שירותי רשימות בדיקת רילוקיישן

כשאתה זז אתה צריך לחשוב הרבה. בנוסף לתכנון התהליכים בפועל, שאלות נוספות נכנסות לתמונה: מה יש לי לרשום מחדש בעת מעבר דירה? יש רשויות ונותני שירות שרוצים בהחלט לקבל הודעה, אחרת קיים סיכון לעונשים. כדי להקל עליכם, ריכזנו עבורכם רשימת ביקורת קצרה עם האמצעים החשובים ביותר שיש לנקוט בהקדם האפשרי לאחר המעבר..

מה לרשום מחדש לפני המעבר?

מה לרשום מחדש בעת מעבר דירה, שימו לב למועדים

רשום מחדש חשמל וגז

אם תעבור בתוך עיירה, יהיה עליך לרשום מחדש את חיבור החשמל הקיים שלך. אם אתה עובר לעירייה חדשה, עליך לברר מראש אם ספק החשמל שלך זמין גם במקום המגורים החדש שלך. עם זאת, אתה יכול להשתמש במהלך שלך להשוות את תעריפי החשמל והגז של ספקי אנרגיה שונים וכך למצוא ספק חשמל וגז זול יותר או לעבור לחשמל ירוק. כעת מדובר בכמה דקות להחליף ספקים מקוונים. עם ספק החשמל “lifestrom”, למשל, אתה יכול להירשם לאחד חוזה חשמל עם שובר אובי כבונוס לְהַחלִיט. לאחר מכן ניתן לממש את השובר בצורה מושלמת לטפטים, צבעים, ריהוט או אביזרים לדירה החדשה שלך.

מועד אחרון: רצוי חודש לפני העזיבה

מחשב נייד טלוויזיה טלוויזיה סלון חדש מודרני אפור לבן

רשום מחדש אינטרנט וטלפון

אם ברצונך לעבור דירה, עליך לשאול את ספק האינטרנט והטלפון שלך אם הם מציעים גם את השירותים המוסכמים במקום מגוריך החדש. אם כן, תוכל לבקש להחליף את החיבורים בתאריך הרצוי. גם כאן המהלך מהווה הזדמנות להחליף ספק. בדרך כלל זה לא הרבה מאמץ, כיוון שהספק החדש בדרך כלל דואג לסיים את החוזה הישן.

מועד אחרון: רצוי חודש לפני העזיבה

רשום מחדש דואר הזמנת העברת דואר מקוון

רשום מחדש דואר לפני המעבר

אתה מתכנן לעבור דירה? אתה יכול להעביר את המכתבים והחבילות שלך לכתובת החדשה. ניתן לבקש את הזמנת ההפניה מחדש באופן מקוון או בכל דלפק הדואר ותוקף לכל היותר 12 אנשים במשק הבית, ששמותיהם מפורטים בטופס.

מועד אחרון: עדיף לבצע את הזמנת ההובלה 2 עד 3 שבועות מראש, אך לפחות 5 ימי עבודה מראש.

רשום את משרד המס, הבנק, חברת הביטוח וביטוח הבריאות לאחר המעבר

רישום מחדש של שידור (לשעבר GEZ)

מעבר דירה פירושו רישום מחדש לשירות התרומות של ARD, ZDF ו- Deutschlandradio. הדרך הקלה ביותר לעשות זאת היא באינטרנט. תוכל למצוא את הטופס המקוון הדרוש לשינוי כתובתך באתר rundfunkbeitrag.de. גם אם יש להודיע ​​באופן אוטומטי על שירות התרומה על רילוקיישן באמצעות משרד רישום התושבים, הרישום המחודש באינטרנט אינו מהווה טרחה רבה ויש לך שקט נפשי.

מועד אחרון: אתה יכול לשנות את ההרשמה שלך 1-2 שבועות לפני המעבר. כל שעליך לעשות הוא להזין את התאריך שממנו ייכנס השינוי לתוקף בתחום המסופק.

מה לרשום מחדש לאחר מעבר דירה?

הרשמה מחדש במשרד הרישום לתושבים

הנך מחויב לדווח ללשכת רישום אזרחים על מקום מגוריך החדש תוך שבועיים לאחר המעבר. אם אזור הרישום משתנה כאשר אתה משנה מקום מגורים, זהו רישום. אם אתה עובר בתוך עירייה / עיר, תוכל לשנות את הרישום שלך. שינוי הרישום מתבצע באופן אישי או בייפוי כוח.

