הקפה במטבח נדלקת באופן אוטומטי בזמן שהתנור מחמם את חדר האמבטיה מראש. כדי להבטיח שהכל יעבוד בצורה חלקה, עדיף להזמין חברה מומחית שתתקין מערכות אוטומציה ביתיות מורכבות יותר.

אוטומציה ביתית להגנה ואבטחה נוספים

פתרונות בית חכם לחדש דירות

השליטה בטכנולוגיית הבניין באמצעות הסמארטפון מציעה נוחות ואבטחה רבה יותר. כל שעליך לעשות הוא להתקין אפליקציה מתאימה. האם מכונת הקפה באמת כבויה? האם התנור צריך לחמם מראש לפיצה הערב? באופן עקרוני, כל זה ניתן להבהרה וליזום מכל מקום.

ישנן גם דרכים רבות להגן על עצמך מפני פורצים וסכנות כגון שריפה באמצעות טכנולוגיית בית חכם. אזעקות עשן מודרניות לא רק נשמעות בקול רם כאשר יש שריפה, הן גם מרימות את התריסים במקביל לנתיבי מילוט פנויים. אם נעשה ניסיון פריצה, חיישני שבירת זכוכית מיוחדים מדליקים את האורות בכל הבית, מפעילים שיחת אזעקה למשטרה ומודיעים לך בסמארטפון. בכל הנוגע לאבטחה, רצוי לשחק בבטחה ולשכור מומחים שיקימו את פתרונות הבית החכם.

לחדש את הגנת הפריצה לאבטחת הבית

תמונות CC0 Pixabay.com