בית עץ-מגורים-מונופיטש-גג-בידוד חלון

הבנייה הטבעית והמקורית ביותר בעולם היא של עץ. כחומר טבעי ובר קיימא, העץ משתנה ורב תכליתי מאוד. חומר הבנייה הטבעי מבטיח אקלים פנימי נהדר ומציע יתרונות רבים לסביבה, לבריאות ולארנק. אז זה לא מפתיע שבתי עץ הופכים פופולריים יותר ויותר. בית עץ מודרני, מואר ומבחינה טכנית-בית עץ הוא אידיאלי למגורים. הוא יכול לשמש כבית גינה, כסטודיו או כדירת אירוח מסודרת.

מתגורר בבקתת עץ

בית עץ-מגורים-מרפסת-גג-גמלון

תא עץ מרשים בכמות השטח הנדיבה ביותר שלו. על שטח של 30 מ”ר יש מספיק מקום לדירה שלמה בת חדר קטן. מהמטבחון לחדר הרחצה ועד חדר השינה והסלון, ניתן לשלב כאן הכל. המרפסת הקטנה מזמינה אתכם להתעכב. ארוחת הבוקר טעימה כאן בקיץ. לחלופין, ניתן להוסיף מחסן כלים קטן כהרחבה, כך שהשטח הזמין יורחב ב -4 מ”ר נוספים. באופן זה יש מספיק מקום לכלי גינה וריהוט מבלי להפריע לסדר בבית בפועל. עם חופה אופציונלית, אתה לא צריך ללכת בלי המרפסת אפילו בגשם או בשמש חזקה. בנוסף, אזור הכניסה נשמר נקי. כשאתה משתמש בעץ בבניית בתים, אתה צריך לשים לב לכמה דברים, ואז תוכל ליהנות מהיתרונות של בית עץ במשך זמן רב, למשל Pineca.de מומחים |.

האם יש צורך בהיתר בנייה כדי לגור בבית עץ??

בית עץ-מגורים-בנייה-היתר-פריסה של מטר מרובע

לפני רכישת בית קיץ למגורים, תחילה עליך לפנות לרשויות. אם ברצונך להשתמש במחסן הגן שלך ללינה רגילה, בכל מקרה נדרש היתר בנייה. בתים לגינה עם בסיס כפופים גם להיתרי בנייה בכל המדינות הפדרליות. התקנות שונות מאזור לאזור. בנוסף לגודל בית העץ, המיקום גם משחק תפקיד מכריע. אסור להתגורר בקבע במחסן הגינה ברוב מושבות גינת ההקצאה.

איזה סוג עץ הוא הטוב ביותר?

nordic-pine-robust-wood-building-material

בעיקרון העץ מצפון אירופה איכותי מאוד ומאופיין ברמת חוסן גבוהה. סוגי העץ הנפוצים ביותר המשמשים לבתי עץ הם אורן ואשוח. האורן הנורדי בעל צפיפות גבוהה יותר ובכך מונע היווצרות עובש הרבה יותר מסוגי עץ אחרים. זֶה העץ עצמו ניתן להגנה באמצעות זיגוג עץ ובדרך זו בבקשה את בעליה במשך שנים רבות. אנו ממליצים על לכה לפיזור מים פתוחים המבוססים על שרף אקרילי. בכל הנוגע לאטרקטיביות, בית מסגרת עץ נמצא בבירור לפני כל בניין לבנים.

קרן לבית עץ

גינה-מתוך-עץ-בית-יסוד-בטון-מלט-פירמה

תא עץ מעוצב כל כך פשוט שניתן להקים אותו על ידי אומן מיומן בסוף השבוע בלבד. כל האביזרים הנדרשים להרכבה כלולים והחלקים הנפרדים מסומנים היטב כך שניתן להבין את תיאור הבנייה בקלות. אתה יכול לבחור את המשטח בעצמך. זה תלוי בך אם אתה רוצה להרים את בית עץ על מסגרת תומכת או לבטון את הבסיס. אתה יכול גם לקבל מרתף ולאחסן בו יין משלך. תשתית עמידה במיוחד עם עץ ספוג בלחץ. עם זאת, רצפה לחה ורטובה משפיעה על חוזק המבנה.

בידוד לבית עץ למגורים

חלונות-בית-מגורים-חלונות-נורדיקיים-אורן-קירות חיצוניים

למי שמשתמש בבקתת עץ למגורים, בידוד הוא חובה. ישנן אפשרויות שונות לייעול יעילות האנרגיה של בית עץ עם בידוד:

  • הרצפה: ברוב בתי העץ יש בסיס עשוי בטון או מלט. בידוד הרצפה דוחה לחות וקור המגיעים מלמטה.
  • הקירות: נבדלת בין בידוד פנימי לבידוד חיצוני, כלומר הקירות מבודדים מבפנים או שחומר הבידוד מחובר לקירות החיצוניים..
  • חלונות ודלתות: עם חלונות עם זיגוג כפול עם זכוכית איכותית, אף רוח לא יכולה להיכנס ואתה מרגיש חם בנוחות בבית העץ.
  • הגג: יתרון אחד של בית עץ על פני שיטות בנייה רבות אחרות הוא בניית הגג, הניתנת לחיזוק ולהצטייד בהגנה מפני סערות. בין אם גג משופע או שטוח – בידוד גגות בהחלט יהיה הגיוני.

טיפול בבית עץ

תא עץ-נורדי-אורן-סוג-טיפול-חזק

אורך חיים בדרך כלל הוא כ 50-100 שנה. על מנת להבטיח את אורך חיי השירות הארוך ביותר האפשרי של תא העץ שלך, יש להקפיד על כמה דברים בסיסיים, כגון הספגה, הגנה מפני ריקבון ואחרים. גלה אילו אמצעי תחזוקה יש לבצע באופן קבוע, כך שבית העץ שלך יכול להחזיק מעמד עד מאה שנים!

בית עץ-עץ עץ-טרום האלפים-אחו