מועד אחרון: שבוע לאחר שינוי המגורים, לכל המאוחר תוך שבועיים

רשום מחדש כלב

בערים מסוימות ייתכן שתוכל לרשום את כלבך או כלביך ישירות במשרד רישום האזרחים בעת שינוי כתובתך. אז פשוט שאל כשאתה שם. ואם לא, די בהודעה לא רשמית בכתב לרשות האחראית. במשרדים רבים יש גם טפסים מתאימים הזמינים באתרי האינטרנט שלהם.

רישום כלב מחדש לאחר שעבר לעיר אחרת

רישום מחדש של רכבים לאחר מעבר דירה

כמו כן יש לרשום את המכונית מחדש. בנסיעה בתוך עיר, מספיק ליידע את חברת הביטוח לרכב על כתובתך החדשה ולשנות את רישיון הנהיגה שלך ואת רישום הרכב במשרד רישום הרכב. מאז ינואר 2015 חל שינוי בחוק בעת החלפת מקום מגורים, המאפשר לבעלי רכבים ברחבי הארץ לשמור על לוחית הרישוי הישנה שלהם. עם זאת, עליך לרשום מחדש את המכונית במשרד הרישום הרלוונטי. אם אינך משנה את הרישום שלך באופן אישי, ייפוי כוח נדרש.

מועד אחרון: המועד האחרון לכך אינו מוגדר בבירור. המחוקק מדבר על “מיד”. אידיאלי בחודש הראשון לאחר המעבר.

רישום מכוניות אאודי

משרד מס, בנק, ביטוח וביטוחי בריאות

אם אתה עובר לעירייה אחרת, עליך להודיע ​​ללשכת המסים הקודמת על כתובתך החדשה. אם משרד המס האחראי אינו משתנה, מספיק להזין את כתובתך החדשה עם החזר המס הבא.

עדיף ליידע את הבנקים, קופות החיסכון ומוסדות האשראי בכתב על שינוי המגורים שלך. את רוב זה אפשר לעשות כבר באינטרנט.

כמו כן, יש ליידע את חברות הביטוח על שינוי כתובתך במועד. מעל לכל, חשוב על רישום מחדש של הביטוחים הבאים: ביטוח דירה, ביטוח חיים, ביטוחי רכב, ביטוח אחריות, ביטוחי בריאות וביטוח תאונות..

עם הודעת המעבר מדויטשה פוסט, ישנה גם אפשרות ליידע חברות ומוסדות – למשל בנקים, חברות ביטוח, מו”לים ועמותות – על כתובתך החדשה. וזה בחינם ונוח.

שינוי קצבת הורים שינוי קצבת ילדים שינוי כתובת

רישום מחדש של קצבת הורים או קצבת ילדים כאשר הילד זז

אם אתה מקבל קצבת ילדים, עליך ליידע את משרד הטבות המשפחה הרלוונטי לגבי שינוי כתובתך. אתה יכול להשתמש בטופס “הודעת שינוי” של משרד התעסוקה לטובת קצבת ילדים ולמלא אותו ישירות במחשב שלך. אז פשוט תדפיס אותו, תחתום עליו ותשלח אותו לקרן המשפחה בדואר. בגין קצבת הורים או דמי טיפול, יש לבצע את שינוי הכתובת גם בכתב למשרד דמי ההורים / דמי טיפול. הצוות ידאג לך לכל השאר.

מועד אחרון: אין תקנה סטטוטורית לגבי מועד הדיווח למעבר דירה.

ארוז היטב את קופסאות הזז, המפתח, כוס החרסינה

מועדונים, כרטיסי נאמנות, חברות, מנויים

אם אתה חבר במועדון הספורט ובמועדון הכושר או אם אתה משתמש בכרטיסי לקוחות, בונוס או נאמנות, עליך להזין כאן גם את כתובתך החדשה. אל תשכח לשמור את שינוי הכתובת בחשבון הלקוח שלך בקמעונאים מקוונים שונים כגון Ebay או אמזון, כך שההזמנות הבאות יגיעו לבית החדש שלך..

דירה היא ההזדמנות המושלמת להיפרד מהישן ולארגן מחדש את חיינו. למד על כל הפרטים החשובים בזמן טוב ושם לב להזדמנויות חיסכון שתוכל לנצל אותן!