ריהוט דירת חדר אחד סלון-יחידת קיר-מדף-לבנים-לבן-זכוכית לשולחן קפה

הדירה המקורית שברצוננו להציג בפניכם ממוקמת בבו דלהי, הודו. המיוחד בה הוא לא רק הריהוט המודרני והמסוגנן, אלא גם העובדה שהוא נבנה מלוחות מתכת ממכלי הובלה. יתר על כן, דירת חדר אחת ממוקמת על חלקת אדמה קטנה המבטיחה שטח חיצוני עם גינה אנכית ושתי טרסות..

ריהוט דירת חדר אחד עם ריהוט מודרני

ריהוט דירת חדר אחד סלון-רעיון-ספה-אפור-מקלחת-בטון-קיר

דירת המכולות המודרנית עם גינה ומרפסות היא גם דוגמה מצוינת לאופן ריהוט דירת חדר. רצפת העץ האטרקטיבית המעטרת את אזור המגורים בולטת. אך חומרים אחרים, כגון לבני החיקוי ומראה הבטון המודרני, יוצרים אווירה עכשווית. פינת הישיבה מרוהטת בספה בצבע אפור בהיר ולא רק שיש לה חלון קטן בקיר, אלא גם צוהר גדול יותר לשפע של אור יום.

ריהוט דירת חדר נפתחת-ספה-אזור שינה-צוהר

אם אתה רוצה להקים חדר המתאים לאזור מגורים ושינה, ספה נפתחת היא הפתרון המושלם. מסיבה זו, הספה מציעה גם פונקציית שינה בדירה זו. אווירה ביתית נוצרת גם ממגוון עיטורים לקיר ובצורת צמחים פנימיים.

ריהוט-חדר אחד-דירה-רווק-השראה-מודרני-ריהוט-פרויקט

בנוסף, ישנה יחידת קיר אטרקטיבית בדמות מדפים, שבהם מוצגים קישוטים בשפע. שולחן קפה מזכוכית גדול שימש גם לריהוט הדירה, מה שמעניק לחדר אלגנטיות מסוימת. בלילה, מנורות מספקות מספיק אור מלאכותי שעדיין יוצר אווירה חמימה וחמימה.

גינה ומרפסת

חדר-דירה-ריהוט-מיכל-צהוב-חזית-מרפסת-גינה

כפי שכבר צוין, הדירה מציעה גם אזור מנוחה חיצונית נעימה. הגינה מגיעה באמצעות דלתות פטיו גדולות בסלון. מרפסת העץ מול הדירה מרוהטת בכיסאות צהובים ושולחן צד המשתלב באופן מושלם עם חזית המתכת הצהובה. הקירוי מצויד בתור אורות מובנים.

חדר אחד-דירה-ריהוט-גינה-רעיון-מדשאה מלאכותית-פינת ישיבה-קירוי

באופן כללי, החזית הצהובה יוצרת אווירה ידידותית ומזמינה. הגן מוקף דשא מלאכותי. ובכל זאת לא חסרים צמחים חיים. בנוסף לעץ דקל בדלי, יש גם גינה אנכית שתוכננה על קיר לבן. מדף עם קופסאות פרחים מובנות מעטר את האזור החיצוני.

חדר אחד-דירה-ריהוט-מרפסת-נדנדה-עץ פרטיות

למרות הנכס הקטן, המרפסת עם הכיסאות הצהובים היא לא המרפסת היחידה בה תוכלו לנוח. יש גם מרפסת נוספת, קטנה יותר, שגם היא מקורה. נדנדה נעימה משמשת כאן לישיבה ומנוחה. מסך פרטיות חצי פתוח נוצר מלוחות עם פערים, המגן גם מפני שמש חזקה.

חדר אחד-דירה-ריהוט-מרפסת-עיצוב-כסאות-שולחן בצד צהוב

הודות לנורות המובנות מעל המרפסת, ניתן להשתמש בשטח החיצוני בצורה מושלמת גם בערב ובלילה. מכיוון שניתן להשתמש בדירות מסוג זה לעד שני אנשים, ניתן גם לרהט את דירת החדר בהתאם. מסיבה זו יש גם שני כסאות במרפסת. ואם רק אדם אחד גר בדירה, מקום פנוי לחבר.

חדר אחד-דירה-ריהוט-תאורה-שטחי חוץ-מדפים-אנכי-גינה

גם הגן האנכי מואר יפה. כך שתוכל להסתכל על הצמחים המטופלים בכל עת וליהנות מהם עם Stlz. רצפת העץ של המרפסת הורמה ​​כך שתוכלו לשבת בחוץ גם במזג אוויר גשום מבלי להרטיב את כפות הרגליים. ניתן להשתמש בחלק מהרעיונות גם אם ברצונכם לרכוש דירת חדר הכוללת מרפסת בלבד.

תוכניות קומה

ריהוט-חדר-דירה-קומה-מכולה-רעיון מקורי-מגורים

כאן תוכלו לראות את פירוט הקומה של הדירה עם הגינה וההפצה בפירוט רב יותר. מה שלא ברור בתמונות הוא שהשירותים נמצאים מחוץ לדירה וממש ליד הנדנדה. מכיוון שמזג האוויר בהודו חם בנעימים מדי שנה, אין זו בעיה.כניסה לדירה, אתה נכנס לראשונה לגן.

ריהוט-חדר אחד-דירה-3d-אזור שינה-ציפור-נוף-בית-נופש

במרפסת עם הנדנדה יש ​​גם בר קטן, כך שגם מסיבות גן קטנות אינן מהוות בעיה. הקיר מול הדירה מצויד באדניות נוספות כדי להפוך את הקיר הזה ליפה מדי. למרות שטח המגורים הקטן, יש מקום גם לשטח עבודה קטן בסלון. זה מחובר ישירות ליחידת הקיר.

חדר אחד-דירה-ריהוט-אדריכלות-עיצוב בית פשוט

בסך הכל, דירה זו היא האזור המושלם לרווקים או לזוגות צעירים, מכיוון שהיא מציעה את כל הדרוש לחיים נוחים. ולא רק זה! האזור החיצוני מציע גם את האפשרות להירגע מהלחץ היומיומי וליהנות מהאוויר הצח, בעוד שהפרטיות מובטחת.

עוצב על ידי סטודיו ווד.