עליית מחירי החשמל-שינוי ספק-השוואה-ירוק-תעריפי חשמל

ספירלת מחירי החשמל ממשיכה להסתובב. האנרגיה גם הופכת ליקרה יותר ויותר במגזר הפרטי. עליית המחירים הבאה כבר הוכרזו לשנת 2017, יש דיבורים על עליות מ לפעמים מעל 40 אחוז. ספקי החשמל מחויבים באופן חוקי ליידע את לקוחותיהם על עליית מחירי החשמל בשלב מוקדם. עם זאת, זה לא משנה את העובדה שהמחיר עולה. ברגע שמכתב כזה מגיע לצרכן, יש לו שתי אפשרויות: לקבל את המחיר הגבוה יותר או לחפש ספק אחר.

לאחר ההודעה על עליית מחירי החשמל, שקול להחליף ספקים

עליית מחירי החשמל - הכרזה - בניין מד חשמל

לאחר קבלת המכתב עם ההודעה על עליית המחירים, הגיע הזמן לפעול. המועד האחרון לביטול עקב שינוי במחיר הוא בדרך כלל שבועיים. כמובן שחשוב לברר האם יש למעשה ספקים זולים יותר לפני שתבטל. ניתן להשוות את מחירי החשמל במהירות ובקלות בפורטלי השוואה באינטרנט. מחירי החשמל הנוכחיים באזור זה לא כל כך קשה לגלות. הרבה רמזים מועילים, מה לעשות במקרה של עליית מחירים ניתן על ידי האיגוד הפדרלי של ארגוני הצרכנים באתר האינטרנט שלה. ליתר ביטחון, הסיום צריך להיות בכתב, רצוי בצורה של מכתב. על מנת שתוכל להוכיח את שליחת הסיום בזמן במקרה של מחלוקת, יש לשלוח מכתב רשום. במקרה של סיום, חשוב מאוד לבקש אישור סיום מהספק. כך שבסוף אין סיבוכים.

הישארו אצל הספק כאפשרות שנייה

עליית מחירי החשמל - הפחתת עלויות החשמל - חסכון בכסף

לפעמים הספק עדיין מהזולים ביותר, אפילו עם מחיר מעט גבוה יותר. החלפת ספק היא למעשה לא כדאית. ישנן דרכים אחרות להפחית מעט את חשבון החשמל. אם אתה מתבונן בהתנהגותך ומזהה את זוללי הכוח, תמצא פוטנציאל רב בדרך זו לחסוך בחשמל ובכך כסף. כיצד והיכן ניתן לחסוך באנרגיה, הסוכנות הפדרלית לאיכות הסביבה ריכזה מידע מקוון למטרה זו. חיסכון באנרגיה יכול להיות שני דברים. או שהצרכן מקבל את התפוקה הרצויה עם פחות חשמל, למשל באמצעות מנורות חסכוניות, או מכשירים חסכוניים באנרגיה. או שהוא מוותר לחלוטין על התפוקה הרצויה, למשל המיזוג לא תמיד חייב לפעול מיד בקיץ. זיהוי זרמי כוח יכול גם לסייע בחיסכון בחשמל. בעזרת מכשיר קטן שהצרכן פשוט עובר בין המכשיר לשקע, זה קל יחסית. אם צפויה רכישה חדשה בעתיד הנראה לעין, הלקוח בהחלט צריך להעריך מכשיר חסכוני יותר בחשמל. ישנם גם עצות שימושיות לחיסכון בחשמל בדף זה במאמר ישן יותר.

טיפים קונקרטיים – כך תוכלו לחסוך בחשמל מבלי להעלות את מחיר החשמל

חסכון באנרגיה-משק בית-מדיח כלים-זוללי אנרגיה

אם תשימו לב לכמה דברים בסיסיים בבית ואתם מודעים לאנשי הכוח האמיתיים, תוכלו לחסוך כסף. משחקי הכוח הגדולים אורבים בכל מקום שמכשיר חשמלי מייצר חום או קור, למשל מקררים ומקפיאים. על מנת שהמכשירים יפעלו בצורה אופטימלית, חשוב שהם לא יהיו ממוקמים ליד מקור חום. אם זה בלתי נמנע, בידוד נוסף יכול לעזור. הטמפרטורה שנקבעה חשובה גם היא. ככל שהמכשיר צריך להתקרר יותר, כך צריכת החשמל גבוהה יותר, כמובן. אֲפִילוּ מייבש הכביסה הוא בדרך כלל אחד מגוחכי הכוח. המכשירים של הדור החדש, לעומת זאת, נמצאים הרבה מתחת לערכים הרגילים עם צריכת החשמל שלהם. בעוד שמייבש ישן צרך עד 4 קוט”ש חשמל לכל מחזור ייבוש, כיום הוא עומד על 1 קוט”ש בלבד – הבדל ניכר.

צריכת חשמל-ביתית-wifi-נתב-גרה% cc% 88te צריכה מתמשכת

מקור נוסף לצריכת חשמל גבוהה הם מכשירים הנמצאים בשימוש מתמיד, כגון נתבים, טלפונים, מחשבים ניידים ואלקטרוניקה לבידור. אין זה נדיר שמכשירים אלה מחוברים לרשת החשמל מסביב לשעון, 365 ימים בשנה. הביצועים של המכשירים בדרך כלל נמוכים מאוד במקרים בודדים. צריכת החשמל מתגברת באמצעות שימוש מתמשך. אם אתה רוצה לקנות מכשירים כאלה, עליך לשים לב לצריכת החשמל. בחירה קפדנית עוזרת לחסוך הרבה קילוואט לאורך השנה.

סיכום

ההתייקרות הבאה במחירי החשמל בהחלט תגיע. עם זאת, זה לא צריך להפחיד אף אחד. ישנן דרכים רבות שבהן תוכל להגיב. וגם – גם ללא עליית מחירי החשמל, טוב לחסוך בחשמל. זה חוסך כסף וסביבה.

תמונה 1: luise / pixelio.de

תמונה 2: Pixabay @ Geralt (CCO Public Domain)

תמונה 3: Pixabay @ ChristianOehlenberg (CCO Public Domain)

תמונה 4: shutterstock 97701776

תמונה 5: shutterstock_226918765